• Fanboy
    2.1k
    Mislim da su ipak daltoni krivi za to, kolko god ih je bandić volio, očito im nije htio dati to zemljiše, vjerojatno su mu plaćali premalo. Da sam ja na mjestu senfa, isto nebi htio imati ništa sa klubom koji je i dalje na strani osuđenih kriminalaca.GZomanid

    Vjerojatno se nisu mogli dogovoriti oko lopovluka, mislim da je nešto bilo dogovoreno sa Austrijancima, oni su dali milju ili nešto Bandiću, no kako oni sve vode papire to je procurilo...Ovo nisam ziher siguran, no tako sam nešto pročitao možda i ovdje na zoni.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Pa naravno. Bas sam razmisljao pa di ce se ic sa svom tom betonjarom ak se stadion srusi. Sumnjam da armirani beton ima neki rok trajanja pa da ga se ne moze opet upotrijebit
  • Mlađi referent
    9.6k
    kako sam gore naveo podigli ugled Hrvatske, stavili je na mapu u turističkom smislu, pa i poslovnom vjerujem da bi se brojile milijarde dobiti koje nitko ne računa.Fanboy

    Tu ti se može napravit nekakva ekonomska analiza i bilo ih je nekoliko, efekt ti je u principu 0. Država s te strane nema nikakvog benefita od uspjeha u nogometu
  • Logistika
    1.1k
    Ovo bi čak i Tomašević podržao :) ali fora uopće nije loša,treba ih hvatati na sve (reciklaža)
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Da ga se pita za igrace kaj zna vjv bi rekao Hajrovic, Moro itd ko Puljak kad su ga pitali za Hajdukove igrace pa kaze samo Nejasmica koji je vec bio u Osijeku
  • über alles
    1.4k
    Treba napravit stadion koji je preko tjedna vrtic.


    Ak nemre to ,bar nek bude plavi vulkan.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Javljam se u "rane" sate nakon povratka s Cibone. Atmosfera top, ostale tribine pratile onih desetak boysa na kutu zute tribine (koji su bas pogodili pjesme u pravom trenutku i prepustali da tu i tamo crveni sektor preuzme inicijativu), da ih nije bilo bila bi bas banana atmosfera... uglavnom, da imamo natkriveni akusticni stadion uvjeren sam da bi atmosfera bila u Top5 u cijeloj Europi, pa tu ne bi samo boysi navijali nego i cijeli stadion. Ovak na Maksimiru i kad se prikljuci zapad samo se sj*be ritam navijanja i tesko je to za pratit, stvarno steta.
  • immerwieder
    1.1k
    jedna friška, još neslužbena,
    vjerojatno ne selimo nastavu na sjevernu tribinu,
    u završnici su pregovori za drugu lokaciju,
    moja procjena troškova je ipak bila korektnija nego startna,
    a komplicirana je i procedura prenamjene,
    mislim da ako se provede prenamjena da ne bude nikad ništa od novog stadiona,
    ali dok se ne dogovori ova druga kombinacija nikome ne vjerujem
  • NORTE
    8.4k
    Šta mislite hoće li iz kluba dok je stadion u ovom obliku ikad odvojit 5% za goste ili će im i dalje ići 11-16% kapaciteta, dok mi negdje ne dobivamo ni 4%...
  • Dino
    2.1k
    Pa u HNLu ce po pravilniku morat apsolutno svaki put to radit, a u europi su se vec nekoliko puta sjetili prebacit goste na zapad gore tak da vjerujem da ce nastavit s takvom politikom.
  • Ali
    1.8k
    Evo kronoloski kako se radio stadion drug tito u splitu...

    t2vwoo5hz8oycaq0.png
    c2nkkh61vzsmoiag.png
    ffsqm3au4p3bwlip.png

    Dakle kronoloski, 10/1977 drugu titu ovaj iza njega (inace predsjednik koji je obznanio vijest kad su igrali protiv zvezde i kad su plakali...) taj isti je potpisnik onog uvlacenja u pak ovom u kruonom planu, pokazuje maketu...
    Jos te 77 nema radova, slijedeca slika je 03/1978 prvi stupovi...a igre su otvorene u 10/1979...

    Dakle sa tadasnjom tehnologijom sve od makete do kljuca u ruke za nekih 18 mjeseci...
    Da je Tomasevoc se ugledao u svog idola, vec smo mogli biti na pola puta, tj. useljenje na novi stadion bi bilo na proljece slijedece sezone.. dakle prva proljetna utakmica u ligi prvaka se mogla igrati na novom modernom stadionu...
    A umjesto toga mi imamo samo ideje i razgovore...

    Al bitno da se nama davao drzavni/gradski novac... uzas
  • SAS1987
    13k
    Uz kavez za goste na jugu bi dinamo trebao staviti i sjedala na donji dio tribine zapad gore.
  • NORTE
    8.4k
    Uz kavez za goste na jugu bi dinamo trebao staviti i sjedala na donji dio tribine zapad gore.SAS1987
    Maknuli su 10-ak redova stolica zbog kućica za kamermane. Time je kapacitet smanjen za barem tisuću stolica. Vidljivost zbog kućica je slaba i ne vjerujem da će ih vraćat, čak je i ograda naknadno stavljena.
  • SAS1987
    13k
    u pravu si. Znam da su tamo kucice za kamermane al sam zaboravio da ih je toliko...rw1kcme5w0nb2cde.jpg
  • maddaddam
    2.9k
    Možda ste vidjeli makete Maksimira koje radi Maršić, jednu je poklonio Ademiju… A sada ima u planu Maksimir iz 1990. i igralište Građanskog iz Koturaške.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.