• SAS1987
    13.2k
    nakon toga idu makete svih rendera rekonstrukcije Maksimira :lol:
  • maddaddam
    2.9k
    Zaboravi li postaviti drvo na zgradu između Sjevera i zapada, sve pada u vodu :cool:

    Btw., nedavno sam naletio na projekt Kranjče sa početka ‘80.-ih, cijeli stadion pod nekom kupolom, čisti SF.
  • Fanboy
    2.1k
    Kad vidim momčad kakva se sprema i onda pogledam stadion dođe mi muka..Takva ekipa zaslužuje moderan stadion, a ponajviše ga zaslužuju navijači...
    Dođe mi da pokrenem neku peticiju...I ono što sam primjetio kod svih tih udruga, pa na kraju i sadašnje vlasti. Uvijek su krenuli sa nekim prosvjedima, zahtjevima, peticijama i onda mic po mic do svoga cilja.
    Put je skoro nemoguć, ali treba se boriti...Realno, nitko ne gleda na to kao tekući problem od grada, države, pa do UEFE. Međutim, treba se boriti na sve moguće načine, nažalost ni ekonomija kao ni troškovi ne izgleda najbolje, da pače najgore unatrag zadnjih nekoliko godina uz veliku inflaciju.
    Međutim, kako bi bilo lijepo ovakvu momčad gledati na lijepom i modernom stadionu.
  • Mladen
    24
    Zna li netko zašto nam je travnjak ove sezone izgledao kao da ga je napala neka bolest?
  • Zagabria
    206
    Jer ga je napala neka bolest
  • maddaddam
    2.9k
    Bu to Sakoman sredil
  • pencilneck
    635
    Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko se novaca pokrade na održavanju travnjaka, a da izgleda ovako kako izgleda. Sramota.
  • Infinity
    15.2k
    Nije samo Maksimir tako izgledao. Jos su neki tereni tako izgledali, mada je to i logicno s obzirom da igraci za kopackama donesu bolest.
  • Mladen
    24


    Da, ali mislim da je naš izgledao daleko najgore.
    Igrači donijeli na kopačkama?! Onda zašto nisu raznijeli bolest po drugim terenima? Ovi drugi koriste pesticide a mi smo na ekološkom održavanju? Loše objašnjenje.
  • Neki tip
    19k
    Možda su drugi travnjaci cijepljeni i držali su distancu.
  • Infinity
    15.2k
    Pa bilo je i na drugim terenima. Pada mi Drosina napamet, a mislim da je bilo jos par. Nisam siguran koji su tocno.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Možda je onaj lubrikant ipak u pitanju šta je Majki spominjao :)
  • immerwieder
    1.2k
    definitivno, faks ne ide na sjevernu tribinu,
    nije to samo za sebe toliko bitno koliko obrazloženje,
    nema smisla ulagati u nekaj kaj se ruši
  • NORTE
    8.9k

    Drago mi je da su ipak odustali.
    Vijest dana za dinamo i nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.