• xavier
    11.2k
    Čuj ovo, Barić "ima ponudu" turske tvrtke za izgradnju stadiona. Niti jedna ozbiljna firma sigurno nije dala "ponudu" nekom tko nije ovlašten odlučivati i razgovarati o tome, a Barić to sigurno nije.

    Nije ista situacija, ali uvijek se sjetim kad je Mišković "potpisao sporazum s kineskom tvrtkom koja želi graditi stadion"...tvrtka je naravno bila građevinska i gradila bi stadion ako bi ga netko platio, a novinari su zaključili da će "Kinezi financirati gradnju nove Kantride".
  • Samo Dinamo
    92
    Normalno da ne može to ići na taj način. Mislim da je više time htio reći da financije nisu problem, nego neriješeni papiri. I on misli da je glupost da se priča o ulaganju javnog novca kad ima puno važnijih potreba, a i na tržištu se bez problema nađe financijera.
  • SAS1987
    13.7k
    Izgleda da nisam jedini koji je jučer pasivno (besplatno :rofl: ) udisavao specifične opojne substance.

    Budući da je sjeverna tribina složena po principu Lego kockica, gornju etažu dalo bi se spustiti na razinu terena i sve zajedno uokviriti krovom

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/stadionski-frankenstein-u-maksimiru-ostao-je-srecom-samo-ideja-a-u-novi-projekt-ukljucit-ce-se-i-uefa-15260540

    Edit: Bilo bi još luđe da izjave da bi napravili potpuno novi sjever a trenutaćni sjever nek po "principu lego kockica" prebace 'na istok :lol:
  • The Undertaker
    4.3k
    To samo znači da lupeta. Nekome je pokazao render a ovaj je ispalio odokativnu procjenu na osnovu broja mjesta i kategorije stadiona. I to naziva ponudom? A sigurno zna razliku, iz te je branše.
  • Armagedon13
    958
    Znači prvo dogovor crkve i grada,pa dogovor grada i kluba,pa zamjenski stadion pa ....
    Deset godina i to ako
  • Eduardo
    17.8k
    Evo i emisija ako netko nije pogledao.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Meni je prvo palo na pamet kad sam ovo cuja, da je HDZ vidija da Tomasevic nešto možda radi po tom pitanju i želi to rjesit. To bi njemu bija ogroman uspjeh i veliki projekt u gradu Zagrebu! Ee a to HDZ ne pase, pa se odjednom odnikud uključuju preko HNS-a. Jer to je sve HDZ klika savez. Ja to tako nekako vidim, a šta će bit od tog svega upitno. Bilo bi super kad bi se svi zajedno dog i da se napravi u interesu Dinama, Hrvatskog nogomet i sporta u konačnici.
  • deda
    28.7k
    Šibenik, nažalost na tvom sam tragu. Interesantno da se HDZ od nikud pojavljuje nakon skoro 30 godina vladavine u kojima nije ništa napravio za Hr nogomet baš u trenutku kad postoji napredak u pregovorima grada i kluba.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    I naravno rade bi zakomplicirali Tomasevicu stvar pa gradili stadion namjerno na drugoj lokaciji, nego sjeli pa se dog da to bude Maksimir i zajedno ga napravili. A ove druge manje stadione tipa Kranjča nek rade di žele! Al glavni nacionalni stadion triba bit Maksimir i tjt! Jer je to jedino logično rješenje!
  • SAS1987
    13.7k
    Toliko se guraju tko ce napravit stadion da je Antolic sav preplašen na 7.40 izjavio da je Dinamo prvi javno kazao da ce graditi stadion :lol:
  • Jurki
    9.2k
    moze biti to kaj ti kazes, ali bi najprije zakljucak bio. Da vladajuca klika s guranjem oko gradnje stadiona hoce bar malo ispeglat imidz nakon svih afera i sranja u zadnje vrijeme.
    Bez brige nece vlada dati ni lipe za stadion jer ih boli ona stvar za nogomet i sport opcenito. Nije ovo prvo otvoreno na temu stadiona. I prije godinu i nekaj je bila ista tema i naravno u ime vlade taj kurac koji je bio u emisiji je izjavil da ce drzava "nesto" dati. Jeftini spin.

    Ne kuzim kak opce moze itko iz vlade opce doci i izjaviti da ce gradit stadion a u drzavi milijardu vecih i bitnijih problema.
    Klasicno kradezeovsko medijsko sranje.
    Grad treba rijesit papirologiju, Dinamo svojim novcem ili uz pomoc investitora napraviti stadion u Maksimiru. A vladu lagano odjebat. Tak da se nece moci kurciti kak je to njihov projekt.
  • Samo Dinamo
    92
    https://n1info.hr/video/novi-dan/arhitekt-za-nacionalni-stadion-postoji-pet-boljih-lokacija-od-maksimira-2/

    Ovdje je uključen i video pa zaključke može svatko sam donijeti. Uglavnom, ništa jako novo, ali mislim da je s najmanje politikantskog muljanja.
  • deda
    28.7k
    Ponavljam po stoti put. Hoću Dinamov stadion, ne zanima me nikakav nacionalni. Nek si ga radi vlada ili HNS.
  • Jurki
    9.2k
    tak je. A ako bu savez htio da repka igra na nasem stadionu onda nek plate ko i svi drugi.
    Da se kojim slucajem vlada i ukljuci u to sve. Na kraju bi ispala prica da je vlada izgradila stadion uz pomoc Grada i Dinama.
    A izgradit ce oni moj kurac a ne stadion bilogdje u Hr. Oni nisu sposobni cuvat nacrtane ovce a kamoli kaj drugo.
  • Samo Dinamo
    92
    Još samo glupi novinari spominju riječ "nacionalni". Mislim da smo to ipak prerasli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.