• masacusec
    3k
    Od glorifikacije i idealiziranja do umišljenog nedorasle neznalice, i to od čelzija do čelzija...sve je to bio ante čačić....svi su zaključivali i sudili mu....bilo pozitivno, bilo negativno.
    Realnost je sljedeća, riječ je o osrednjem treneru kojega je sreća (po)mazila i koja mu je u jednom trenu (tek sada) okrenula leđa. čačić je još jedan u nizu montiranih trenera koji (slijepo) prate upute sive eminencije. Doduše, čovjek u svojem cv-u ima plasman u 1/8 finala eura, ima pobjedu u lp protiv chelseaa...
    No, valja istaknuti da nije teško pokisnuti kada vani pada kiša, tj. nije teško pobijediti kada barataš municijom visokog kalibra, kada na terenu imaš individualce kao što su modric, rakitic, mandzukić (2016) ili danas Oršić i petković....
    Problem je u nemogućnosti/neznanju pronalaska alternative rutiniziranoj igri koja je pročitana...
    Mi smo klub kojemu dvostruka kruna mora biti unaprijed determiniran imperativ, a ne uspjeh...Mi smo (postali) klub kojemu je igranje Europe postala konstanta, i kao takav moramo uvijek imati odgovor na izazove i krize koje naiđu...a treneri poput cacica i sl nisu jamstvo kontinuiteta navedenog.
    Čak sam ga i prestao gledati kroz okvire njegovog lojalnog odnosa s kriminalnom stokom, no i dalje, isključivo objektivno kroz prizmu nogometa, ne mogu mu pronaći racionalna opravdanja za evidentni pad ekipe. Očito smo postali respektabilni klub kada smo nezadovoljni s 4, 5 bodova u ligi prvaka.

    No, naglašavam, veće zlo od njega jest onaj/oni koji su ga postavili! Uprava odjebi!!!
  • Dinamosaur
    924
    Jel školovanje gotovo ili opet ispočetka?
  • striko
    1.1k
    Imam osjećaj da on ne treba biti na utakmici nikako. Ionako će napraviti izmjene kakve je planirao gubili ili vodili. Nema improvizacije nimalo.
  • NORTE
    8.9k
    Zm rastura Čačića, najviše u vezi igrača, taktike, ali i transfera.
  • Nino Bule
    11.3k
    Super ga rastura, da je u zagrebu on bi tjerao trenera da igraju bockaj i stefulj, sad i imamo potvrdu zasto su nam rezultati od kad je izvan drzave bolji jer ne moze terorizirat trenere.
  • SAS1987
    13.2k
    Zm rastura Čačića,NORTE

    Da se pita ZM trener bi nam bio Darko Milanić.
  • Captain America
    13.2k
    Ako je istina ovo za Oršu (što ne sumnjam da će novinari pročačkat) to je za momentalni izgon iz kluba. Pratio sam samo transkript dinamozag2 na Insti i čudno mi je da je Čač bio u Kataru, a u nijednom mediju spomena o tome dok je prvenstvo trajalo.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Da, istina je.. zato mu je orsa igrao sve moguće utakmice čak i onda kad je bio na 10% forme.

    Igrao je jer mu takav igrač ne treba.
  • Captain America
    13.2k
    Sjeti se starta sezone i kolke utakmice Orša nije počinjao (superkup, derbi s tovarima, Shkupi). Ulazio je uvijek sporije u sezonu, al jednom Bjelici nije bilo ni na kraj pameti držat ga na klupi.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ni jednu rijec što govno izusti ne vjerujem..niti jednu..

    Odlazak orsica se najvljivao mjesecima i da mu se neće raditi problem. Sad je ipak problem
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jedino što se slažem s njim je da je morao Oršića povesti na pripreme bez obzira što su pregovori počeli. Čisto radi jačanja pregovaračke pozicije.
  • Zagi
    4.8k
    Tu teza Lesija o pregovaračkoj poziciji je naivna. Narkosov potrčko pokušava prezentirati onog tko je potpisao transfer Orše (valjda pandur) kao nesposobnog. Svrha toga je da se prikaže "da je narkos prodavao dobili bi više".

    Pregovaračku poziciju smo izgubili prije godinu dana kada se pregovaralo sa Bournley-em i Orši je obečano da će ga se idući put pustiti.
    Ti u tom trenutku nemaš kaj glumiti sa pripremama kad igračev agent ima informaciju (i naravno prenese ju zainteresiranom klubu da bi dobio bolje uvjete za igrača i sebe) da mu klub neće praviti probleme.

    Zna se okvirno i odšteta pa ako je sa Bournley-em dogovoreno 8-10 ovisno kojem mediju vjerujemo, Orša je sada godinu dana stariji i odšteta je 10ak posto manja i tu smo gdje jesmo.

    Sve to Lesi dobro zna ali je namjerno to u emisiji sport nedjeljom to izprezentirao tako kako je.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne znam kaj je Lesi napisao. Meni je logično da ako je igrač pod ugovorom da ide na pripreme s momčadi. A menadžeri nek pregovaraju u to vrijeme.
  • The Undertaker
    3.9k
    Zar nije Oršić u jednom trenutku bio u Istri?
  • Captain America
    13.2k
    Objavljeno je prvotno da su Mišić i Ademi ostali jedino u Zagrebu zbog gripe. Nakon objave da je Soton zainteresiran se saznalo da Orše nema u Rovinju i da nije ni išao. Odradio je jedan trening s momčadi u Zagrebu kad su svi reprezentativci dobili tortu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions