• Infinity
    15.3k
    To nije istina. Natjecanje jesu organizirali i vodili neki clanovi FIFA-e, ali FIFA kao FIFA nije imala nista s tim.
  • Mr Blue
    3.4k
    Ne sumnjam u istinitost tvojih riječi, vjerujem da znaš o čemu pričaš.

    Ali ostaje činjenica da je trofej pobjednika uručio predsjednik FIFA-e osobno. Ne samo nama, nego i drugim pobjednicima.

    Meni opet dovoljno, ako pričamo o važnosti samog natjecanja i uspjeha.
  • Infinity
    15.3k
    Natjecanje je bilo itekako vazno i vec sam pisao da ga omalovazavaju oni koji ga nisu osvojili, pa zele umanjiti nas uspjeh.

    Sva ta ideja odigravanja, kao i cijelo rukovodjenje jeste bilo od strane ljudi koji su u tom trenutku bili clanovi FIFA-e, ali je to sve, FIFA kao organizacija nije imala veze s tim.

    Mislim i da nema potrebe da se mi nekome dokazujemo. Motaju mi se po glavi rijeci 'ovaj je posljednji, ovaj ide i ostaje s nama'. Nekima je to najveci uspjeh, a sutra bi im bio i ispred Lige prvaka da ju mi osvojimo.
  • NORTE
    9.4k
    Kad je dinamo 3 mjeseca prije kraja prvenstva ovako suvereno gotovo pa osvojio titulu?

    I sve to uz poklonjenih 10+ bodova drugoplasiranom koje su im dali suci.

    Jedan Osijek koji nakon prodaje i dalje ima solidnu momčad je 20 bodova iza dinama, a imaju utakmicu više.
  • The Undertaker
    4.1k
    Dosad se pokazalo da je dovoljno imati normalnog trenera da bi bili prvi jer je Dinamo bitno kvalitetniji od drugih HNL ekipa, pogotovo ovaj Dinamo i pogotovo na duži rok. Tu i tamo netko iskoči jednu godinu, poklopi se sve ali kiksaju već sljedeće godine.
  • NORTE
    9.4k
    I sve to nakon što je dinamo odigrao 22 kola, a ima ih još 14 za odigrati.

    Ponavljam, prvenstvo je moglo biti riješeno i nakon 18-19 kola (što je polovica prvenstva!), da ovima suci nisu poklonili 10+ bodova.

    Kakva dominacija.
  • Logistika
    1.1k
    i s tim da je dinamo od ostatka lige odigrao 10ak utakmica više...europskih
  • NORTE
    9.4k
    Ako je nekome promaklo, u Nedjeljom u 2 gostuje Antolić.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Dalić opet zaobišao Miška...ja neznam šta taj čovjek više mora napravit da dobije makar pretpoziv. :vomit:
  • NORTE
    9.4k
    Dalić opet zaobišao Miška...ja neznam šta taj čovjek više mora napravit da dobije makar pretpoziv. :vomit:San Lorenzo
    Transfer u inozemstvo.
  • Mlađi referent
    10.8k
    9kyjsyl8xqgrezwc.jpeg

    Aplauz za ploču Lamzi, a dalje…

    1. Barišić opet s kapom, treći fail u tri tjedna

    2. Niko opet s upravom kao nekakav predstavnik jedne od generacija dinama? hahahah, daj nemojte nas jebat. Sve više se lik vrti oko kluba nakon smrti oca. Nejasno forsiranje ikakvog odnosa s Nikom.


    Doduše po obleki je jasno da je ovo slikano isti dan kad i za Cicu. Jedino su maknuli Ljubičića, a stavili Rukavinu? Aj oke
  • Crusades1986
    9.9k
    Slikano isti dan kad su išli na obilježavanje smrti Cice
  • plavi67
    920
    dobro je neko reko mirko se šišo pa skriva zuzu :lol:
  • miro
    3.2k
    dobro da je Niko blizu, jer to znači da je Međugorje sve dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.