• plavi67
    920
    znači Majki se prošetao Splitom, lijepo. Vjerovatno to nisu očekivali, iznenadio si ih :D
  • Yery
    72
    Hahahaha ja umirem od smijeha. Jel ovo zajebancija neka ili ??
  • Neki tip
    19k
    Nisam trol po 100 put.Majki2111

    Ma znam znam, ali na krivoj si temi.

    Ova priča definitivno treba ili u Navijačku temu ili pod Priče iz davnina, tamo će se dečkima sigurno svidjeti.

    Mislim, nije još vrijeme za Priče iz davnina, jer ipak jebiga nije još davnina. Sve je još friško, sjećanja su svježa, a svjedoci pokazivanja novčanika živi, nek se prašina slegne.

    Predlažem par naslova:

    "Kako sam htio napraviti par diverzija s naljepnicama, ali ipak nisam"

    "Usred Splita krišom sam pokazao novčanik s čičkom i dinamovim grbom"

    "Hodao sam Splitom u običnoj jakni i trapericama!"

    "Bio sam u Splitu, imam i dokaze!"
  • superhik
    10.2k
    Najveća pišanja po Tovarima:

    1. Zastava na tornju
    2. Plava riva
    3. Majkijev čičak novčanik na kiosku
  • Majki2111
    2.6k
    Nek prebace onda. Nisam išo provokatorski, a može se novčanikom Dinamovim kroz Split šetat i plačat. Moj dojam. :roll: :brow: :chin:
  • Neki tip
    19k
    može se novčanikom Dinamovim kroz Split šetat i plačat. Moj dojam. :roll:Majki2111

    Pa i ostat će tvoj, jer ne vjerujem da se ikome drugom nosi glava u torbi pa da bi tako nešto pokušao.
  • Džudžan86
    242

    Ma licki medvjedi su goli kurac za nas, drzimo sve i nitko nam ne moze nista
  • deda
    27.5k
    To je ruski rulet. 95% je da ćeš proći mukta, a 5% je metak. :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Misliš? :chin:

    Predlažem par naslova:

    "Kako sam htio napraviti par diverzija s naljepnicama, ali ipak nisam"

    "Usred Splita krišom sam pokazao novčanik s čičkom i dinamovim grbom"

    "Hodao sam Splitom u običnoj jakni i trapericama!"

    "Bio sam u Splitu, imam i dokaze!"
    Neki tip sa Zapada
    :rofl: :rofl:
  • Nino Bule
    11.3k
    Nazad na temu, majki ubuduce ovakve anegdote molim te u modri šank i takve teme, inace cemo do nedjelje citat o tvojoj akciji i cicak novcaniku
  • NitkoBitan
    11.7k
    Do nedjelje ce se pisat o anegdotama, stanju sa ulaznicama i vremenskoj prognozi. O rezultatu i postavama vise manje sve znamo tako da to nije zanimljivo...
  • Krizy
    35.1k
    Nema me sat vremena, uđem u temu i dočeka me par stranica Ljetopisa popa Dukljanina Zimopisa prgavog Majkija
  • deda
    27.5k
    Zanimljivo da na predictoru većina puca rezultate uvjerljivije nego protiv momčadi s dna ljestvice. :cool:
  • seljak86
    2.3k
    Jbg, željni smo krvi protiv njih, čini se :grin:
  • Zagi
    4.8k
    Deda po igri oni su dno. Samo još nije počela nova sezona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.