• Efes Pilsen
    6.7k
    Jednostavno mi se ne svida ta mantra. Tako smo prekrizili i Sammira, a i neke trenere koje si naveo.
    Svaki puta kad nas drugi pokusaju stic i iskopirat ja dobijem zeru vise respekta prema trenerima i igracima koji su nas doveli do ovoga danas.
    Hajduk pukne cim dode na 2 utakmice tjedno, Osijek uz silu ulaganja i u kadar i u trenera ne moze doci do play offa, Rijeka i kad je uspjela to je poslije bilo cupanje u HNLu.
    Etiketu kujice nosi 99% nasih trenera, ali zar se u Dinamu moglo drugacije radit? Bjelica je svima idol (pa i meni), ali taj isti Bjelica kad je otisao u klub u kojem mu niko nista ne namece nije napravio nista. Dinamo od talenta zivi i uvijek ce bit pritisak i birat ce se trener kod kojeg ce neki igraci igrat. Ivankovic nas 2 puta uvede u EL kao nenositelj, skine rekord po uzastopnim pobjedama, a sta vecina navijaca ima za reci za njega? Kujica..
    Trener je tu da izvuce maksimum iz trenutnog kadra, Cacic to radi. Ne vidim problem cestitat covjeku na uradenom poslu. Svi su necije kujice, za Talijane smo mala djeca..
  • bbb medimurje
    2.9k
    Moze reci ko kaj hoce al realnost je da su u zadnja dva derbija nadigrani i potuceni Dambrauskas i Bjelica, treneri koji u javnosti percipiraju kao najbolji u ligi
    S tim da je u oba dvije utakmice reakcija bila pravovremena (tovare drugo poluvreme dobili 4:0, Osijek danas drugo poluvreme dobili 4:1)
    Takoder i u norveškoj je drugo poluvreme bilo puno bolje
    Antisa samo deri! :clap:
  • SAS1987
    13.2k
    nadigrani i potuceni Dambrauskas i Bjelicabbb medimurje

    Razmontirao ih je ko televizor :cool:
  • vjeko1701
    5.9k
    Al i ovakve stvari koje se provlače da je striktno daljinski navođen, isto se smatra i za Kopiča i za Krznara pa ovo izgleda ko nebo i zemlja u odnosu na ono, posebno na Kopića...
  • Fanboy
    2.1k
    Al i ovakve stvari koje se provlače da je striktno daljinski navođen, isto se smatra i za Kopiča i za Krznara pa ovo izgleda ko nebo i zemlja u odnosu na ono, posebno na Kopića...vjeko1701

    Čačić je popravio i daljenski gdje je bio problem, ne samo televizor :lol:

    Bez zezancije, Dinamo je utrpao 13 golova protiv Hajduka, Ludogorca i Osijeka...Recite što god hoćete o njemu, može vas iritirati radi N stvari, ali da je ovo odradio bilo koji drugi trener osobito mladi i strani dobivao bi hvalospjeve na sva zvona. Odmjeren je u izjavama, većina toga što on kaže više manje svi mi ovdje pišemo što je neuobičajeno za naše trenere jer većinom imaju neku svoju iskrivljenu filozofiju. Ne samo to, već kod grešaka koje primjeti odmah napravi neku razliku ubacivanjem igrača koji to poprave i okrenu tok utakmice. Danas je samo bio jedan od primjera...
    Podigao je ekstra pola igrača od Petka, Bočkaja, Mišića, Perića, Gojaka, Špikića, Menala...ubacio mladog Baturinu koji rastura. Stvarno su svi igrači na vrhunskoj razini, u odnosu na prošlu sezonu i doslovno igraju se nogometa.

    Za sada je ovo doktorski odradio, ako položi ispit u srijedu, a svi vjerujemo da hoće. Onda možemo reći da je ovaj prvi dio i najveći nalet jakih momčadi odradio doslovno perfektno.
  • serbus
    3.4k
    Čovjek je nakon 1:1 vs varteks rekao da treba malo vremena pa će igra biti bolja i stvarno je pomeo je Osijek, Hajduk i lude....
  • Jura
    210
    Problem je taj kaj njega i u klubu baš ne doživljavaju za nekaj dugoročno. Prvo par utakmica "privremeni" trener a onda dobije ugovor samo na godinu dana. Ako sutra prođe Bodo pa dajte čovjeku pravu šansu, ugovor na više godina ( ako on to želi naravno ) i stanite iza njega.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Prvo par utakmica "privremeni" trener a onda dobije ugovor samo na godinu danaJura

    Mozda je to njegova zelja bila da dobije samo Godinu dana
  • Jura
    210
    Ako je tako, onda ok, znači imaju 10 mjeseci za izabrati dugoročno riješenje za trenera a ne da svakih par mjeseci smjenjujemo " privremenog " trenera, potrebna je stabilnost.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Nema logike čovjeku dati dugoročni ugovor nakon što izbaci momčad od koje je realno bolji i protiv koje je bio nositelj. O HNL-u uopće neću pričati jer je prvenstvo tek počelo i apsolutno još ništa nismo osvojili.
  • LovroZG
    1.3k
    Čačić baš i nije trener koji će nam pobjeć u jači klub kad mu istekne ugovor, a i u godinama je. Od svih odluka u vezi trenera u zadnje vrijeme ova je stvarno razumna.
  • Captain America
    13.1k
    Pisalo je na snetu još zimus da je umjesto onoga nakon Krkija trebao preuzeti ali nije zbog problema sa zdravljem. Izvjesno je da bi mu dali dugoročniji ugovor, ali kakav je kaos vladao u svlačionici i javnosti zbog krivog odabira zimus, moguće da se nisu usudili ići na nešto dugoročno. Čač ima i opciju produženja za godinu dana.
  • Beli
    149
    Da je Cacke pametan, nakon eventualnog ulaska u LP, dao bi otkaz i otisao na vrhuncu. Osvojio je naslov, superkup i usao u LP u samo nekoliko mjeseci. Sve nakon toga ce ici samo u negativnost (rezultati u europi, eventualni postraj u kupu....) i oprostit ce se na negativan nacin kao i prvi put
  • Nino Bule
    11.2k
    Dat otkaz preko noci sigurno nije pozitivan nacin za otic, uđe li u ligu prvaka sto se njega tice najbolje mu je na kraju sezone kad osvoji titulu otic, ne vidim na koji nacin mi mozemo propustit ligu ove sezone, a na negativan nacin onda sigurno ne moze otic jer u lp se niti ocekuje niti je imperativ proci skupinu
  • Mrvica
    3.1k
    Mislim stvarno mi nije jasno, ući u LP i dati otkaz? To bi bio promašaj stoljeća, kad sve počinje onda opet dovest nekog ''privremenog'' trenera, pa će biti izgovor za loše rezultate još se ekipa uhodava, još trener nije posložio ekipu itd. itd. Ne znam jel samo do mene, al ne vidim razlog zašto da čovjek ode ako reda rezultate. Mislim bacamo i drvlje i kamenje na čovjeka koji trenutno ima rezultate kako treba, dobro ova prva utakmica protiv Boda je iznimka.. Ne branim nikoga ali kad us**e stvar onda neka ide što dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions