• Jurki
    8.8k
    CV mu je respektabilan nema kaj

    luy5y46ysv094ktm.png
  • plavi67
    920
    peternac, marina, čačke, milicajac, amra, mumija, vlada u izgnastvu - mi smo predobri s obzirom kog imamo u klubu i oko njega
  • masacusec
    3.1k
    Ne znam koji mi se više gadi....OK, amricu volim pogledati
  • Jurki
    8.8k
    kad malo pogledam ta imena bude mi jos vise krivo jer kakve bi tek rezultate postizali s kvalitetnijim ljudima na tim mjestima i kolko jos enormnog lufta imamo za napredak u svakom jebenom aspektu.
  • plavi67
    920

    naravno.
    a tek ljudi u nazdornom odboru, pa ljudi koji vode mlađe kategorije, strašno. mislim kao i u upravi u RH ,sve preko veze, bez stručnog znanja i volje..
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kad čovjek malo bolje ne pogleda, reklo bi se da dinamo ima nulu u LP i da je na trećem mjestu u HNL-u.

    Pa ne može svatko biti jednako spreman trkački, da svi imamo iste kapacitete, ja bi se uz par mjeseci treninga mogao natjecati za zlato u maratonu na olimpijskim igrama.
  • Zagi
    5.2k
    Pa ne može svatko biti jednako spreman trkački, da svi imamo iste kapacitete, ja bi se uz par mjeseci treninga mogao natjecati za zlato u maratonu na olimpijskim igrama.db-izbjeglica

    Stoji.
    Ali stoji i to da smo trkački pod Vahom u par mjeseci došli od seoske do europske momčadi.
    Toliko se loše radilo u stožerima prije.
  • SAS1987
    13.5k
    trkački pod Vahom u par mjeseci došli od seoske do europske momčadi.Zagi

    Daleko je to, nogomet se promjenio al Vahin Dinamo mi nije ostao u sjecanju po presingu i puno trke. Više po jako kompaktnom defanzivnom blokom.
  • Zagi
    5.2k
    Po presingu ne , nitko nije tada tako ni igrao.
    Ali puno smo više trčali nego pod trenerima prije. Bez trke, nema niti kompaktnosti.
    Najveći skok se vidio na Sammiru (koji i je imao najviše rezerve jer je prije trenirao zakurac) koji je pod Vahom bio zvjer od igrača . Nikad prije niti poslije nije bio niti blizu tim izvedbama.

    Toliko veliki skok ne možemo više napraviti. Nisu naši baš tako loše fizički pripremljeni. Na kraju krajeva Salzburg je na prošloj tekmi ukupno pretrčao 0.5km više od nas, ništa.
    Ali nitko me ne može uvjeriti da ne bi to mogli dovesti na još jedan nivo više da imamo npr Liverpoolove stručnjake za fiz pripremu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Da naši igrači nemaju fizičke kapacitete ne bi mogli igrati za top klubove na svijetu i ne bi nam reprezentacija bila u top10 ili 20. Dakle, generalno, nije do genetike već do treninga. Uostalom, lightmotiv njihovih izjava kad uspoređuju treninge ovdje i vani je da su treninzi isti samo jačeg intenziteta. Zašto je tomu tako ne znam, možda netko od DIF-ovaca ovdje zna razlog.
  • Jurki
    8.8k
    mozda bi trebalo pitati nase kondicijske trenere i neke poslati na zavod za zaposljavanje.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Josip Šutalo nakon ozljede je sjena igrača kakav je bio prije nje.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Dečko igra značajno bolje kad zadnja linija igra sa 4 igrača.
  • Mlađi referent
    10.7k
    U HNL-u igramo sa 4 i ne djeluje mi toliko sigurno, za repku je igrao sa 4 i krivac je za gol.

    Meni osobno ni blizu one razine iz prošle sezone
  • Mlađi referent
    10.7k
    Još malo sam razmišljao, prošle sezone kad smo pod Kopićem igrali s trojicom nazad bio je skoro pa i najbolji igrač Dinama, možda i najbolji.

    Rekao bi da to baš nema nikakve veze s ovim kaj se njemu događa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.