• Fanboy
    2.1k
    Prestati će im te blesave ankete kada se uvede ona "poluautomatska" var tehnologija koju smo već imali na tekmi sa Chelsejem..
  • Jurki
    8.4k
    Ankete koje ce ispunjavat ljudi koji jedne utakmice u zivotu nisu pogledali. Samo nek se guše od muke. Gušt
  • reziser
    6.2k
    meni je jos draze, mi damo gol za pobjedu u zadnjoj minuti nadoknade, a magarad ga primi za nerjeseno :strong:
  • reziser
    6.2k
    pobjedi se ne treba gledat u zube
    igraci su bili psihicki izmoreni nakon chelsea, treba se prebacit na hnl nakon 3 dana
    nije to lako, zato deckima cestitke na pobjedi!
  • Crusades1986
    9.5k
    Dvije čiste mreže u nizu... daj nam i treću :strong:
  • Jurki
    8.4k
    Mislim da ce ova pobjeda dati deckima jos veci boost jer zabiti gol 2 sekunde prije kraja, a znas da kurca nist nisi odigrao, puknuo na gol 80 minuta kak spada. Svaka cast decki. Ova momcad je mašina. Atomski Dinamo u pravom smislu te rijeci.

    Gorica rijesena.. idemo dalje. Gaziiii
  • Salva
    2.3k
    Tri boda su bitna. Pa nakon Chelsija nije danas bilo lako ni navijat, a kamoli igrat. Svi smo emocionalno prazni, mogu mislit kako je igračima na terenu. Dva derbija, lude kvalifikacije za LP, Chelsea, Milan za par dana…sve u svemu, bravo Dinamo, samo šampioni ovako pobjeđuju.
  • Nolifer
    6.5k
    Danas Orša u stilu Pippa Inzaghija :ok:

    Bitno da su 3 boda tu :victory:
  • Crta
    40
    Osjetila se težina na terenu, ovakve tekme prije europe je teško odigrati...čast momcima
  • Mrvica
    3.1k
    Igra je nebitna kad se uzme u obzir da su 3 boda tu, ukazali su se kapetan i Orša. Pratio sam na Bembarinom streamu i tovari su se naslađivali maksimalno dok im Oršić nije odvalio šamarčinu i onda kmečanje party, pune društvene mreže kmečanja zaleđe itd. al to smo navikli :rofl:
    Bravo za dečke, 3 boda su tu, niti jedna odgođena utakmica svaka čast! Boysi su klasa kao i obično tu nema govora, skidam kapu!! Idemo dalje, okrenit se prema Milanu i Boga na pomoć tu odradit posao kako treba!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Iskreno, ovu utakmicu treba zaboraviti, upisati 3 boda i nikada više je ne spomenuti, osim kao statistički podatak.
  • plavi72
    694
    Ne odgađamo,pobjeđujemo,lagano se odvajamo,nismo primili gol,idemo na Giuseppe Meaccu odigrati hrabro s prvakom Italije,nemaju Shevcenka,imaju dobru ekipu ,ali mi smo Dinamo!
  • The Undertaker
    3.9k
    Ako igra nije bitna čemu gledanje utakmice? Može se pogledati samo rezultat na portalu. Ovo je bilo zabrinjavajuće loše jer su ovo utakmice gdje bi se oni koji traže minute trebali potrgati. Dinamo bi trebao ovakve utakmice rješavati i bez Petkovića, Oršića i Ademija.
  • IceMan
    1.5k
    Jako bitnih 3 boda...

    Igra za zaborav ali i to je nekako bilo očekivano.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.