• Markelo
    2.5k
    Dugo mu je i dobro išlo. Ja sam iskreno mislio da će Čačku kola puno ranije krenut nizbrdo
  • The Undertaker
    4k
    Taljigali smo se dvije godine na Bjeličin pogon i na kostur igre i igrača koji je on ostavio. Bilo je dovoljno ne kvariti ništa. Sad treba složiti neku drugu igru i dovesti neke druge igrače i Antiša tu ozbiljno trokira. Pogotovo sada kad je sva logistika otkazala suradnju.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Baturina: stagniraDragon1Warrior123

    Ne

    Šutalo: stagnira, čak i nazaduje
    Perić: nazaduje
    Dragon1Warrior123

    Šutalo konstantno dobar, a Perića je Čačić vratio, stabilan je.

    Livaković: nesiguran što je najbolji odraz momčadi jer je on dobar kada je momčad dobraDragon1Warrior123

    Neznam po čemu je on nesiguran

    Špikić: lošDragon1Warrior123

    Pod Čačićem se probio, ali je fizički potkapacitiran, pada u drugom pol uvijek, nije konstantan
  • BBB Sibenik
    4k
    Cacicu nerviras me ka bivša cura, nadan se da ces imat istu sudbinu šta prije
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim to je bio nekakav brzi review, ali stojim iza skoro svega.


    Baturina je već trebo bit nositelj naše igre s obzirom na talent i na ono što pokazuje na momente. OK on je dobar, ali daleko od onog što može.

    Šutalo konstantno dobar, a Perića je Čačić vratio, stabilan je.Imamo Dinamo

    Perića je Čačić vratio, ali je već neko vrijeme u silaznoj putanji. Pljuju ga tu ljudi malo previše, ali može puno bolje. Šutalo je dobar da, ali jako puno neforsiranih grešaka je imao ove sezone.

    Neznam po čemu je on nesiguranImamo Dinamo

    Pa bogte ispala mu je danas lopta iz ruku pred napadačem njihovim ni sam ne znam kako. On je još dobar i ja sam inače najveći branitelj Livakovića, ali on je imao isto dosta žutih minuta ove sezone. On dobar, ali danas mi se činio nesiguran.

    Pod Čačićem se probio, ali je fizički potkapacitiran, pada u drugom pol uvijek, nije konstantanImamo Dinamo

    Probio se je da, ali valjda je na treneru i stožeru da fizički dovedu igrače u jebeni red. To onda dovodi do nedostatka konstante jer je čovjek 10 minuta Messi, ali onda ga ne vidiš ostatak utakmice. Ili ga nekad uopće ne vidiš jer nemaš ugrađene sisteme u igri.

    I samo da kažem, ovo nije napad na igrače. izuzev par igrača imamo odličan kostur ekipe, ali dovraga onda je trener tu valjda da ih uigra i izvuče nešto najbolje iz njih... Tu su krivi i Čačić, a bogami i stožer koji bi trebao mislim prije njega letit čak.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Al dosta od mene o Čačkeu, pogledo sam si svojih zadnjih 20 postova i skoro svi su o njemu. To pokazuje koliko me čovjek živcira, ali ne želim se zanest i nastavit ko kolega Orc kad su u pitanju transferi tako da si dajem VETO za pričanje o njemu dalje. :rofl:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Za Baturinu se ne slažem. Ima još 19 godina, nije realno očekivati da će biti nositelj.
    Livakoviću je ovo jedina nesigurnost bila u 3 utakmice, događa se.
    Perić je solidan, ide vrlo visoko na ubačaje ili stoji ispod skuplja lopte, po meni pre visok, što je Čačićeva greška, ali nemogu reći da on zato stagnira.

    Da se razumijemo, ja tu ne branim Čačića, ovaj x je na njemu danas. Ali dzaba to nama kad ovi u upravi to ili ne vide ili ne stignu vidjet, nema nama druge nego on. Nadat se da će napravit reset na postavke od jeseni, jer ovako smo dosta upitni za naslov
  • Mali dioničar
    14.1k
    Perić je solidan, ide vrlo visoko na ubačaje ili stoji ispod skuplja lopte, po meni pre visok, što je Čačićeva greška,Imamo Dinamo

    Želiš da Čačić skrati Perića ili misliš da mu poznavao majku?
  • Jurki
    8.5k
    Znaci treca utakmica nastavka prvenstva, zanima me kaj se delalo na pripremama? Automatizama u igri nema. Trkacki jako jako lose. Igras prvo poluvrijeme niz vjetar i to ne iskoristis. Igra se sve na individualnu kvalitetu.
    Gde je rukopis trenera? Brko je trener 8 mjeseci..igramo isto ko pod Kopicem.
    Izmjene krive i lose tempirane. Sjebali smo jos jednu sezonu di ni jedan mladi igrac nebu dobil šansu da vidimo al se more na njega racunati ili ne. Igra nam je blagoreceno negledljiva, da ne velim očajna.
    Prvenstvo bumo uzeli.. ali za Europu..s ovim i ovakvim kadrom i trenerskim magom bu teski debakl. Zgledamo ko amaterska ekipa
  • Klenx
    4.1k
    Čačić je tvrdoglava, poprilično egoistična i trenrtski netalentirana mazga.
    Međutim, treba se strpiti još malo.

    Sve tri utakmice proljetnog dijela sezone plus ona zadnja prijateljska s Bravom igrane su u uvjetima na rubu regularnosti (kiša, snijeg, užasni vjetar, velika hladnoća) i to je sigurno utjecalo na izvedbe.

    Na to se nadovezalo da nismo imali Petka, da je Baturina bio ozljeđen, sad pak i Ivanušec, a i Mišić kartoniran.
    Jesenas smo također prvih mjesec dana sezone izgledali katastrofa i da se ne može izdržati 60’ minuta tempa (Shkupi, Varaždin, onaj horor s 2 igrača više protiv Ludogoreca, drugo poluvrijeme s Bodom), muka od igre i dobijanje na individualnu kvalitetu.
    Sada kada su svi tu, nakupila se koja tekma i dajem mu još malo kredita, ali Cancelotti mora derbi završiti sa minimalno +5 i tekmom manje.

    Inače šup karta.

    I da, jebali ga Moharrami, Ljubičić na beku i Menalo.
  • Jurki
    8.5k
    MenaloKlenx
    Ne znam kaj taj jos radi u Dinamu?
    MoharramiKlenx
    Ista stvar.


    Ne znam kolko bi mu se jos kredita trebalo dati? Covjek je trener 8 mjeseci. Di ti je tvoj trenerski rukopis?
    I ne mislim na zadnje 3 tekme.
    Nemamo šablone, trokute, prekidi su nam jednadzba s 3 nepoznanice. Otraga visimo ko luster cesto. Svaku tekmu se nekaj inkasira. Zgledamo ispuhano, nepripremljeno. Nakon priprema bi sad trebali letjeti po terenu sljedecih dva meseca. A mi zgledamo ko pijana druzina nakon svadbe. Tromo mlitavo, nezainteresirano.
    Brko ne blamiraj se. Rađe se primi pecanja za nogomet si prestar.
  • Zagi
    5k
    Kaj je najgore, opet ćemo napraviti istu pogrešku.
    Osvojit će prvenstvo uz lošu igru i opet će domitirati narativ "Nema smisla dati otkaz treneru koji ima rezultate".
    Osvajanje domaćeg prvenstva nije rezultat. Jedino što je vrijedno ove sezone je prolazak Bode na dvije utakmice što samo po sebi nebi trebao biti spektakl jer smo puno jači od njih al ajd.
    A i to je bilo na jedvite jade.

    Mlađi, gladan trener koji voli raditi s mladima. To nam treba.
    I da ima svoj stručni stožer. Dosta je Peternaca i Ferečine.
  • NORTE
    9.1k
    Na to se nadovezalo da nismo imali PetkaKlenx
    Čija je to krivnja?

    Da nije možda menadžera engleskog tipa koji je glavni odgovorni što se po nevremenu igralo protiv Brava...

    Nije doveo nijednog igrača, a pustio ih je nekoliko.

    Ljubičić na bekuKlenx
    Kaj serete...dečko je doktor nogometa na toj poziciji...tako su pisali neki.

    "Mi nemamo lijevog beka" rekoše sadašnji sportski direktor dinama prije pola godine ili više...

    Dan danas mu se i ovdje tepa Čančelotti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions