• Captain America
    13.3k
    Lani s Goricom Moubino napucavanje iz auta za 1-0. Drugu dobili po magluštini jer se otvorilo odmah nakon penala. Treću smo svjedočili Blaževom svršavanju nakon Oršine bombe u 87. Četvrtu nas kapetan spasio par minuta prije kraja.

    Sezonu prije smo proljetni dio otvorili 3-4 pobjedom (u 85. Gorica vodila 3-2). Nakon Tottenhama jedva 1-0 i to Livi skinuo Mataru zicer u 90. Bilo je muke i u kupu.

    Gorica nam je tradicionalno jako zajeban protivnik unatoč statistici koja izgleda savršeno.

    Moguće da se varam za minute, po sjećanju pišem.
  • Captain America
    13.3k
    25 od 27 u prvom krugu.marcio amoroso

    Bez odgoda uz 7 odigranih euroutakmica s jako dobrim protivnicima. Za naklon igračima, Čačkeu i suradnicima.
  • Nino Bule
    11.3k
    Sve cisto ajmo dalje, orsic u nevjerovatnoj formi, doslovno jedina dva suta u okvir su gol i obrana banica na njegov dobar volej
  • Jurki
    8.4k
    ako dobro vidim zaleđe NIJE 100 posto
  • Carrasco
    4k
    Zlatna tri boda. Nije bilo zaleđe.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bez odgoda uz 7 odigranih euroutakmica s jako dobrim protivnicima. Za naklon igračima, Čačkeu i suradnicima.Captain America

    Onako autoritativno se plasirati u ligu prvaka preko respektabilnih protivnika, onda dobiti jedan Chelsea u grupi, a u HNL-u oboriti rekord je samo za naklon. Ja bi spomenuo i Boyse koji također daju nemjerljiv doprinos. Uvjeren sam da bi to bez ovako jake podrške i sinergije izgledalo i bodovno lošije.
  • Jurki
    8.4k
    Šamaranje lige a neki igraci nisu u formi. Ovo je bolesno kaj mi radimo.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Uhhh ovo je bilo blizu. Ne znam do cega je ovako velik broj netocnih dodavanja, a ocekivao sam i vise udaraca. Vjerojatno kombo svega, malo tezi uvjeti, fizicka i emocionalna ispraznjenost te jako dobar protivnik. Angelovski je s Makedonijom kao underdogom skidao respektabilne protivnike. Gorica trazi svoj izlaz iz krize i svima ce biti zajebani.
    Cestitke deckima na pobjedi, opet se i kapetan ukazao s asistencijom. Orsa.. sta reci :love:
  • Robredo276
    265
    Ovo nam je izjednačavanje rekordno dobrog ulaska u prvenstvo i to 3 dana nakon pobjede nad Chelseaom!

    Stvarno nema smisla jamrat oko igre.
  • criticus
    1.1k
    Ma kakvi, ovo nije da stvaramo tek igru pa da ne ide nigdje. Ovo je jedan lop dan sa pokupljena tri boda. I da nisu dobili nebi bilo previše buke.
  • Jurki
    8.4k
    Stvarno nema smisla jamrat oko igreRobredo276

    Nema smisla, jedino sam ocekival vise od ovih kaj nisu igrali u utorak. I to je to kaj bi rekel o igri. 3 boda su tu. Cekamo Oršu da uđe u ritam :rofl:
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni igra ne smeta ali ovi sto su dobili danas priliku umjesto da je iskoriste oni vrlo losi, drmic, emreli, nije ni bockaj danas odusevio
  • Jurki
    8.4k
    a gle treba to pogledat i s druge strane. Svi igraci koji su u rosteru ocekuju minute na San Siru. I svako gleda da se ne ozljedi u utakmici hnla koja realno i nije prebitna.
  • immerwieder
    1.2k
    sad bude ziher neka anketa na indeksu o zaleđu,

    neka svaku ovak dobijemo, pa i bayern ima u farmerskoj ligi tri neriješene zaredom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.