• Olmic
    2.7k



    Apsolutno ništa krivo nije rekao
  • Mrvica
    3.1k
    Također mi ne izgleda kao da je nešto krivo rekao, možda me uši varaju
  • miro
    3.1k
    ovo je krivo rekao: "Na dobrom smo putu"
  • Jaro
    5.4k
    Stvari koje je krivo rekao:

    "Sve te stvari kreću iz pojedinih medija." - ima nas i sa vlastitim ocima i razumom, i vecina koje znam su vec na njegov dolazak govorili da ne valja, a sad nakon vidjenog jos vise



    "Još nismo izgubili utakmicu, Dinamo sve drži pod kontrolom." - 1. nisi igrao protiv ozbiljnog protivnika jos, pobjedujes "na srecu"

    "Na dobrom smo putu." - kao i u prvom mandatu? Ne zelim gledati taj put...

    "Tolerancije prema Dinamu ne postoje, želi se napraviti nemir, stalna destrukcija." - destrukcija se radi iznutra i iz medjugorja vec godinama

    "Igra treba biti bolja, slažem se, ali s vremenom će to i biti" - samo ukoliko dodje trener na njegovo mjesto

    Sve ostalo je dobro rekao
  • marcio amoroso
    31.9k
    Još nismo izgubili utakmicu, Dinamo sve drži pod kontrolom." - 1. nisi igrao protiv ozbiljnog protivnika jos, pobjedujes "na srecuJaro

    Igrali smo protiv Ludogoreca i Hajduka.
    To su itekako ozbiljni protivnici.

    Ostalo se apsolutno slažem.
  • xavier
    11.1k
    Apsolutno ništa krivo nije rekaoOlmic

    Također mi ne izgleda kao da je nešto krivo rekao, možda me uši varajuMrvica

    Nije ništa krivo rekao? Standardni obrazac zadnjih 20 godina je optužiti medije za napade i onda prebaciti lopticu na to kako Dinamo vuče hrvatski nogomet.

    1. Kakvi mediji? Pa to da Dinamo ne igra dobro i da Čačić ne bi trebao biti trener misli svaki navijač s tribine.
    2. Ovo pod broj 1. i mislimo upravo iz razloga što želimo da Dinamo i dalje vuče hrvatski nogomet (htio sam napisati "da i dalje bude lokomotiva koja vuče hrvatski nogomet", ali to bi imala neke pogrešne konotacije :rofl: ).

    No najlakše je prebaciti lopticu i zaključiti da su kritičari "tovari koji ne žele dobro Dinamu" ("napravite si svoj Dinamo"...zvuči poznato?)...
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Apeliram da se suzdržimo od uvreda, to što nismo zadovoljni trenutnom igrom i načinom slaganja ekipe,mozemo izraziti sa Čačiču odlazi al uvrede čovjek nije zaslužio.

    Ako nista odkad je došao uvijek je naglašavao ulogu navijača i zahvaljivao se poslije svake utakmice,pokažimo malo respekta kao navijači Dinama bilo sa zapadne ili sjeverne tribine.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja ako jednu stvar ne volim, to je kad trener napada sve oko sebe, a ne želi preuzet TRUNKU odgovornosti. Reći to i to nije valjalo, ja sam zajebo, idemo dalje i bit ćemo bolji. Ali ne. Čačić je odlučio da ga napadaju masoni, da žale uništit njega i Dinamo, da je igra savršena i da Dinamo ne mora pobjediti dojučerašnjeg drugoligaša. (mislim i ne mora, da je to stvarno samo fluke, a ne kulminacija loših igara od ranije...)
  • Jaro
    5.4k
    Nismo koristili odgode jer želimo ući u europski ritam kakav će Dinamo imati najesen",

    Svaka cast na ovome
  • Krizy
    35.1k
    Čačić - Hajduk 5-0-0 13-4
  • Eduardo
    17.2k
    Čačić je zaslužio da mu maknemo ovu pi*dariju iz naslova teme. 3 od 3 protiv Hajduka, a posebno sinoćnje školovanje bljedolikog litavskog isprdka koji ne zna ili ne želi čestitati protivniku zaslužuje makar toliko.

    Usuđujem se reći, barem koliko me pamćenje služi ovo je najbolja partija Dinama pod trenerskom palicom Čačića u ova njegova dva mandata na klupi.
  • Robredo276
    265
    Čačić - Hajduk 5-0-0 13-4Krizy

    Na klupi Dinama (Superkup računaš kao pobjedu?).. Na klupi Lokomotive ih je isto dobio, 1-0.

    Ne znam ima li s njima i drugih rezultata, pobjedom se pohvalio na presici.

    bljedolikog litavskog isprdka koji ne zna ili ne želi čestitati protivniku zaslužuje makar toliko.Eduardo

    Čestitao je. I pred Valentinom i poslije na presici.
  • Eduardo
    17.2k
    nije čestitao ni prvenstvo ni superkup. Sjećam se da se o tome ovdje pisalo, ako je bilo suprotno ispričavam se. Što se tiče sinoć... ništa drugo mu nije preostalo. Čačke ga je servisirao na tvorničke postavke.
  • masacusec
    3k
    Unatoč pobjedi/pobjedama, ante cacic je mediokritet od trenera, prolazna figura, nesto starija varijanta krunoslava jurcica, (jos uvijek) joystickom navodjena iz malog mjestašca u susjednoj zemlji.
  • Krizy
    35.1k
    Čačić - Hajduk 2-1-0 7-2
    Udarci 46-21
    Udarci u okvir 23-6

    Više Dinamo udaraca u okvir nego Hajduk ukupno.

    Kopić - Hajduk 0-1-2 0-3
    Udarci 31-35
    Udarci u okvir 5-12

    Krznar - Dinamo 1-1-0 3-1
    Udarci 11-17
    Udarci u okvir 6-7

    Kakav god bio... Itekako se vidi razlika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions