• Sunja86
    1k
    Ne tepa se Čačiću bezveze da je Čančelotti jer i on koristi Camavingu(veznog igrača) na poziciji ljevog beka
  • agramZ
    2.3k
    kao sto vise nema menadzera engleskog tipa izgleda da je i sve manje klasicnih sportskih direktora. pogotovo u njemackom govornom podrucju klubovi sve vise postavljaju dva covjeka za tu poziciju. nova uprava rapida je pocetkom godine predstavila novog sportskog direktora koji je odgovoran iskljucivo za prvu momcad i scouting, dok je za drugu momcad, akademiju i zenski nogomet predstavljena nova pozicija takozvanog 'generalnog direktora'. polako se izgleda pocinje shvacati koliko zapravo posla "klasicni" sportski direktori imaju. neka stoji tu, mozda jednog dana SD u dinamu stvarno i bude to..
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kako je cacic bio zaslužan što je digao igru lani 6 kola prije kraja jer nije komplicirano, sad je zaslužan što igramo loše. Ja sam još uvijek uvjeren da je problem što su pripreme bile u krivo vrijeme I npr, tek sad bi glancali formu za nastavak prvenstva da je bilo normalno sve.

    Tako da za igru se još ne bojim previše. Mislim da će doći. Bojim sw zbog tvrdoglavog stavljanja ljubičica na bok te ne davanja minuta rukavinai a nejde nam.
  • Zagi
    5.2k
    Meni se čini da se forma tempirala za Hajduk i Osijek back to back.
    Sve će biti ok.
    Dugoročno rješenje jasno, nije.
  • Krizy
    36.7k
    Moram postati i tu:

    Zadnji ovako siromašan zimski prijelazni rok bio je u sezoni 2011./12., kada je došao samo Romeo Mitrović i to na posudbu iz Lokomotive. Došao je kao treći golman.
    Trener je bio Ante Čačić, koji je ugovor potpisao 23.12.2011., baš na vrijeme da odradi prijelazni rok :cool:
  • Krizy
    36.7k
    Neka zapisano tu
    Čačić u Dinamu protiv Hajduka:
    6-1-0 18-5
  • Nino Bule
    11.6k
    Baturina: "Trener nam je na poluvremenu rekao da se smirimo i da probamo zabiti što više. "
  • Mr Anderson
    5.4k
    Dobro je Čačić to složio danas, ubio ih je u vezi iako su oni igrali nekih 3-6-1 ili 5-4-1. Stalno je izgledalo ko da mi imamo 1 ili 2 igrača više u vezi.
  • Neki tip
    19.4k
    Kod Olivarija kao novinara ne volim:

    - štetnost za mentalni sklop dinamovih navijača
    - većinu stavova
    - bezvezan stil pisanja
    - neuvjerljive, katkad i užasno loše metafore
    - a za kovanicu "El Croatico" bih ga zatvorio na neodređeno.

    Međutim, kako ovo nije tema o njemu, nego Čačiću, prenosim jednu čisto solidnu Olivarijevu primjedbu:

    "Ne može Hajduk toliko trenera promijeniti koliko ih Čačić može pobijediti.". :)
  • deda
    28.1k
    Čačiću skidam kapu. Nije lako voditi Dinamo u ovim vremenima.
  • Olmic
    2.7k
    Osvojit ce prvenstvo sa 20+ bodova i veliki smo favoriti za kup i opet ce se traziti njegova smjena na kraju sezone
  • Neki tip
    19.4k
    opet ce se traziti njegova smjena na kraju sezoneOlmic

    Ajmo dan nakon one ljepote i uživancije ubaciti malo ničim izazvane negative "utemeljene" na ničim izazvanoj pretpostavci.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Valjda jedan on najpodcjenjenijih Dinamovih trenera ikada.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Njegov manjak rotacije malo brine. Nama su kvalifikacije tako dugacke da mi do sredine LP odigramo 10 utakmica vise, ne od HNL konkurencije, nego od Chelsea, Milana, RBSa. Godinama su nam bile problem utakmice u kojima se lomi prolaz, Bjelica je dosta toga pomaknuo sirim kadrom, vecim rotacijama. Cacic do sada samo krese. Doduse, cinjenica da se ne dovodi samo da bi se dovelo je plus, ali u konacnici se mora dovest..
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni Čačić nije loš trener, definitivno je sposoban odraditi ono kaj u ovom trenu klubu treba, smirit momčad i zadržati razinu koja je izgrađena zadnjih 5 godina. Kaj uopće ne smatram lakim, da se razumijemo.

    Ono kaj ja mislim da on ne može, to je nadograditi sve na nešto više kada se cijela ova situacija smiri (pod situacija mislim na sve od pravomoćnih presuda do danas)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions