• Eduardo
    17.3k
    Čačić zaslužuje novi nadimak. Predlažem Mr. Drama

    Mister jer je stvarno gospodin u svakom svom istupu i svakoj svojoj izjavi, a Drama jer je dva puta uveo Dinamo u LP uz stvarno dramatičan i lud rasplet. Inače u oba ova njegova mandata ima ili je umalo došlo do tragedije, ima i komedije uz dozu nogometne poezije.

    Ante je sinoć bio režiser ove drame, njegove odluke potaknule su razvoj događaja na terenu, a njegovi glumci pričali su za njega. Ispao je to na kraju dobro skrojen komad koji ima svoj početak, sredinu i kraj, odnosno uspon, pad i vrhunac.

    Veliki zaplet iščekujemo danas u 18:00, a konačnu kulminaciju i rasplet u vremenu ispred nas.
  • masacusec
    3k
    ante čačić me podsjeća na zlatka dalića. Trener slučaj, ni kriv ni dužan, polučuje dobre rezultate (zasad)...
  • Nousername
    613
    “Slucajno” je gospodin uzeo prvenstvo i superku pa je slucajno razvalio u nikad guscem rasporedu Hajduka,Osijeka,Ludigoretsa i Bodo gdje smo svima trpali po 4-5 komada.Sinoc je opet slucajno pogodio sa izmjenama.Slucajno imamo starog Petka koji je nezaustavljiv i slucajno Misic igra nogomet života.Al da, on je svakako najveci krivac zbog onakvog pada u drugom poluvremenu.

    Nekim je ljudima ocito ego prevelik pa da kazu e pogrijesio sam kao i ostalih 99% navijaca Dinama sa Cacicem.Mozda on ipak obavlja dobar posao
  • Patak
    2.2k
    Odličan trener, zapravo najbolji kojeg u ovom trenutku možemo imati. Gospodin.
  • Jurki
    8.5k
    Kaj se Čačića tice svi smo bili protiv njega ali covjek je ispunio sve ciljeve. I da pogrijesio sam kaj se njega tice. Mislim da je velika vecina ljudi ukljucujuci i mene bila prekriticna prema njemu nepotrebno. I mogu reci da me sram za svaki put kaj sam rekel/napisal da je rtv serviser. Čačke rasturi svaki tv u ligi prvaka. Ajmooo
  • masacusec
    3k
    Čovjek ima, budimo realni, jako dobar igrački kadar. I taj je kolektiv sada ponovno proradio. Nije čačić Mourinho, Capello, Lippi, Ancelotti i ostali koji sami (na temelju svojih iskustava i znanja) kadroviraju i slažu momčad.
    A glavni autor stvaranja ovako dobre ekipe nije nikakav mamić, nikakav krznar, nikakav kopić nikakav čačić, već Nenad Bjelica!!!
  • Carrasco
    4k
    Bjelica je zaslužan za prolaz Dinama u Ligu prvaka, a Ante Čačić je glavni krivac za ispadanje Osijeka od pretposljednje momčadi kazahstanskog prvenstva.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mozemo mi po Cacicu zbog veze sa Glavom, medutim vidi se da covjek zna u vecinu slucaju vidjet promjenit sustav kad ne valja
  • Str1nger Bell
    677
    je, to se bas primjetilo izmedu 45 i 90 minute…
  • masacusec
    3k
    Ma neovisno o njegovom služavničkom odnosu s kriminalcem, čovjek je osrednji trener kojemu se posrećuje na račun odlične momčadi koja, i da ju sljepac vodi, mora proigrati jer je riječ o vrhunskim individualcima koji su se međusobno „počeli razumijeti na terenu“.
  • Nousername
    613
    Ak ti mislis da igraci koji imaju individualnu kvalitetu mogu igrat bez trenera onda misli tako ali ocito krivo mislis.Primjer ti je vec godinama Manchester,Psg zadnjih sezona i Barca
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zna postaviti igru i od početka sezone igramo dobro, s iznimkama Varaždin i u Norveškoj gdje smo mogli i bolje. Problem nastane kad se stvari ne odvijaju kako je zamislio pa ne zna reagirati ili jučer kad smo se nepotrebno povukli u krilo Livakoviću u drugom dijelu.

    S druge strane momčad ipak nije tako vrhunska da sama igra i da im Čačić kaže izađite tamo i zabavite se. To su bezvezarije iskreno.
  • Nousername
    613
    Pa nije on previse ni grijesio jucer u tom drugom dijelu.Mozda jedino da Baturinu nije vadio van iz igre.Sa razlogom je cekao produzetke da obavi neke promjene.Zamisli napravis do 90-e sve promjene i dogodi ti se da neko na kraju prije produzetaka kaze da vise ne moze.I ja sam šizio sa strane i govorio sam da mjenja nesto ali sve je sto je rotirao rotirao je sa razlogom i idejom.

    Druga je stvar pad kondicije u drugom dijelu.To mi je nejasno ali neka moja prepostavka je bila da su se igraci previse opustili uz naravno umorne noge doslo je do onakve igre.U prvom smo djelu igrali brutalno prema naprijed pa prepostavljam da su se igraci istrosili od silne zelje i euforije.
  • masacusec
    3k
    Nitko nije to rekao da im ne treba trener. Treba im dobar trener, no ja tvrdim da čačić to nije, unatoč dobrim rezultatima momčadi.
  • Ali
    1.9k
    Steta samo kaj je jucer zabio Colak za Rangerse, ja bih bas volio da smo dobili u LP PSV (Philips' Sport Vereniging) pa da ih Cacke kao rtv mehanicar rastavi na anodu i katodu ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions