• Dammir10
    266
    Sumnjam da će biti 16-17 tisuća gledatelja. Bit će temperatura oko 0 stupnjeva i snijeg a ne igra se Europa nego je u pitanju HNL utakmica. Još ljudi ovakav Hajduk ne percipiraju kao ozbiljnog konkurenta i atmosfera ususret derbiju je kao prije 7-8 godina kada je Dinamo bio ogroman favorit i kada se znalo da Hajduk može pobijediti samo slučajno i kada je pobjeda Hajduka bila smatrana pravim malim čudom. Moja je prognoza 10-ak tisuća gledatelja.
  • Sunja86
    1k
    Nažalost i moja je prognoza oko 10tisuća gledatelja nešto slično kao onda u 12.mjesecu prošle sezone kad smo izgubili 0-2
    Nadam se barem punom Sjeveru i pobjedi Dinama
  • Fićo1986
    973
    Ako bude preko 10 bit ce dobro..
  • SAS1987
    13.5k
    @Slavonac cijeli forum zarazio pesimizmom :lol:

    Što vam je, bit će jako dobro popunjen stadion, odlična atmosfera i pogotovo neće biti neugodnog sunca kao što je bio prošli tjedan u Varaždinu :cool:
  • deda
    28k
    Neka, što je veći kijamet to je doživljaj više epski. :rofl:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sutra navecer ce se znat detaljnija prognoza za utakmicu ali ne bi trebao biti jak snijeg (glavnina oborina sa noci na nedjelju i rano ujutro) niti ce ga past vise od par centimetara u Zagrebu. Bit ce veselo onima koji idu kroz Liku i GK.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jedva čekam da sutra navečer krenem sa sinom iz Njemačke
  • IstokKa96
    557
    A koliki zive 'dvije' tramvajske stanice od Maksimira i jedva cekaju nedjelju 15 sati i HRT2...svaka cast ZGBhoy!
  • The Undertaker
    4.1k
    Neka padaju sjekire i neka nas bude kao na Dinamu Kijev.
  • Riot
    1.7k
    Čisto malo statistike sa Zone ususret derbiju. Izvadio sam podatke s posljednjih 5 derbija na Maksimiru i odgovore zonaša na pitanje "Idete li na utakmicu?". U zagradi su ukupni glasovi ankete.

    05.12.21' - 79% Da (77 glasova)
    21.05.22' - 87% Da (111 glasova)
    09.07.22' - 79% Da (86 glasova)
    13.08.22' - 63% Da (86 glasova)
    26.02.23' - 88% Da (100 glasova)

    Imao sam vremena a primjetio sam da je lijep postotak za ovaj derbi, pa rekoh da umirim možda neke koje deprimiraju prognoze. Bit će to dobro, vidimo se u nedjelju!
  • Dammir10
    266
    Ovaj derbi 5.12. je bio možda i rezultatski najvažniji u zadnjih 10 godina. Tad je Hajduk preuzeo vodstvo na tablici i nikad nije bio bliži naslovu. Imali su igru i momentum a Dinamo je bio u ogromnoj krizi. Čak su i kladionice tada davale otprilike podjednake šanse Hajduku i Dinama za titulu. Ali tog 5.12. se mogao nožem rezati osjećaj da će biti pušing ta utakmica.

    3 dana prije se ispalo od Rijeke na Maksimiru u kupu a 3 dana poslije se dogodila pobjeda u Londonu protiv West Hama.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nije to bilo uz neke naše utakmice manje?
  • Crusades1986
    9.8k
    Da, imali smo utakmicu manje u Istri koju smo igrali u tjednu između predzadnjeg i zadnjeg kola (mislim da Belupo doma i HD u Kranjči) polusezone.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bio sam na zapadu tu utakmicu s frendovima izvan granica Hrvatske (sorry :lol: ). Bilo je dosta tovara na zapadu. Doduse, u onom remiju na Poljudu 0:0 pod Kopicem dosta nasih je na njihovom zapadu slavilo bod i pozdravljalo igrace..
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ajmo statisticari broja prodanih ulaznica
    Na aircashu imate otvorene sve tribine i brojace slobodnih mjesta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.