• Droljo
    4.9k
    Di je taj prediktor?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Imas medu temama Dinamo Prediction League (pri dnu). Tamo pogadas rezultate i jednog strijelca na utakmici i dobivas bodove (pise u uputama sve u toj temi). Kasno ti je sad zapocet, mozes od iduce sezone.
  • SAS1987
    13.4k
    Kod tovara ima zdravstvenih problema i Melnjak.
  • The Undertaker
    4k
    Meni se čini da očekuju poraz, boje se katastrofe i nitko ne želi da ga poslije razapinju dole.
  • deda
    27.8k
    Kaj se ukako? :rofl:
  • Nino Bule
    11.4k
    Pocet cu vjerovat jastogu da kasne place pa neki bojkotiraju, on je virozan sad vec predugo
  • Sunja86
    994
    Moje želje su jednostavne, pun Sjever i 5 komada u mreži tovara
  • Stojke
    48
    jel mos to zamisliti u Splitu,treba bi se bas nacugat kvalitetno da to zamislim
  • Stojke
    48
    hoces reci da studenti iz Hercegovine mogu pjevati u splitu dinamove pjesme jer se osjecaju zasticeni?
  • M77
    452
    Tovari pokupovali 2000+ ulaznica do sada...
  • SAS1987
    13.4k
    Kaj se ukako? :rofl:deda

    Ima virozu tako da sasvim moguće :lol:
  • Ola
    97
    Neznam ja kako se osjećaju ali činjenica je da se dole znaju pjevat pjesme, a nitko ne reagira na to.
  • Praskaton
    1.8k
    Nadam se da igraci ne misle kao vecina na forumu lako cemo.
    U kakvom god sastavu oni bili siguran sam da ce uc nabrijani ako budu s njihovom dicom po meni jos gore,uostalom dosta ovih njihovih ozlijeda su takve prirode da mogu bit spremni za nedjelju.

    Mi se dizemo u igri samo se nadam da cemo znat odgovorit na njihovu agresiju i realizirat prve dvije tri ozbiljnije sanse.
  • Stojke
    48
    pa sigurno torcida i klosari ne pitaju tko je zasticen a tko ne i tko je hercegovac a tko iz metkovica ili juznije,pjevaju se pjesme na mjestima gdje nema klosara nego gdje su mirne osobe...isto kao sta se razvila rasprava o njihovim navijacima na zapadu maksimira,sigurno nisu na zapadu ljudi kao ma sjeveru da bi odma poletili na njih....iako na zapadu poljuda vjv i bi se nasla neka usijana glava da ides proslaviti pogodak dinama
  • marcio amoroso
    32.2k
    iako na zapadu poljuda vjv i bi se nasla neka usijana glava da ides proslaviti pogodak dinamaStojke

    Našla bi se i na zapadu Maksimira, ali nisu slavili kraj mene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.