• thomas22
    256
    A koji je razlog da je vec nekoliko forumaša sa zapada jučer išlo na sjever? Tak mi se bar cini ili sam krivo shvatil!? Deda mislim, pa sad i neki tip sa zapada...
  • superhik
    10.4k
    Mislim da ih pere kriza srednjih godina :lol:
  • Neki tip
    19.4k
    A koji je razlog da je vec nekoliko forumaša sa zapada jučer išlo na sjever? Tak mi se bar cini ili sam krivo shvatil!? Deda mislim, pa sad i neki tip sa zapada...thomas22

    Špijunaža. Klupski agenti sa Zapada dolaze osjetiti bilo Sjevera. :zip:

    Ma odavno sam naumio barem se povremeno prebaciti na sjever, onda kad ne vodim sina na tekmu iz nekog razloga. Najviše zbog toga što sam iživciran publikom sa zapada (idiotskim komentarima, ranijim odlascima, jadnom dobacivanju i sl.).
    Čuo se s dedom, odlučio i on da će tako i to je to, nema velikog misterija.

    Mislim da ih pere kriza srednjih godina :lol:superhik

    Pa, u principu, i nisi daleko od istine. :)
  • superhik
    10.4k
    Znam kak je to. Nakon zadnjih par utakmica smrzavanja na Zapadu i gledanja atmosfere za Sjeveru, mislim si: "Na Sjeveru se nikad nisam smrznuo k'o govno. Ni trpio komentare velikih nogometnih stručnjaka." Tako da je i kod mene pala odluka za Sjever na domaćoj protiv Seville
  • Tom vg
    1k
    samo pišite takve gluposti, pa će još gore bit
  • xavier
    11.1k
    Najviše zbog toga što sam iživciran publikom sa zapada (idiotskim komentarima, ranijim odlascima, jadnom dobacivanju i sl.).Neki tip sa Zapada

    Ono kad se @Neki tip sa Zapada nađe iživciran publikom sa zapada :cool: :sweat:
  • SAS1987
    13.5k
    A koji je razlog da je vec nekoliko forumaša sa zapada jučer išlo na sjever? Tak mi se bar cini ili sam krivo shvatil!? Deda mislim, pa sad i neki tip sa zapada..thomas22

    Na sjeveru se potpuno besplatno pasivno puši marihuana.
  • maddaddam
    2.9k
    Ta pokora ulaska na sjever mi drži fokus. Da je med i mlijeko, da nema maltretiranja, možda bi mi oštrica brzo otupila.
  • deda
    28.1k
    Na sjeveru se potpuno besplatno pasivno puši marihuana.SAS1987

    Evo sad ste doznali i dedin razlog odlaska na sjever. :rofl:
  • Neki tip
    19.4k
    Na sjeveru se potpuno besplatno pasivno puši marihuana.SAS1987

    Evo sad ste doznali i dedin razlog odlaska na sjever. :rofl:deda

    Momci, ja ne znam o čemu vi pričate. Bio sam pored dede i ništa nisam osjetio.. ni klilca, ni nogice.. :lol: (tko zna zna, tko ne zna, jbg, čut će nekad)

    Deda je stalno tražio vatru, ali mladići su mu ljubazno, no odlučno odgovarali "gospodine, pušenje nije zdravo, čuvajte se poroka".

    Osim toga, koliko puta sam čuo "diži ruke" i "skači" dojam je ko da sam bio na treningu, a ne na tribini.

    Zaključak - na sjeveru samo zdravo!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Osim toga čujem da se @deda i propisno uredio za sjever, sako, dolčevita, lakirane cipele? :grin:
  • NORTE
    9.3k
    Znam da naš polustadion ima premalo ulaza, ali ovo je stvarno lakrdija.
  • Olmic
    2.7k


    Idem na zapad, krenuo sam u 20:35 na ulaz u 20:37 sam bio na tribini
  • xavier
    11.1k


    Govorimo o sjeveru. Jučer je bio kaos na ulazima. I ne, ne govorimo o ulasku u zadnji tren. Odmah iza 20 sati je bila strašna gužva. Baš teška neorganiziranost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.