• Ali
    1.9k
    Naletio sam podatak da smo cak i u titovoj jugoslaviji Mi, Dinamo Zagreb u medjusobnim dvobojima sa hajd.u.k om uspjesniji u svim parametrima.
    90 odigranih imali smo 33 pobjede i 26 X, i gol razliku 123:121 u nasu korist. A znamo koga je sepavi i njemu bliski protezirao i kod sudaca i svim drugim zakulisnim igrama.
    Vjerovatno je veliki broj vas zonasa znao ovaj podatak, ali ja bih recimo na "potjeri" odgovorio drugacije, vjerovatno pod dojmom njihove medijske galame i uvjeravanja svih o uspjesnim generacijama...

    U RH naravno nema dvojbe.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Dinamo je i na vječnoj tablici bivše države ispred njih.
  • SAS1987
    13.4k
    Možda je index (opet) pobrkao stvari ali pišu da je Melnjak imao virozu a sada se ozljedio.

    ...Sada mu je stigla još jedna loša vijest, ozlijedio se i Dario Melnjak, nogometaš koji je ove sezone zabio četiri gola uz pet asistencija u 27 nastupa.

    Melnjak je utakmicu protiv Gorice Poljudu propustio zbog viroze i visoke temperature, a ni danas nije trenirao sa suigračima, već je odradio trening po posebnom programu. ...

    https://www.index.hr/sport/clanak/leki-otpada-jos-jedan-prvotimac-za-derbi-s-dinamom/2440709.aspx?index_ref=naslovnica_sport_najnovije_d
  • deda
    27.8k
    Danas prodaja samo za članove. Kod online prodaje ćete trebat unijet barcode s članske. Veliki pomak.

    https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo
  • plavi67
    920
    pomak koji trenutno ne radi ......
  • Albert
    1
    Online kupovina radi, kupio sam bez problema.
  • plavi67
    920
    proradilo je, dobio mail da su riješili problem i upravo karta je v žepu! još 3 dana do spektakla!!
  • deda
    27.8k
    Izgleda je nevelik interes među tih naših 22.000 članova. Niti jedan sektor se nije očistio od jutros.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Meni se cini da bude opet vrijeme odigralo ulogu
  • Nino Bule
    11.4k
    Članovi razocarali, ako se ne varam dosta ih je kupovalo za salzburg i milan
  • NitkoBitan
    12.1k
    Au negative... Za sjever se pikira random a zapad vjerujem da ce dobar dio clanova uzet sutra jer zeli bit do osobe neclana koju vode na utakmicu. Do sutra navecer ne bih komentirao stanje s ulaznicama. Koja pahulja snijega za vrijeme tekme nije tragedija, puno bolje od kise.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Ako ih podcjenimo, prebit ćemo ih, ako uđemo s nekim respektom, već od 70. minute ćemo razmišljat da ni bod nije loš.
    Pričamo o ekipi koja je od Gorice trebala dobiti 3 komada, od Istre je dobila 3 komada, Cvitanovićev Šibenik su dobili pukom srećom, a VŽ zahvaljujući fantomskom golu + igraču VŽa koji dobije najgluplji mogući crveni karton u najglupljem mogućem periodu kad njegova ekipa izjednači i ima momentum na svojoj strani.

    Bit ću užasno ljut i razočaran ako ne budemo na +11 krajem ovog tjedna.
  • Nino Bule
    11.4k

    Vidis nista to clanovima nije bio problem za europske, a nije ni bilo ove online opcije.

    Ne bojim se ja za posjetu bit ce to ok i nekih 16-17 tisuca s jugom, ono sto mi smeta je da nikako da navijac dinama nauci odma uzet kartu kad se otvori prodaja i doci na utakmicu nego uvijek prenemaganje i cekanje nedjelje pa stajanje po sat, dva u redu i kasnjenje s ulaskom na utakmicu.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Općenito se čini i od naših, a i od ovih dole dosta slab interes za ovaj derbi ( oni će možda i rasprodat, ne pratim, ali mislim na najave i na novine). Mislim, razumljivo da je manji kad se sve stavi u kalkulaciju, ali se nadam bar 15k ljudi,

    Edit: dobro aj sim-tam. Kad bi bilo kao zadnji to mi je ok, 14k
  • seljak86
    2.3k
    Možda ih velik dio ima godišnje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.