• The Undertaker
    4k
    Ok. Znam da sam negdje vidio sliku Oršića sa priprema ali je to onda bilo iz Zagreba.
  • Nino Bule
    11.4k
    Orsu je southampton kontaktirao 26.12. a u istru se islo 3.1., vec je duboko u pregovorima bio i vjerovatno nije htio ici na pripreme kad mu je obecano da ce biti pusten
  • xavier
    11.1k
    Ma niti u jednom klubu igrač ne bi išao na pripreme u takvoj situaciji. Bilo je jasno da je on bivši i da je transfer samo pitanje dana.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Koliko god Čačić bio ovakav ili onakav, meni se jako sviđa kako se postavio u dosadašnjem mandatu, od rezultata do istupanja u javnost. Imam neki osjećaj da lik fakat želi da se sve ovo završi i da Dinamo bude uspješan, jebemu ipak je dinamovac i mislim da se promjenio.
  • Zagi
    4.9k
    Taj njegov smirujući karakter je očito nešto što je momčadi trebalo u trenutku kada je dolazio, a i sada usred turbulecija na katu.
    Po isteku mandata bi ipak neki drugi profil. Nadam se da će i okruženje za 18 mjeseci biti bitno drugačije.
  • NORTE
    9.1k
    Kakav odgovor Čačića bjeguncu, svaka čast.
  • Mrvica
    3.2k
    Doktorski mu je odgovorio
  • SAS1987
    13.4k
    Kaže Dudu da su pripreme kod Čačića (Inter Zaprešić) bile najteže u njegovoj karieri.

  • Mr Anderson
    5.4k
    Nisu mi baš Čačićeve odluke jučer jasne.
  • deda
    27.7k
    Nisu nikome
  • NORTE
    9.1k
    Pa hajmo redom.

    Ima najbolje igrače u ligi.
    I dalje nema igru.
    Sada više nema ni sreću koja ga je često puta pratila.
    Čitavu pauzu nije stvorio novi sustav koji će funkcionirati.
    Igrači su i dalje na neprirodnim pozicijama, van forme i bez imalo krvi na terenu.
    Ne može doma pobijediti najlošiju momčad lige.

    Održao pripremnu tekmu po nevremenu i ostao bez Petkovića.

    Sportski direktor? Pojačanja dinamu vjerojatno dovodi sam zm.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Da vidimo nekakav review njegovog mandata i "treniranja"

    Petković: se popravio, ali i dalje ne pruža najbolje što može.
    Emreli: stagnira
    Drmić: nazadovao jebački
    Baturina: stagnira
    Moharrami: propo
    Ristovski: osto na istom
    Šutalo: stagnira, čak i nazaduje
    Perić: nazaduje
    Livaković: nesiguran što je najbolji odraz momčadi jer je on dobar kada je momčad dobra
    Ljubučića: uništava
    Bočkaja i Štefulja: šikanira
    Špikić: loš
    Orišića prodao
    Ademi: nazadovao žešće
    Ivanušec: nazadovao žešće isto
    Mišić: konstanto dobar
    Bulat se tek vraća
    Ostatak stopera je također nazadovao
    Mladi nitko nije dobio priliku

    Hvala treneru. Ne bi te mjenjao za nikoga! :heart:
  • Captain America
    13.6k
    Mogli bi Boysi dodat i stručni stožer u "Skupština i uprava, marš iz Dinama!".
  • Fanboy
    2.2k
    Nebi rekao da igrači stagniraju, niti igrači kada dođe novi trener odmah postanu zvijezde, već se jednostavno promijeni sustav igre i mentalitet koji vlada u svlačionici te na terenu.
    Ista stvar je bila kada je došao Čačić nakon Kopića, igrači su prodisali, no Čačić ima ograničeno djelovanje i nakon toga djeluje momčad jako loše bez napadačke imaginacije.

    Treba novo lice da osvježi i prodrma momčad.
  • masacusec
    3.1k
    Smeće iz međugorja uvelo je veliki nemir unutar svlačionice i to ima direktnu reperkusiju na terenu, i to je činjenica!
    No, tu je trener koji uz stručno (nogometno) znanje, momčadi treba osigurati psihološku relaksaciju i distancirati ih od svih tih nenogometnih tema. Neovisno o stanju u klubu, treneru je imperativ stimulirati ekipu i fokusirati ih isključivo na travnjak! Ovo zadnje navedeno su karakteristike vrhunskih trenera, što kod nas nije slučaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions