• Mlađi referent
    10.8k
    Neka i njega dalje
  • plavi67
    920
    koje zatišje pred buru, čak i tu na forumu
  • deda
    28.2k
    Brusimo ............, neću reći što

    EDIT: da mi netko ne bi sutra imputirao izjavu, naravno da sam mislio na "stavove" :cool:
  • xavier
    11.1k
    Brusimo ............, neću reći što

    EDIT: da mi netko ne bi sutra imputirao izjavu, naravno da sam mislio na "stavove" :cool:
    deda

    Ja sam mislio da ciljaš na...živce :cool:

    Jer to će nam sigurno trebati...
  • Ali
    1.9k
    A baš je skupština mogla i dan ranije da se zaokruži priča.

    Dinamov navijač bi u toj situaciji imao velike muke sa ženom u budućnosti. Nakon što je godinama na Valentinovo odlazio od kuće i vraćao se lagano opijen i sa pjesmicom na usnama "bilo je to , bilo je to, bilo je to, na Valentinovo..."
    Sad bi uništio i backup opciju za cvijeće kao iskupljenje, jer opet bi se obilježavao bitan plavi dan i opet bi se vratio pod gasom , a sve to vrijeme nije bio sa "drugom" neg frendovima :wink:
    Još se stigne, da netko pita Mirkeca da pomakne.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Nadam se da smo se i mi prebrojali,da ovo sve nije uzalud
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni se ljudi čude kaj pratim općenito samo Dinamo i HNL, dok sam primjetio da puno ljudi u Zagrebu vise drka na Barcu, Real i Engleski Premier League kaj je Posmrtni stvarno šteta.ZGBhoy

    Ma meni je općenito to upalo u oko kada sam došao na faks. Ekipa iz Zagorja, Međimurja i Podravine je puno više bila zagrijana za Dinamo i HNL dok su domaći Zagrepčani bili nekako mlaki i puno više su pričali o LP i klubovima tamo.

    Nekako ipak imam osjećaj da je dosta ljudi ohladilo od LP zadnjih 7-8 godina i da je ona "nikad jači HNL" od prije godinu-dvije malo privukla neke ljude. Al i dalje je to daleko od značajne brojke.

    Ipak ima razlika. Prije nekih 10ak godina, ljudi su te znali baš sprdati kaj pratiš HNL. Sad više nema baš toga.
  • Nino Bule
    11.6k
    S današnjim danom zagrebački klub ima 31.569 članova
  • deda
    28.2k
    Tko je objavio
  • Crusades1986
    9.9k
    Piše u nekom članku, Germanijak mislim
  • maddaddam
    2.9k
    Clanska vec stigla doma, za 7-8 dana :scream: Rekord.
  • Nino Bule
    11.6k

    Mislim sportske, ali evo sad ne mogu naci clanak, ne znam jesam ja retardiran ili je obrisano iz clanka sad ta informacija

    edit: nasao sam, tironi je objavio
    https://www.24sata.hr/sport/gotovo-dario-simic-usao-je-u-dinamo-novi-je-clan-uprave-896219

    Dinamo je tako 13. siječnja imao 21.952 člana, ta je brojka do 24. veljače narasla do 23.819 članova, a s današnjim danom zagrebački klub ima 31.569 članova. Što znači kako se samo u zadnjih 11 dana učlanilo 7.750 članova.
  • serbus
    3.6k


    Što bi značilo da je mamić uspio platiti za oko 1000 ljudi članarinu... ako se ne varam kod nas se učlanili oko 6500

    Dok edit još radi večeras je otvoreno na temu dinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.