• Crusades1986
    10k
    Kad stavljaju one jebene ograde i prostor od 4m od tribine do Maksimirske dodatno smanje na 1,5m.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ja sam s ekipom došao pred sjever u 20:15 (ušli u 53) i sve je bilo krcato, a i čini mi se da dio razloga leži u tome kaj je gro ljudi fulalo ulaz za sjever gore pa se stvorila još veća gužva. I umjesto da ljudima pojednostavniš ulazak ti budeš bahat, guraš nas, vrijeđaš dok su djeca oko tebe... Znamo na kog mislim, odvratno.
  • xavier
    11.2k
    čini mi se da dio razloga leži u tome kaj je gro ljudi fulalo ulaz za sjever gore pa se stvorila još veća gužvanamodi grebza

    Nisu ljudi fulali, ali s obzirom da većina ljudi prema stadionu dolazi sa zapadne strane, oni koji idu na sjever gore moraju se progutati kroz sve ljude koji čekaju ulazak na sjever dolje.

    Kako je @Crusades1986 napisao, svi moraju proći kroz 1,5 metara prostora između dvije ograde što je van pameti. Da ne govorim kako je u toj gužvi bilo i puno djece koja su imala prilično traumatično iskustvo jer nije isto biti stisnut kad su svi oko tebe tvoje visine i kad su pola metra viši.
    I umjesto da ljudima pojednostavniš ulazak ti budeš bahat, guraš nas, vrijeđaš dok su djeca oko tebenamodi grebza

    Da, sinoć su baš nešto posebno nervozni bili ti na koje misliš.
  • NitkoBitan
    13k
    Nisu ljudi fulali, ali s obzirom da većina ljudi prema stadionu dolazi sa zapadne strane, oni koji idu na sjever gore moraju se progutati kroz sve ljude koji čekaju ulazak na sjever dolje.xavier

    Istina, ali jucer je bilo kako je bilo i bas zbog toga bi ti ljudi trebali stvarati naviku dolaziti na svoj ulaz sa istocne strane.
  • NORTE
    9.5k
    Prenosim ovdje:

    Ulaz je bio katastrofa, stali u red 45min prije i ušli u 22. minuti gore. Rade dvoja vrata, skidanje, izuvanje, agresivna murija itd. Ispred mene su se dvojica okrenula i otišli gledat u birtije. Pravi recept za neko veće sranje u budućnosti rekao bi..GZomanid
  • plavi67
    920
    dajte ljudi pišite klubu, jer od pisanja po forumu neće bit ništa!

    sramota od organizacije, ljudi štite djecu i onda ih murija privede zbog 2,3 pive...

    e-mailovi kluba:




  • Nolifer
    6.9k


    I kaj ima od toga? Vjerojatno neće ni odgovoriti
  • plavi67
    920
    ima puno od toga ,ne bi vjerovao.
    po tebi je bolje šutit?
  • Nolifer
    6.9k


    Istina.. Jos je sve frisko, pa nemoj zamjerit
  • Robredo276
    265
    A kaj ti se dogodilo? Zašto nisi mogao ući s ulaznicom? Bila je baš užasna gužva na sjeveru, i nije do pravovremenog dolaska jer sam bio sat vremena ranije tamo, ali nisam čuo da je netko s ulaznicom izvisio.
  • plavi67
    920
    ljudi tko može utjecati na to da dođe u medije neka to napravi dok ne bude kasno! također, mislim da bi predstavnik BBB trebao razgovarati sa klubom u vezi toga! ne budimo pasivni promatrači!

    što se čeka, dokle ćemo trpiti teror na ulasku i lošu organizaciju? mislim meni osobno to ne smeta, nego zbog djece i starijih!
  • Cosey
    450
    Vi koji idete na sjever gore najbolje je odmah na ulaz sa istočne tribine. Tamo je najmanja gužva.

    Također, nek na face-u, instagramu prije većih tekmi Zona ponavlja gdje se ulazi na sjever dolje gdje na sjever gore itd.
  • Nolifer
    6.9k
    A kaj ti se dogodilo? Zašto nisi mogao ući s ulaznicom? Bila je baš užasna gužva na sjeveru, i nije do pravovremenog dolaska jer sam bio sat vremena ranije tamo, ali nisam čuo da je netko s ulaznicom izvisio.
    1h
    Robredo276

    A kaj mi se desilo, to da zbog kaosa nisam uspio ući na tribinu. Sve na vrijeme došao, dakle njihov je propust kaj nisu omogućili normalan ulazak na tribinu.
  • Fanboy
    2.2k
    Treba ovaj članak poslati na email Dinama i reći da će ih biti hrpa uskoro ako se nešto brzo ne promijeni, a i moguće tužbe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.