• Nino Bule
    11.5k
    Nacionalnog stadiona nece biti, to je i kustic rekao u otvorenom, a lokacija planiranog novog stadiona je maksimir, to je rekao i pandur i predstavnik grada, a i sad kad postoji neka kriticna masa dinamovih navijaca sanse da nas se iseli sa maksimira su ravne nuli.
  • Jurki
    8.8k
    Kurcenje je vec pocelo lagano. A jos nije ni lopata primljena u ruke.
    Zanimljiv redosljed napisan u novinama. Prokleta banda

    zsahbct8xcysgbuu.png
  • Riot
    1.7k
    Iskreno ne pratim ove medije sto izvjestavaju oko ovoga, vise ne vjerujem dok ih ne vidim na djelu. Moze li mi netko od vas upucenijih napisat u postotcima koje su sanse da dobijemo novi stadion?
  • Jurki
    8.8k
    dok se ne krene rusit postojeci stadion.. tesko. Svi ti renderi, makete, emisije na tvu su mlacenje prazne slame.
    Dok god gamad nece vidjeti svoj osobni ili politicki interes, od stadiona nece biti nista.
    Ali ajd recimo da se nesto pokrenulo s mrtve tocke.
  • Jaro
    5.6k
    Moze li mi netko od vas upucenijih napisat u postotcima koje su sanse da dobijemo novi stadion?Riot

    Na temelju ovih najava, ravno 0 %

    k se ne krene rusit postojeci stadion.. tesko. Svi ti renderi, makete, emisije na tvu su mlacenje prazne slame.
    Dok god gamad nece vidjeti svoj osobni ili politicki interes, od stadiona nece biti nista.
    Ali ajd recimo da se nesto pokrenulo s mrtve tocke.
    Jurki

    Boldano istina ko kuca.
  • Nino Bule
    11.5k
    Koja patetika i žuć oko vijesti o novom stadionu, naravno cinjenice i stvarno stanje su u drugom planu, samo se povezu rijeci banija, kontenjeri, drzava placa sutanje lopte u recenicu i tako puta tisucu na tisucu razlicitih objava.
  • vjeko1701
    5.9k
    Navodno se pisalo okolo da se vlada želi uključiti na Maksimir jer u isto vrijeme žele bitio dio novog Maksimira i obnove Poljuda kako bi privukli maksimalan broj poličitkih poena sa sjevera i juga.

    S druge strane, ako Dinamo, i grad uz UEFU i nekog investitora to odrade sami, a oni pak ubrzo nakon sufinanciraju Poljud, moglo bi ih koštati u Zagrebu koji im ionako nije previše naklonjen. Može biti da im sad malo gori pod petama da se pod svaku cijenu uvale u priču oko Maksimira.
  • Jurki
    8.8k
    Navodno se pisalo okolo da se vlada želi uključiti na Maksimirvjeko1701

    Ak je to tocno, mogel bi se Tomasevic osjetiti ugrozenim, pa bi se mozda i pozurio s konkretnim potezima jer njemu nije u interesu da se kradeze na bilokoji nacin revitalizira u Zagrebu. Tak da bi moglo nesto biti od toga svega.
    Angazman vrha drzave u vezi stadiona bi Tomasevicu bio šaka u glavu. Ne znam mozda sam u krivu
    A na kraju bi taj stadion mogel kostati ko Peljeski most jer treba tu bandu nahraniti i namiriti.
    U svakom slucaju Dinamo MORA gradit stadion sam jer u svakom drugom slucaju bu to velika pusiona dugorocno.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja se slažem, država i HDZ čim dalje od ove priče. Ok, ako žele sudjelovati kroz neke porezne olakšice i takve stvari super...ali bilo kakvo veće sudjelovanje samo sa sobom donosi HDZovske metode a ne želim sljedećih 30 godina slušati "koliko se pokralo na stadionu poklonjenom Dinamu..."
  • Armagedon13
    958
    Pa HDZ "upravlja" nogometnim organizacijama od postanka države
  • Crta
    40
    Počinje kokošarenje sa lokacijom stadiona i klasičnom moralnom ucjenom o gradnji....Treba se poklopiti 100 stvari da počne izgradnja....Lova, zemljište, ljuti građani, politički interesi itd....Nebumo mi još vidjeli godinama novi stadion, tak da bolje ne trošit živce...Ako i bude, poznavajući dosadašnje prijedloge "uglednih stručnjaka", biće najgore rješenje, klasično kontra navijača, tipa van Maksimira, sa 7 etaža, neukusan, bezličan za atmosferu....Malo pucam, nemojte zamjerit, pun mi ih je više.....ej7roid5ckghsn5i.jpg
  • Crusades1986
    9.8k
    hyfzk9fjqruj77ax.jpg

    FB grupa "Zagreb kakav je bio nekad"

    Navodi se da je ovo 1955. godina i trenutak završetka gradnje starog sjevera.
  • Jaro
    5.6k
    To je to... oni kaj obecavaju i ovi koji pljuju ta obecanja su isti k... Maja Sever s pateticnom slikom babe neke iz Banije i pokusaj sarkazma...
    Vlada koja je sada ponovo obecala stadion je obecala i popravak Zg i popravak Banije... Nitko nine zakinut...
  • Jurki
    8.8k
    mislim da bi ova objava bila primjerenija u temi "shit of the day".
    Mislim da je vec svima pun kurac prica o vrticima, skolama, bolnicama, kurcima palcima.
    Jebena piskarala nek se napuse kurca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.