• Dragon1Warrior123
    2.9k
    DOKTOR Ante Čačić
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    GOSPODIN DOKTOR Ante Čačić
  • Krizy
    36.4k
    GENERAL ANTE ČAČIĆ :razz:
  • SAS1987
    13.5k
    Šteta da Zona nije na teletekstu pa da bi Čačke mogao čitati naše pozitivne misli :strong:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Doktorski. :strong:
  • Klenx
    4.1k
    Kronološki idemo:

    - napad se muči, igra je negledljiva (Hajduk u superkupu, Shkupi)
    - previše rotira i traži pozicije igračima (Slaven, Istra)
    - momčad je ko razbijena vojska i igrači nisu u formi (Varaždin)
    - ne može iskontrolirati sredinu (Ludogorec)
    - fizička pripremljenost je katastrofa (Bodo)
    - obrana je propusna i svaku utakmicu prima gol (sve utakmice)


    I onda dođe Chelsea. Sa formacijom koju nismo baš igrali ove sezone, opet Ljubičićem lijevo, Moharramijem desno, Ristovskim na stoperu razbije ih na svakom polju nogometne igre.
    Kao jedan od onih koji ga je najviše pljuvao, skidam kapu za sve ovo dosad.
    Govorio je bit ćemo dobri, i nismo dobri nego odlični. Čovjek očito zna šta radi. I neka radi, taman stavio Livakovića na krilo, a Teofila u špicu.

    Zbog svega što je istrpio zadnjih mjeseci - zaslužio je!
  • Ludovic IX
    5.5k
    - igra je negledljiva (Hajduk u superkupu - ovo veze nema..pa realno je trebalo biti 5-0.. tu je realizacija štekala a ne igra
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Imam ideju za montazu, ali nemam znanja da je napravim. Cacic sa sarafcigerom ispred TV u udruzi navijaca Chelsea HR, na TVu Orsic ide prema golu, a u baloncicu stoji Evo decki, popravio sam :lol:
    Bravo Ante, svi smo pricali kako je Bjelica okrenio mentalitet kluba (zasluzeno). Cacic je napravio istu stvar - dosao je, izrugao se s HNL konkurencijom, rekao mi smo Dinamo, a ostali nek se rasporede. Njegov prvi mandat, ekipa sastavljena od svega i svacega.. pitanje je jesmo li jos prema nekome bili nepravedni sve ove godine zbog klupske politike iz tih vremena?
  • Ludovic IX
    5.5k
    kad se jednom kruno vrati pa pokori europu :).. jel na to misliš
  • Klenx
    4.1k
    - igra je negledljiva (Hajduk u superkupu - ovo veze nema..pa realno je trebalo biti 5-0.. tu je realizacija štekala a ne igraLudovic IX

    Napad se muči se odnosilo na superkup (realizacija), negledljiva igra na obe tekme sa Shkupijem
  • Captain America
    14k
    pitanje je jesmo li jos prema nekome bili nepravedni sve ove godine zbog klupske politike iz tih vremena?Efes Pilsen

    Prema kome možemo biti? Branko Ivanković je institucija. Zokijevi krimeni su svima poznati i opet mu ne može nitko oduzeti pretprošlu sezonu. Ostalo su bili trenerski redikuli koji s razlogom nisu napravili karijeru osim angažmana u Dinamu (izuzev Vahe i Kužea ofc).
  • deda
    28k
    Mogu samo reći "Ante oprosti"
  • Efes Pilsen
    6.9k
    jebiga, a Ante je imao osim Dinama? Koliko ljudi ce reci za Ivankovica ovo sto ti kazes? Cacic je mnogima i danas nista vise od kujice.. evo kolega spominje Krunu, pa i on je ok primjer. Nasi treneri su redovito ulazili u grupe i osim 2 grozne sezone imali sasvim solidne nastupe u momentima kad je klupska politika bila divlji import - export.
    Sad vise ne mozes reci ni da ga samo sreca ide, mijenjao je igracima pozicije, mijenjao je takticki. Evo, ja nikad ne bi izvadio Orsica, a ovaj ga je izvadio 2 puta i oba puta pogodio. Sinoc je i Spikic pokazao muda i minijature (ja se nadam i da ce pronac u sebi Orsinu izravnost prema golu).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions