• NORTE
    9.1k
    negledljiva igra na obe tekme sa ShkupijemKlenx
    Od toga nećemo bježati. Bilo je sramotnih dijelova igre protiv Ludogorca i Bodoa.
    No, sve je to apsolvirano, Chelsea je pao, rezultati ne pate nimalo, dapače.

    Forma se diže, igrači igraju sve bolje...
  • Captain America
    13.5k
    jebiga, a Ante je imao osim Dinama?Efes Pilsen

    Maribor u Europi, Dinamo u Ligi prvaka 2012. gdje je falilo malo sreće i repku 2016.

    Koliko ljudi ce reci za Ivankovica ovo sto ti kazes?Efes Pilsen

    Dovoljno je vidit na Wiki individualne nagrade. Zna se ko je srušio Ajax u Amsterdam Areni.

    evo kolega spominje Krunu, pa i on je ok primjer.Efes Pilsen

    Bit ću iskren da s njim nisam načisto. Ima tu i nešto do njegovog nastupa i karaktera kao i izostanka kičme. Što su igrači mislili o njemu kad se 2 put vraćao nakon što je dobio otkaz par mjeseci ranije.
  • xavier
    11.1k
    Tuchel dobio otkaz...sad kad nam uzmu Čačkea :cool:
  • Mali Zeus
    9.5k
    Pobijedili Chelsea, prvi s bolesnom gol razlikom od +17, izgledamo sve bolje i bolje. Čačić doktorira ove sezone.
  • Captain America
    13.5k
    Trener s velikim T daje kroz koju minutu intervju još jednom velikom dinamovcu Andriji Jarku :cool:
  • Nino Bule
    11.4k
    Pretpostavljam rtl jer je jarak tamo
  • Nino Bule
    11.4k
    Upravo pocinje intervju na rtlu
  • Neki tip
    19.2k
    Ako netko i pomisli da sve je to do igrača, da ovima trener i ne treba, ili da sve je to Bjeličina zasluga, ili da je sve samo pitanje sreće, sve što treba je sjetiti se igara i rezultata pod Kopićem i Krznarom..

    Ne osobito rado priznajem - Ante Čačić je puno bolji trener nego što sam mislio. Nisam ni mislio niti ikad igdje rekao/napisao da je neznalica, ali ne samo da on vjeruje u to što radi i to otpočetka (ima muda), nego još puno važnije - u to što on radi vjeruju i igrači i slijede ga..

    Slijede ga u razbijanje Hajduka, Osijeka, Rijeke, premoćno vodstvo na ljestvici, Superkup, prošlosezonsko prvenstvo i meni još uvijek nestvarnu pobjedu nad prvom prvcatom momčadi Chelsea u Ligi jebenoj prvaka. :gasp:

    Možda na klupi nemamo trenera kojeg ćemo voljeti, ali bome imamo trenera koji dobro radi svoj posao i kojem imamo na čemu reći hvala.

    Pa, hvala!
  • marcio amoroso
    32.2k

    Ja ću ga bome i voljeti ako nastavi biti ovakav gospodin. Ako je ta neka fora da ga se kao ne voli jer je mamicev igrač onda su rijetki u klubu koji to nisu pa neke doslovno obožavamo.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja bih pohvalio kondiciju naših igrača… Dobiti norvezane u produžecima i trčati onako sinoć je meni jedno lijepo iznenađenje…

    Opet, uz jako dobru kondiciju, nevjerovatno je koliko su igrači Chelsea čvršći nego naši… Kovačića smatram blagim igračem, a sinoć se bar dva puta Petković odbio od njega
  • xavier
    11.1k
    Svi volimo podcjenjivati trenere i redovito smo "pametniji" od svakog. Ispada da ima valjda 5 trenera na svijetu koji su "dovoljno dobri" za Dinamo i kojima ne bi pronašli manu. Ja prvi nikako nisam bio zadovoljan što Čačić ostaje nakon završetka prošle sezone...jer to je "samo tv serviser koji živi blizu stadiona".

    No mora se reći da je demantirao i mene i sve ostale. Na stranu sama pobjeda, koja je i sama po sebi vrhunska, ali ja sam još više impresioniran kako je to izgledalo na terenu. Borbeno, pametno i racionalno. Nije to bio nekakav teški bunker, dapače, nego momčad koja je sjajno skautirala protivnika i odradila sve točno kako treba.

    Što reći nego svaka čast Čačiću :clap:
  • Neki tip
    19.2k
    Ma nema izravne veze s Mamićem kao takvim, jer gotovo da i nema igrača u klubu, pogotovo među ovima koji su tu dugo, a koji nije "dobar s Mamićem". A sve ih obožavam(o), ove koji su tu dugo - najviše.

    Čačić mi je tip kojeg mogu poštovati, cijeniti, biti zahvalan za rad koji pokazuje na klupi Dinama, i sve nabrojano raste svakim danom. A što se "ljubavi" tiče, nema to puno veze s dosljednošću izbora pa tako ni licemjerstvom kao suprotnošću.

    Netko ti sjedne ili ne sjedne, a meni Čačić odavno "ne sjeda" na taj način da bih ga "volio". "Ne volim" ni Guardiolu, izrazito mi je iritantan, a niš mi nije skrivio, sjajan je trener i gospodin je u odnosu na Mourinha kojeg "volim".

    Eto, ak sam približio dobro, ako nisam - isto. :)

    Veseli me da je Čačić na klupi jer odlično obavlja svoj posao, a to je posve dovoljno za naš "odnos".
  • Maki17
    174
    Meni Čačić nije sjeo kad je prvi put sjeo na klupu, tjeranje Tonela, Bišćana i Leke i forsiranje klinaca Halilovića i takvih. Kasnio je sa izmjenama, to je radio i kasnije u repki. Danas to izgleda puno bolje i sada zavrijeđuje pohvale. Iako je jučer mogao staviti prije Drmića bar na početku sudačke nadoknade.
  • masacusec
    3.1k
    Sasvim je opravdano od strane navijača što i dalje ne mogu probaviti čačića...jednostavno ne možemo zaboraviti njegov podanički odnos s najvećim zlom koje je naš klub zadesilo zadnjih 20g....i upravo će to zauvijek ostavljati sjenu na njega i njegov rad, makar trenutno polučuje odlične rezultate i vrlo je odmjeren i elokventan u odnosu s medijima i navijačima...
    Btw ovo bi komotno moglo ići u temu nepopularno mišljenje s obzirom na aktualnu masovnu glorifikaciju i svršavanje na lik i djelo ante čačića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions