• NORTE
    9.3k
    Ovo bi trebalo značit da se konačno nakon tekme sa sjevera dolje može spustit i kroz "rotor":

    TRIBINA SJEVER DOLJE - ULAZ
    Za navijače s ulaznicom za tribinu sjever dolje bit će otvoreni ulazi broj 1 i 2 (ulazi bliži zapadnoj strani).

    TRIBINA SJEVER GORE - ULAZ
    Za navijače s ulaznicom za tribinu sjever gore bit će otvoren ulaz broj 3 (takozvani rotor) i ulaz istok (ulaz s Maksimirske ceste).

    Po završetku utakmice za navijače na tribinama sjever dolje i sjever gore bit će otvorena sva tri izlaza.
  • Jurki
    8.7k
    slazem se. Tko god razmislja da je "bolje" pasti protiv Ludogorca i tovara SAMO da Čačić dobije otkaz, njemu mozak nije u "vinklu". Taman da se i dese oba posrtaja Čačić nebu dobil otkaz jer su utakmice svaka 3 dana i sigurno nema zamjene na lageru. Ajmo Dinamo
  • Jaro
    5.6k
    normalno da nije bolje, zalosno sto se klub doveo ponovo u takvu situaciju zbog izbora trenera... Zalosno je i sto ukoliko se prodje Ludogorec, strahujemo od Hajduka, nakon toga od Norvezana, a ukoliko nekim cudom sve to i prezivimo, krenut ce strahovanje od skidanja rekorda u LP...
  • xavier
    11.1k
    Po završetku utakmice za navijače na tribinama sjever dolje i sjever gore bit će otvorena sva tri izlaza.NORTE

    Čemu se mi veselimo...na nakon utakmice možeš izaći kroz vrata kroz koja želiš :sad:
  • Jurki
    8.7k
    uvjeren sam da ce nakon 1.9. momcad proigrat kad zavrsi prijelazni rok.
    Njima je to posao, i ako razmisljas na nacin da ne znas gdje ces raditi nakon 1.9. (ostati ili otici) ne mozes biti unutra 100 posto. Dapace nisam za to da ovaj ostane na klupi al jbg kaj je tu je. Ako pregrmimo Bugare, one dolje i Bodo.. mi bumo na jesen mljeli.
    Po meni je tu krivica najveca Čačića jer ovakvo stanje je cista psihologija. On je trebal sa igracima iskomunicirati od pocetka. Racunam na te i te igrace. Transfera ili ima ili nema. A ne kak je rekel "bumo vidli".
  • Slavonac
    383
    ...gadan osjecaj za ovaj tjedan...

    mi danas 1:3
    tovari sutra 1:1
    pa nas u subotu tuku 0:2 i ruganje od A do Ž
  • seljak86
    2.4k
    Znam da nam je igra u kurcu, al čemu ovakav defetizam?
  • Slavonac
    383


    nije da je sama igra u kurcu nego karakter...imas cesto jednu ekipu koja diktira ritam, grubost, snagu i sve a druga ekipa se prilagodi tome...znaci pasivna je...da ne kazem pusta drugoj ekipi da je jebe...a nekad u inat/usprkos se spomenuta ekipa brani....brani u smislu da se barem potuce posteno...a ne da ispadne bez ispaljenog metka...a takav mi dinamo ne izgleda...nasi u dvobojima lice kao uplasena kuja...ono kad pas grize i jede to vidim kod drugih...samo ne kod nas...
  • Jurki
    8.7k
    Jebo vas defetizam. Kaj smo postali tovari? Placipicke? Danas me ne zanima nista drugo osim pobjede. Nije ni cudo kaj ekipa igra za kurac kad smo mi ovakvi "sve je za kurac, treba ugasit klub". Svi na Maksimir poderat glasnice. Ova ekipa ce ubit Bugare danas. Ajmooooooo
  • Majki2111
    2.6k
    Danas sam prije tekme pitao dvojicu priajtelja hipotetski slučaj kako bi završilo između šampionske Rijeke i Bjeličinog Dinama na dvije tekme. Oboje rekli par razlike za Dinamo, da bi to poderali. Ja baš nisam siguran. meni je to 50-50. Nimalo u korist Dinama.
  • Fićo1986
    973
    Nemogu se otet dojmu da svi u Predictoru velikom vecinom prognoziraju rezultate po 3 4 5 razlike za Dinamo i naravno da onda kad odigramo malo losije i pobjedimo ipak da ljudi pljuju i govore sve i svašta....mislim da smo stvarno razmaženi malo previse i ocekujemo da gazimo sve 12:0
  • Jaro
    5.6k
    ja prognozirao 1-3 p a sam sad odusevljen
  • seljak86
    2.4k
    Samo 12:0? Zašto tako pesimistično?
  • Dino
    2.2k
    Jel zna neko ovak napamet podatak da ne zbrajam sad, koji je (otprilike) najveci broj utakmica koji je Dinamo odigrao u jednoj sezoni i koje sezone?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.