• Markelo
    2.5k
    Ušli smo im s Dinamovim novčanikom na čičak u grad. Vincita. Zaplavljivanje Marulićevog grada je proces koji ide polako al se ipak kreće
  • Majki2111
    2.6k
    Hahaaa dada. :smile:
    A kužiš pošto nisam ja dio grupe i nisam neka luda glava, razmišljao sam da uzmem one naljepnice kaj se skupilo dost duplića. Ali nisam. Kad smo šetali Splitom bilo je dvoumljenje dal da se ide gore na Marijan ili na Brda i Pujanke, tipični kvartovi Splita. Nešto ko naša Dubrava i Šnjevka kolko sam skužio haha. Al na kraju nismo obišli ni jedno ni drugo.

    Idući put uzimam stikere i keljim na Pujankama i Brdima. :razz: :razz:
  • Mr Anderson
    5.3k

    Voliš život na rubu?:grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Hahaa ma ono. Nisam usijana luda glava. Imam mozak. Ovo bi bilo već provokacija a tad svašta može bit. Treba muda za to. Ne garantiram niš... :smile:
  • Neki tip
    19k
    Majki, na tvom mjestu ja bih priznao da sam trol, čak i ako nisam, pobrao zaslužene lovorike kao jedan od najboljih trolova ikad igdje i umirovio se na Zoni.

    Uzeo počasni doktorat na trolskoj akademiji i predavao znanje mlađim naraštajima.

    Ili još bolje, naplatio bih svoje znanje o trolanju nekoj politickoj stranci, oni žude za takvima. Još hrabrije, ako ti se mili - samom Putinu!

    Jer ako ipak nisi trol, a ovo ti velim s puno ljubavi i razumijevanja, onda si munja kakva se rijetko sreće.
  • Majki2111
    2.6k
    Nisam trol po 100 put. Imam dokaze da sam bio u Splitu. Normalno pričamo...

    835j8776pw5351ez.jpeg
    rcvm74eykmbwbg2m.jpg
    rnqrslby6qwlqsde.jpg
    dgx1b6qg8yb3w3ox.jpeg
    Attachments
    IMG_20230219_132623_949 (204K)
    IMG_20230219_132623_858 (290K)
  • Nino Bule
    11.3k

    Daj nam uslikaj prednju i zadnju stranu kartice ako nije problem
  • Salva
    2.3k
    Provjereno - Majki nije trol. Ocito vam smeta Majkijeva luda glava koja šeta s Dinamovim novčanikom usred Splita.
  • Oluja
    3.6k
    @Majki2111 prodavacica ti je rekla da spremis novcanik jer je bio na cicak, ne zato sto je dinamov. Da se ne sramotis.
  • Ola
    97
    Imaju oni vecih problema od tvog novcanika. Redovito im se na partyu u splitskom kampusu pjevaju dinamovi stihovi (boje vena boje dinama, za jedan sekund dinamovog sjevera itd). Uglavnom su to studenti iz hercegovine koji su u hrvatskoj zasticeniji od lickog medvjeda.
  • Nino Bule
    11.3k
    Da se vratimo na temu, izgleda da ce špika konkurirat u nedjelju, danas ce trenirat pa ce vidjet kakvo je tocno stanje ali uopce na kraju nije isao na magnetsku rezonancu
  • Majki2111
    2.6k
    Hahaaa to bi bilo preveč već.
    Nije nije, bez brige. Kožni je. :razz:
    A vidiš kao i kod nas, češće dalmatinske pjemse neg zagrepačke. Al čisto iz konteksta da je sve bilo OK ugodno. Pričo svojim naglaskom. Nikakav krivi pogled. Radnica u palačikarnici, kafići. Svi normalni. Nijedan krivi pogled, a možda je mogao bit na temelju naglaska, nemam pojma.
  • Oluja
    3.6k
    mislio si da ces napraviti totalnu pomutnju u Splitu kad ono nista. Dobro si prosao, mogao si biti u crnoj kronici.
  • maddaddam
    2.9k
    Mislim da sam vidio Majkija na Sjeveru protiv Vž. Nema šanse da postoje dvojica takvih.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ne neg par ljudi me savjetovalo baš za novčanik, kao da pripazim. Jasno je meni da ima svakakvih glava. Al sve je OK bilo. ugodna šetnja Splitom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.