• Zagi
    4.9k
    - Svakoga dana, na svakom treningu, kao i tijekom gledanja video-zapisa odigranih utakmica, "vodim rat" s Livakovićem! I stalno mu govorim kako ne želim da ispucava duge lopte, nego da igra i dodaje lopte obrambenim igračima. Na moju odgovornost, rekao sam mu: "Pogriješiš li, ja sam kriv! Igraj na moju odgovornost, samo mi nemoj nabijati lopte" - kaže trener Ante Čačić.

    Livi jučer zaista odlično igrao nogom.
  • miro
    3.1k
    Po mom mišljenju ne piše nam se dobro u LP s Čačićem kao trenerom, ali jednostavno nema dovoljno argumenata da ga se makne. Čovjek je "ubio" zadnjih pola godine rezultatski, a s vremena na vrijeme smo i dobro igrali + atmosfera u i oko kluba je dosta narasla. Netko bi rekao da ima puno sreće, ali i sami znate poslovicu... :grin:
  • De Oliveira
    897
    Ludogorec 4 gola
    Hajduk 4 gola
    Osijek 5 golova
    Bodo 4 gola

    U zadnje 4 vazne utakmice smo nakantali protivnike.
    Prvi smo u prvenstvu i igramo Ligu prvaka.
    Meni je zacepio usta.
  • Jurki
    8.5k
    uz zdrave oba Šutala, novog LB, Ljubo u vezi, zdrave Misica i Kapetana mozemo se tuci za 3. mjesto bez beda. Siguran sam da bumo dobro igrali. Bu to Čačke poslozil jos..optimistican sam to definitivno
  • Jaro
    5.4k
    Cacic je prvi cilj uspjesno odradio - trener je koji (za razliku od prethodnika) ne koci momcad koju ima, ne pati od trendova i vise/manje ne izmislja toplu vodu...
    Ocito je da razumije u zna raditi s igracima... odmah je tu i rezultat - osvojeno prvenstvo, superkup, usao u lp te vodi u prvenstvu uz razbijanje hajduka (2 puta igrom i jednom rezultatom)...
    Sada je idored njega razdoblje gdje moze pokazati da je vise od osrednjeg trenera - a to je da u LP od momcadi izvuce maksimum i igrace napravi boljima. Ak ti napravi nece izostat ni igra ni dojam a uz malo srece ni rezultat s najvecima...
  • NORTE
    9k
    Ljubo u vezi,Jurki
    Taj bu na klupu.
  • serbus
    3.5k
    Čačić nam ga stavlja i izgleda ne misli stat...

    Zbog te veze sa Mamićem što god napravi na klupi dobro biti će plod sreće a kad nešto fula evo ga lopata od trenera.

    Nikad neće biti voljen kao Kuže, strateg kao Vaha, ili Cico za gol više... ali sve mi se više čini da čovjek ima znanja sa igračima barem na toj psihičkoj bazi da zna kome što treba a za taktiku je tak i tak tu Peternac
  • NORTE
    9k
    sve mi se više čini da čovjek ima znanja sa igračima barem na toj psihičkoj bazi da zna kome što treba a za taktiku je tak i tak tu Peternacserbus
    Čačić zapravo ima i jako puno sreće.
    Što se igre tiče tu dinamo ne briljira niti dominira.
    No da je razvalio Hajduk i Dambija to je neupitno.
  • Fanboy
    2.1k
    Ne bih rekao da je to stvar sreće...Pa i nju nekad moraš zaslužiti. Kopić je dva puta izgubio od Hajduka glatko i to samo pola godine nakon što je Dinamo rastavoi Tottenham u Zagrebu. Kako to da on nije imao sreće, a Čačić je taj Hajduk već nekoliko puta baš ponizio.
    To nije ništa nego omalovažavanje njegovog rada i onog što postigne. Dalić je dva susreta prošao na SP-u na penale uz stvarno našu vrhunskui momčad i to Dance te Ruse. Pa je to maestralan uspijeh.

    Čačić je dobio Španjolsku i to vrhunsku sa našom B postavom, pa se to nigdje ne prizna. I stvarno, šta god čovjek napravi to će se omalovažavati. Taj isti Bode je prošle godine izbacio Celtics sa ukupnim rezultatom 5-1, dobio dva puta Romu i to jednom 6-1, izacio AZ, dobio CSKA Sofiju it. Na kraju igrali su za polufinale Konferencijske Lige. Pogledajte koji su velikani ušli u polufinale....

    Da pobjedi Chealse pisalo bi se o nikad slabijem engleskom velikanu, problemima u momčadi, Čačića pomazila sreća...
    Da Hajdukov trener nešto tako napravi pisalo bi se o pobjedi nam momčadi vrijednom milijardu eura, snimali bi se filmovi i pisale pjesmice...

    Al dobro, već sam spomenuo. Kritike su jako jako dobre jer te tjeraju iz dana u dan da se dokazuješ i pokazuješ koliko vrijediš. Trofeje i uspjehe mu nitko ne može oduzeti. Osvojio je Superkup, ušao u skupine LP, razbio tovare Bugare i Norvežane jer će ih taj poraz na kraju itekako peći.

    Na kraju, napunio je Maksimir i doveo hrpu navijača, osobito djece sa roditeljima. Jel ima išta ljepše, mislim da bi mu svaki navijač na tome, a bome i prošlogodišnjem naslovu trebao biti zahvalan.
    Da osvoji LP vjerojatno bi mu se i to osporavalo, no trenutno odrađuje sjajan posao. Bila to sreća ili njegov rad neka i dalje bude ovakav. Da će si navijači i dalje čupati kosu, aposlutno da na sve njegove odluke, no za sada je sve ovo sam zaslužio i podigao momčad na jednu dosta visoku razinu.

    Kad ne bude zadovoljavao ili rezultati krenu nizbrdo onda je vrijeme za kritike i eventualno novo ime na klupi...
  • Captain America
    13.3k
    Jednom pa i dvaput može bit sreća, ali 16 puta sigurno ne. Čovjek ima 1 poraz u 17 utakmica i to na plastici di je jedan Mourinho bio osramoćen. Zločesto je takav niz nazivati srećom.
  • Robredo276
    265


    Stoji, ali stoji i to da je Dinamo u baš svim tim susretima, osim u Norveškoj gdje i jest izgubio - bio favorit.

    Drugim riječima, pobjeda se ako ne baš podrazumijeva, ono barem očekuje.

    Nije ni to lako, pogotovo ne 16x, ali Čačić je zasad ipak odradio ono što se na Dinamovoj klupi, s protivnicima s kojima je igrao, i treba odraditi..

    Tek sad kreće dokazivanje taktičkog znanja na višoj razini.
  • Infinity
    15.2k
    Dajte covjeku ugovor!
  • SAS1987
    13.3k
    Dajte covjeku ugovor!Infinity

    Doživotni :lol:
  • og1986
    2.9k
    GOSPODIN Ante Čačić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions