• reziser
    6.5k
    7qfaqfp9fo2gpwbx.jpg
    Kako izgleda bez banera
  • Eduardo
    17.8k
    3pcn32w5oiz4kfod.jpg
    Reveal
    y9hwdwguzxk9764x.jpg
    8k39ywg49u05gaue.jpg
    m6gvdo6rwp0gm2s6.jpg
  • pencilneck
    652
    Odvjetnica Crkve: zasad nije bilo komunikacije s Gradom o stadionu.

    Kako nas vuku za nos, pa to nisu istine.
  • xavier
    11.2k


    Mene apsolutno fascinira naše novinarstvo. Novine uredno napišu nešto što jednostavno nije istina. Tko je gdje točno rekao da projekt kreće iduće godine i koliko će koštati? Nitko.

    No kod nas je sasvim prihvatljivo da novinar svoje mišljenje plasira kao vijest :vomit:
  • Jaro
    5.9k
    zato kaj kod nas nema novinara vec amatersko-politickih PRovaca... Mene fascinira da netko kupuje novine, placa premium na portalima i slicno a znamo da tamo ima svega osim vijesti i novinarstva...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ja sam uvjeren da nikakav ozbiljniji spor sa crkvom ne postoji i da se to riješi za pol sata, lists formalnost.

    Novinari su samo preračunali cifru koju je barić lupnuo u kune. Inače, nema teorerske šanse da se u zagrebu stadion napravi za pola milijarde kuna. 750 000 000 kuna je realna cifra.
  • xavier
    11.2k
    Mene fascinira da netko kupuje novine, placa premium na portalima i slicno a znamo da tamo ima svega osim vijesti i novinarstva...Jaro

    Ja iskreno ne razumijem od čega se oni financiraju jer meni je nezamislivo da netko plaća te tekstove, bez obzira radilo se o pisanom ili online izdanju.



    Barić je izašao sa svojim planom i novinari se toga drže kao pijan plota. Kao da je Barić osoba koja će odlučiti o tome.

    Stadion naravno da se ne može napraviti za taj iznos o kojem on priča, a posebno mi je fascinantno što ljudi to doživljavaju kao iznos koji moraš odjednom platiti. Pa uzmeš dugoročni kredit, a stadion ti za to vrijeme donosi i dobit. Realno se radi o nečemu što za grad kao Zagreb ne bi trebao biti niti najmanji problem.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Barić je izašao sa svojim planom i novinari se toga drže kao pijan plota. Kao da je Barić osoba koja će odlučiti o tome.xavier

    Barić buba gluposti, a troškovnik za stadion bi se radio mjesecima
  • Oluja
    3.7k
    nadam se da kad do toga dođe neće biti po Barićevoj zamisli jer graditi stadion od cca 34 000 na tri etaže je nebuloza. pa vajda svaki klub želi imati što je bolju moguću atmosferu na utakmicama a to je uz taj tip stadiona nemoguće
  • xavier
    11.2k


    Ma naravno, pa ne možeš troškove samo tako od oka "odrediti".

    Pod ovo da neće Barić odlučiti, mislim na to da neće on izabrati stadion kakav će se graditi. Novinari se ponašaju kao da je odlučeno da se gradi taj njegov stadion i da je sad samo pitanje kad će se krenuti.
  • Papastrumf
    10.2k
    Koliko znam, u ovoj studiji koju je Antolić spomenuo u emisiji, a koja je napravljena na proljeće, procijenjeni troškovi izgradnje stadiona s pripadajućim hotelom su 80 mil €.
  • Samo Dinamo
    92
    https://n1info.hr/vijesti/arhitekt-za-nacionalni-stadion-postoji-pet-boljih-lokacija-od-maksimira/

    Jutros bio Barić na N1. Nešto o tome piše o članku iznad, ali treba pričekati da stave video na stranicu ili Youtube, jer članak ne oslikava dobro ono što je rekao.

    Ukratko, tvrdi da ima ponudu turske građevinske firme za rušenje i gradnju od oko 60 M EUR, ključ u ruke, i potencijalnog investitora koji je spreman odmah to financirati. Preduvjet su čisti papiri, Tomašević tvrdi da se radi na tome.
    Blago navlači na svoje arhitektonsko rješenje jer kao na javnim natječajima obično pobijede krasni ali megalomanski i preskupi projekti.
    Meni je zvučao dosta realan, u broj etaža i ostale detalje se ne razumijem.
  • Jaro
    5.9k
    Moze on imati ne znam sto, posao od 10,50, 60, 100 milja ne moze ici ovako - ja imam rjesenje daj mi papire... U EU smo, mora se proci procedure potrebne... Sve ostalo su naklapanja i mlacenje politicke prazne slame... Jbt drzva se spominje - drzava koja je nesposobna vec kolko dugo ista napraviti po pitanju obnove Zg i Petrinje od potresa vec 2 godine... Grad koji jos nije kontaktirao Crkvu za pitanje zemljista, i dinamo koji vec 20 godina izvlaci lovu kojom je mogao napraviti pola stadiona valjda...
  • Papastrumf
    10.2k
    Grad koji jos nije kontaktirao Crkvu za pitanje zemljistaJaro
    Grad je kontaktirao Crkvu, to ti mogu reći sa 100%-tnom sigurnošću i to već prije par mjeseci.
  • Jaro
    5.9k
    OK, onda crkva laze iz svojih politicih razloga - i ovo ce biti sapunica do beskraja kao sto je i od Tudjmanove smrti bila...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.