• rupke
    52

    koliko vidim sve utakmice lige nacije A pocinju u 20:45.
    satnicu lige prvaka odreduje uefa, vodeci se raznim kriterijima
  • über alles
    1.5k
    Kaj je tocno nepovoljno kod ovih 18.45 termina ?


    Ovak I onak neces stic ak radis do 4/5 popodne ,nema veze jer 18.45 il 21.


    Ak idea na utakmicu treba ti slobodan dan ,a po mogucnosti dva.
  • Boogieman
    309
    Za 5 sati stignem direkt na stadion u Salzburgu iz Zg, a do Beča treba i manje vremena. Nemam potrebu obilaziti te gradove, jer sam kao i velik dio ljudi u njima bio xyz puta.
    Program plus je da te netko može i pustiti s posla pol sata-sat, pa ćeš odraditi, ali nekoliko sati ranije većinu šef ne bude pustio. Za povratak nazad i odlazak direkt na posao, pa preživjet ćeš taj jedan dan. Ne znam kaj je tu čudno, nije da ljudi ne rade tak stalno. Ne bih nikad i nisam nikad uzeo slobodan dan za Aus, Mađ, Slo i sl.

    Kažem ti kak mi je Rapid odgovorio, pa zato i postavljam pitanje da se moglo to bolje dogovoriti. Možda se naši vode ovime da će ljudi uzeti slobodan dan, pa im je raniji termin povoljniji. Ok, prihvaćam onda tu logiku.
  • Tercel
    420


    Termin za Salzburg je još bolji u 18:45. Jer ako ideš na jedan dan ionako ti treba taj dan slobodno, a stigneš se u normalnije vrijeme vratit poslije tekme. A siguran sam da će u Salzburg većina ljudi ići na jedan dan.
  • Olmic
    2.8k
    Arijan Ademi više nije igrač za prvih 11. Jednostavno nije to više taj Ademi, padne nakon pola sata igre. Puno bolje bi bilo Mišić Ivanušec i Baturina, a onda Ademi zadnjih pola sata da tom energijom svojom donese ili podigne ritam
  • marcio amoroso
    33.1k
    Arijan Ademi više nije igrač za prvih 11. Jednostavno nije to više taj Ademi, padne nakon pola sata igre. Puno bolje bi bilo Mišić Ivanušec i Baturina, a onda Ademi zadnjih pola sata da tom energijom svojom donese ili podigne ritamOlmic

    Nije za prvih 11 u Europi, da. Nažalost se slažem.
  • Papastrumf
    10.2k
    Komentirao sam to već nekoliko puta s @marcio amoroso.
    Kapetanu dati doživotni ugovor da u hnl-u igra s kim hoće i koliko hoće, ali što se tiče Europe, on je trenutno igrač za posljednjih 20-25 minuta.
  • Patak
    2.3k
    Modrić može u 38, a Ademi ne može u 32, u čemu je kvaka, ne kužim?
  • Tradicija bunta
    5.6k
    U genetici, tjelesnoj građi, a ponešto i u tome da je Modrić u Realu zadnjih 10 godina, a Ademi u Dinamu. Nije svačiji organizam isti.
  • xavier
    11.2k


    Netko može i s 40, netko ne možeš s 25. Otkrio si da ljudi imaju različite tjelesne predispozicije.
  • Patak
    2.3k
    Da, thnx, zanimljive su te tjelesne predispozicije. Dr. Lauc ima onaj test za biološku dob pomoću glikana, možda bi mogao izmjeriti i biološku dob profesionalnih sportaša, bilo bi zanimljivo vidjeti i te rezultate.
  • Efes Pilsen
    7k
    Trebalo bi malo pretrest i ekipu zaduzenu za fizicku spremu. Naravno, prvo selekcija da se uzimaju motoricini igraci kao Ljubicic, a onda sve ostalo.
  • Jurki
    9.2k
    Ak nam je Peternac prvi pomocni onda bi bilo zanimljivo cuti tko nam je zaduzen za fizicku spremu. Moralo se bu to sve dici na jednu visu razinu. Vise uloziti u ljude koji nisu pod svjetlima pozornice.
  • masacusec
    3.2k
    Taj peternac mi izgleda ko da svakodnevno zdrobi 5 pivi i hrani se kod srbina čevosima
  • marcio amoroso
    33.1k
    onda bi bilo zanimljivo cuti tko nam je zaduzen za fizicku spremuJurki

    Ako se ne varam za fizičku spremu je zadužen Stipe Marina. Brat od Marine iz Belupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.