• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da griješiš, nakon Peternaca ide opet Krznar nakon "uspješne sezone" u drugoj HNL s komentarom "Mnogo je naučio u godinu i pol od kad je otišo iz kluba.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Po meni trener Dinama mora imat iskustvo osvajanja naslova što on imaCaptain America

    Čačić ima kaj??????
  • Captain America
    14k
    Ipak je osvojio s nama i to dvaput naslov. Nešto o čem Tomić može samo sanjati.
  • Olmic
    2.7k



    A tko je trebao po tebi biti trener od spomenutih Tomića, Jakira, Milaniča? Jbg i ja bi volio da je netko drugi ali od ovih tu daleko najbolji izbor... Sad ti vadiš rezultate od prije 10 godina...
  • pencilneck
    652
    U svibnju 2023. ćemo se osvrnuti na današnji dan i zahvaljivati vizionarskom potezu uprave.

    Čačić imenovan trenerom --> Dinamo pada u Konferencijsku ligu --> na klupu sjeda jako trenersko ime --> Dinamo igra finale KL uz 50.000 Dinamovih navijača na ulicama Praga.
  • Olmic
    2.7k



    Hrvatska 20 puta ljepše igrala pod Čačićem nego pod ovim mlatimudanom iz Livna
  • Nino Bule
    11.6k
    Kakva pozitiva, mars iz kluba stoko nesposobna i lopovska, oni nisu sposobni uzet 500k eura i stavit ih pred poluozbiljnog trenera. Svaki trenutak koji oni provedu u klubu je opasnost po dinamo.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja sam sto posto uvjeren da oni namjerno pokušavaju uništit Dinamo, ništa drugo nema smisla. Jedna greška, ajde desi se. Dvije, isto moš oprostit. Ali koliko 3 za redom? Da ne nabrajamo i trenere odma nakon Bjelice... ovo je namjerno sad.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja bi ovo potpisal
  • Keyser Soze
    8.2k
    Najgore je kaj bi nas ovaj mogao uvest u LP jer smo nositelji u svakoj tekmi, ali onda slijedi ponavljanje sezone 2016./17.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Ipak je osvojio s nama i to dvaput naslov. Nešto o čem Tomić može samo sanjati.Captain America

    Daj, Čačke je osvojio OVAJ naslov? I onaj od prije 10 godina je već na polusezoni bilo riješeno sve.

    A tko je trebao po tebi biti trener od spomenutih Tomića, Jakira, Milaniča? Jbg i ja bi volio da je netko drugi ali od ovih tu daleko najbolji izbor... Sad ti vadiš rezultate od prije 10 godina...Olmic

    Pa naravno da ću vadit rezultate kakve je imao, najbolje da ću past na njegov simpatični brk i reć da nema veze kaj je čovjek cijelu karijeru sranje od trenera lol.
  • Fanboy
    2.2k
    Nije Čačić uopće tako loš trener, Krznar i Kopić su imali pripreme pred sobom i pogotovo Krki jači roster osobito na početku sezonu, pa su figu napravili...
    Naravno, ne želim uspoređivati nešto loše da bi netko ispao bolji. No, Čačke je došao u kritičnom trenutku i naslov je po malo visio o koncu. Imali smo tekmu sa Osijekom i Hajdukom, nezgodnom Loksom koja je uzela ove godine isto bodova kao i Hajduk od nas i to po kišnom terenu...
    Imao je tek vraćenog Ivanušeca na teren, ozlijeđenog Franjića, Bočkaja van forme itd.

    Izvukao je najbolje od Petkovića, ponovno smo krenuli igrati kombinirani nogomet sa prilikama, dao priliku mladom Špikiću, uveo Baturinu u završnici koji mu je to itekako vratio....

    Ajmo ovako, Čačić je daleko od onoga što svi očekujemo, no isto tako je daleko od Kopića/Krznara...

    On nas je uveo u skupine LP kada je to bio velik uspjeh za Dinamo i kada je prosjek momčadi sa Brozom, Kovom, Vrsaljkom bio valjda 20-ak godina. Ima iskustva vođenja reprezentacije i igranja velikih utakmica. Jedina stvar koja me smeta što radi kasno zamjene. Međutim, očekujem ipak dominaciju u HNL-u i da će afirmirati mlade igrače (Bulata, Špikića, Baturinu, + juniore) što nam je ove sezone nedostajalo izuzev Šutala koji je bio splet ozlijeda stopera.

    Ako je Čačić u toj svojoj glavi uspio sa Jedvajem, Rogom i Pjacom bez Modrića sa Badeljom još u sredini dobiti moćnu Španjolsku sa Iniestom, Fabregasom, Busquetom onda se mogu nadati nekim iznenađenjima i nakon priprema koje prođe sa momčadi.
  • Oluja
    3.7k
    Nek ga honoriraju novcanim bonusom i nek ide sto dalje od Dinama. Hvala mu za titulu i budjenje nekih igraca jer da je ostao nesposobni tovar sad bi hajduk imao duplu krunu ali tu prica s njim treba zavrsiti.
  • ‘nuladva’
    116
    Treći privremeniEduardo
    Jovicevic, zoki, krznar, kopic, cacic.. nazalost peti privremeni
  • pencilneck
    652
    Čačić je bio doslovno na jednu sekundu od kreacije najveće europske katastrofe Dinama u modernoj povijesti - ispadanja iz Europe u srpnju. Tada u 2.pretkolu LP nije bilo popravnog ispita i tko je ispao tada završio je sezonu. To što ga je Vida spasio u 98. minuti, a nakon toga prošao Šerif i Maribor koji su oboje duplo slabiji od Ludogoreca nije nikakav uspjeh. Njegovu pravu trenersku stranu smo vidjeli u Ligi prvaka gdje je Dinamo bio sramotan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions