• Captain America
    13.4k
    Ne dobije li Hajduk u superkupu, neće dočekat Veliku Gospu na klupi. Novinari će ga uzet na zub, navijači već jesu i samo će se čekat prva greška da ga se makne. Već viđeno s onim prije.
  • Eduardo
    17.4k
    Razbijamo glavu o Čačićevim izjavama i smanjivanju kadra, a da može srezao bi ga na 15 igrača. On ionako ne mijenja koliko treba i može.
  • jp23
    2.2k
    Njemu su i tri izmjene previše za iskoristit, ne zna kud će sa pet izmjena
  • Olmic
    2.7k
    Evo koga bi vi zamijenili sad protiv Hajduka?
  • Eduardo
    17.4k
    Ova scena dovoljno govori o odnosu trenera i našeg najboljeg igrača zadnje 4 sezone. Čačić je očito pronašao novu zvijezdu i miljenika navijača na kojem će trenirati strogoću i graditi autoritet. Radio je to u prvom mandatu radi to i sad.

    giphy.gif
  • Neki tip
    19.1k
    Kao da se namjerno pogladio po kosi/obrisao znoj samo kako bi "zabavio" ruku u slučaju da se Čačićeva pojavi odnekud.

    Mada namjere za rukovanjem, tapšanjem, čime god, očito nije bilo ni s jedne strane..

    Nisam ovo primijetio na stadionu, tužno je to vidjeti. :(
  • LovroZG
    1.3k
    Radio je to u prvom mandatu radi to i sad.Eduardo

    Ko je najebo u prvom mandatu? Uopće se tog ne sjećam.
  • Mali dioničar
    14k
    Ko je najebo u prvom mandatu? Uopće se tog ne sjećam.LovroZG

    Tonel.

    Igrao je veliki Ante Puljić.
  • Eduardo
    17.4k
    Bišćan, Jerko Leko, Pokrivač uz Tonela :smile:
  • The Undertaker
    4k
    O Čačiću se sve reklo kod ustoličenja. Sve dalje je šamaranje mrtvog magarca. Mene može samo pozitivno iznenaditi.
  • Nousername
    613
    Ante Čačić trener GNK Dinamo Zagreb: "Ludogorec je u Europi imao peh, peh da naleti na Dinamo!"

    Fb:Prva Hrvatska Liga
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Izjava na konferenciji poslije Istre. Takoder je izjavio da je liga bila napeta jer je Dinamo pao a ne jer su se ostali digli
  • Mrvica
    3.2k
    Meni osobno ne smeta kad se tako izražava, super je imati poštovanja prema protivniku ali ne toliko :lol:
  • Jaro
    5.4k
    napokon netko van ovog foruma da to kaze...
    I trenutak je pravi, kad se ispada od 757og kluba na euro ljestvici pa nije zgodno optuziti suce, ligu i korporaciju...
    Prosla sezona je bila neizvjesna jer je dinamo prodao 4 reprezentativca a na klupi imao %ne znam koji izraz da upotrijebim a da ostanem pristojan%.
    Cacic je prije 10god bio trener za slaven belupo, ali i kao takav je Klopp/Mourinho/Pep/Anceloti za prethodnike
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Po ovome sto prica vidis da lik nije bas bezveznjak, ima gard, dobro je opisao igru bekova, sam je rekao da Petko, Drmic, Orsic ne mogu skupa, probao pa odustao. Sinoc opet zamjene na razini i na vrijeme. Koji kurac mu se dogodi u Europi pa blokira ne znam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions