• jp23
    2.2k
    Jel možemo otvoriti kladionicu, kad neminovno naš TV Serviser dobije otkaz, nasljeđuje li ga Kruno Jurčić, ili vojnik kluba Damir Krznar? Naravno bile bi i ove optimistične opcije za nas očito zaluđene kad se nadamo normalnom treneru poslije tretmana Bjelice i Vahe.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Vracanje skolovanju i nabijanju rekorda u euronatjecanjima... Jeeej...Jaro

    Ma jednostavno momčad izgrađena pod Bjelicom je zamaskirala Dinamovu realnost. A to je da klub vode nesposobni ljudi kojima je jedino bitno okretat lovu. Sad ćemo opet bit inkubator, s nekakvim trenerima ala Čačke i to je to. Jedini je problem kaj sad u upravi hajduka i Osijeka nisu potpuni idioti već imaju dovoljno znanja da takav Dinamo kazne, kaj ovi u prošli vremenima nisu znali.
  • Ali
    1.9k
    Meni je jasno bilo da ce ostat cacic kad su poceli pustat balone o nekim partizanovcima bez posla kao moguci...
    Klasicni spin, pustis takav balon pa da ispadne da si kao nesto trazio.
    A najgore kaj opet petrnac ostaje...fuj..

    Do 01.09. max, imamo novog/starog... opet ce krenuti price o nekim jakim imenima a dobili bumo, kljunu, cvitanovica ili peteva ak dobije nogu u bih

    Seljacka zadruga je za nas "svemirska raketa"

    Nevjerovatno da nista naucili u upravljanu na svojim greskama.

    Da ne spominjem ponovo kretene koji nisu prepoznali pozitivni moment zadnjeg tjedan hnl i da nisu pustili godisnje po povoljnim cijenama. Sada kad su objavili da ostaje cacic, da je dosao samo drmic, da vjerovatno ode Orsa , Ivanusec... prodat cemo sa takvom najavom jedva 2.000 godisnjih... a mogli smo minimum 10-15.000
  • Neki tip
    19.1k
    prodat cemo sa takvom najavom jedva 2.000 godisnjih... a mogli smo minimum 10-15.000Ali

    Nijedan normalan navijač ne voli prodaje važnih (i omiljenih) igrača, i malo koji navijač je želio ostanak Čačića i sljedeću sezonu.

    Ali jeb'o ti tu našu strast, energiju i ljubav, ako ovisi o prodaji 2 igrača i ostanku trenera kojeg nismo željeli.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    od imena koja su se vrtila po medijima...tomić, jakirević, onaj slovenac...čačić mi čak djeluje kao najbolji izbor...što je pomalo žalosno :monkey:

    da me netko pitao prije par mjeseci, isti tren bi uzeo tomića, al on se totalno kompromitirao završnicom ove sezone sa rijekom.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam razocaran ostankom Cacica, ali ne zbog samog Cacica nego zbog te prakse ostavljanja vrsitelja duznosti na ugovoru.

    Cacic je meni OK trener, pogotovo ako ga usporedimo s nekim imenima koja su se vezala za Dinamo u posljednje vrijeme. Meni je zao sto mi nismo ni pokusali dovesti neko top ime. Da je Cacic potpisan pred pripreme ja bi rekao jbga, al ovako mi djeluje kao da se nije ni pokusalo dovesti nekog drugog.

    Kod njega samog me muci autoritet. Ova ekipa Dinama su 'maturanti'. Predugo na okupu, sve im je ravno i malo tko ih moze kontrolirati. Novi profa koji im se na pocetku jako svidio bi mogao vrlo brzo postati profa kod kojeg svatko radi po svom. Ova ekipa treba diktatora. Ova ekipa isto tako treba provjetravanje, ali da to odradi strucan tim, pravi SD i trener kojeg vidimo u Dinamu na duzi period.

    I sad taj duzi period. Najpozitivnija stvar je ugovor na godinu dana. Mislim da su barem malim dijelom postali svjesni da je vd koji ostane biti trener uvijek bio promasaj. Isplata ugovora nije nesto sto se planiralo tako cesto. Sad se igra opreznije, a uz jos 2-3 promasaja mozda konacno vd svoj put zavrsi kroz 3-4 utakmice i naslijedi ga netko tko je u startu trener, a ne vd.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Čačić je možda najbolje rješenje od svih kandidata, ali mogao bih se kladiti u bilo što da neće dočekati kraj sezone. Mislim da nas može dotegliti do LP, ali bojim se da s njegovom taktikom se nećemo proslavit tamo.
  • Captain America
    13.5k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/svlacionica-stala-iza-cacica-ciji-izbor-nije-bio-jednoglasan/99586

    Ne mogu vjerovat da je policajac tolko ojačao da je unatoč protivljenju lopova postavio onog prije i sad Čačića, odbio Jozaka... Očito mu još jedino teklička drži stranu u upravi.
  • xavier
    11.1k


    Ne razumijem zašto stalno uzimate Lesija kao relevantan izvor. Čovjek je otjeran iz Maksimira i tamo sigurno nema izvore.
  • Captain America
    13.5k
    Ako su takvi odnosi u klubu, nije nemoguće da cure vijesti prema van. Lesički je vrlo vjerojatno osto s nekim u dobrim odnosima.
  • Dino
    2.2k
    Ako je otjeran, ne znaci da se posvadao s apsolutno cijelom ekipom tamo. Nekako smatram da je “vrlo” rekevantan izvor.
  • Jaro
    5.4k
    Lesicki i slicni vec par godina pisu kako se uprava odvojila od brace, a eno ih svako mjesec dana na hodocascu u Medjugorju...
  • Blue 67
    212
    Odvojeni su ko trešnja
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa moguće da je svlačionica nakon kaj je vidjela s kakvim se imenima "barata" odlučila da im je Čačić najbolji izbor jer s njim barem znaju na čemu su a upgrade je u odnosu na prethodnike.

    Bolje vrabac u ruci...
  • Mali Zeus
    9.5k
    Ma u svakom slučaju on će izdržati najviše do jeseni. Imat ćemo ponavljanje prošle godine u smislu šaltanja trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions