• xavier
    11.2k
    Emreli je igrač čiji su odlazak slavili navijači LegieBosna86

    Emreli je igrač uz kojeg je još dosta nadoplaćeno da bi doveli Kastratija :cool:
  • über alles
    1.5k
    Mi fakat imamo pregrst losih ulaznih transfera kaj se stranaca tice ,al Emreli je vrlo lako moguce na samom vrhu istih.

    Tolko beskorisnog igraca fakat dugo nisam gledo.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Emreli je igrač uz kojeg je još dosta nadoplaćeno da bi doveli Kastratija :cool:xavier

    Kakav je god to nam je posao stoljeća :rofl:
  • xavier
    11.2k


    Apsolutno :rofl:
  • deda
    28.7k
    Opet ste neki u uberturaži pljuvanja. Zabio je taj Emreli neke bitne golove kao npr. na Rujevici proljetos.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ponavljam sto sam rekao i za spikica kad je dosao, dok ne dobiju 10 utakmica kontinuiteta kao sto je to dobio lirim kastrati ne zelim ih ocjenjivat. I gojak i on kad su usli utakmica je imala svoj tok i u takvoj situaciji uhvatit ritam i dobro odigrat je dosta zajebano, vuce i stalno sitne ozljede i nema pravi kontinuitet utakmica jos.
  • Eduardo
    17.8k
    Zabio je taj Emreli neke bitne golove kao npr. na Rujevici proljetos.deda

    Taj je bio jedini bitan :sweat: ostala dva i ne baš :smile:
  • Captain America
    14.6k
    Ako se ne misli ići u gradnju novog stadiona, (ako je istina ta cijena koju sam ovdje vidio) uložit 2 milijuna u renovaciju istoka.
  • NitkoBitan
    13k
    Ako se ne misli ići u gradnju novog stadiona, (ako je istina ta cijena koju sam ovdje vidio) uložit 2 milijuna u renovaciju istoka.Captain America

    I opet za tu renovaciju trebas dozvolu Grada. Bilo bi strasno licemjerno od Tomasevica dopustiti renovaciju a ne dopustiti rusenje i gradnju novog stadiona.
  • Captain America
    14.6k
    Jug smo sami isfinancirali, možemo i istok. Uzmi koji bi se novci uzeli za tu tribinu samo od ulaznica za LP. Ovdje nas je impresivan broj upravo s te tribine, najbolji pogled, najbolja ekipa. I rasteretili bi se ulazi za sjever jer ovo je sramota što su navijači doživjeli noćas, a dobar dio se prebacio na sjever upravo s istoka.

    Tomaševiću i njegovim glasačima obraz i odnos prema Dinamu nije bitan.
  • NitkoBitan
    13k
    Renovacijom istoka bi se zabio posljednji cavao u lijes ideji novog stadiona a i s istokom nam je stadion ocajan, smijesno da se zadovoljavas "najboljim pogledom i ekipom" kad ti je tribina ne znam ni ja koliko metara udaljena od terena. Malo jaca magla i ne vidis kj se dogada na vecini terena. Ako se ide vec u neki k onda lijepo srusit istok pa krenut u etapnu gradnju.
  • Nousername
    626
    Jedini nacin da se srusi ovaj stadion je jos jedan potres koji bi zatvorio jednu od ostale tri tribine.
  • reziser
    6.5k
    je jos jedan potresNousername

    Molim te.... Bez ovih ideja... Da potres srusi istok nema pol zagreba
  • Boogieman
    309
    Ne znam koja bi tema bila prikladna, pa ajde ovdje.

    S Rapidom smo igrali u četvrtak u 18:45h (Beč), s Red Bullom igramo u srijedu u 18:45h (Salzburg), a s austrijskom reprezentacijom igramo u nedjelju u 20:45h (Beč).
    Znači 3/3, sve izrazito nepovoljni termini za ljude koji bi došli iz RH na utakmicu. Počinjem ozbiljno misliti da se ne radi o slučajnosti, nego da nas netko ciljano prca. (Pogotovo ako uzmemo u obzir da se uvijek pojave priče o očekivanoj invaziji Hrvata, domaćinskoj atmosferi, pa se ubaci i malo Kapfenberga i sl.)

    Zadnji put sam pisao Rapidu, pa su odgovorili po špranci da su oni otvoreni za sve termine u interesu navijača, raduju se festivalu nogometa, no da je ovako dogovoreno s Dinamom, u skladu s UEFA-inim pravilima...

    Možda Austrijanci, možda naši, možda kombinirano? :mask:
  • Guinness
    2k
    Možda Austrijanci, možda naši, možda kombinirano? :mask:Boogieman

    Možda masoni, a možda i srbi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.