• SAS1987
    13.4k
    Oz ovog kuta Maksimir / zapad izgleda ko stadion :grin:

    zmd619biaa2g0yrq.jpg
  • Mali Zeus
    9.6k
    Bio nam i gradonačelnik i još neki njegovi iz stranke na tekmi.
  • Stjepan
    479
    O tome je baš pričao Tomislav Globan kaže da je se na nekom francuskom kanalu prenosila utakmica Hrvatska Francuska gdje su kamere bile postavljene na istočnoj tribini te da je slika Maksimira bila totalno drugčija te da je donekle Maksimir ličio na nogometni stadion.
  • SAS1987
    13.4k
    zbog kontrasta bi mogle biti problematicne tekme po suncu.
  • Bosskovitz
    7.4k


    Imam dojam da nam se gradonacelnik nesto precesto pojavljuje na Maksimiru da bi ga bas bolio k za njega.
  • Ali
    1.9k
    Ma treba mu zabranjti dolazak u lozu, mrs se gore penjati na 7 kat zapad gore. Strahovat, jel bu mu netko mrknul bajs za vrijeme tekme. Pisat u toi i bit zedan dva sata ak ne mislis propustit pol tekme, naravno sjediti na stepenicama jer ti netko sjedi na stolcu i nemas ga srca pomaknut.
    Mozda tada shvati da Grad Zagreb zasluzuje nekaj vise. I da se krene odmah sa izgradnjom. Ovak vip, parking, laganini fotelja, krov, klopa cuga... misli covjek kaj ovi jambraju, dal bum u bivse jedinstvo na nasipu lovu da mi frendovi imaju gdje slaviti ...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Čovjek i ekipa oko njega u godinu dana nisu sposobni organizirati da dva puta tjedno kamioni prođe kroz svaki kvart i pokupe otpad, a očekujete da će pokrenuti i realizirati projekt od 100+ milijuna eura! :sweat:
  • deda
    27.9k
    Kaj god vi rekli ja mogu samo zapljeskati gradonačelniku koji na utakmicu Dinama dolazi samoinicijativno, bez svite, pompe, najave. A ne kao njegov prethodnik koji je bio počasni predsjednik kluba i svaki kamen u gradu osobno prekopao i zakopao, a nije u životu bio na Dinamovoj utakmici ako nije bilo u svrhu osobnog PR i preseravanja. A za taj Dinamo nije napravio apsolutno ništa u 20 godina.
  • Nino Bule
    11.4k
    Ma ovo je ocito u sklopu pregovora oko stadiona, samo oni vec jako dugo pregovaraju, a zasad nista od toga.
  • deda
    27.9k
    Iz pouzdanih izvora znam da je čovjek jednostavno htio doći na utakmicu.
  • Ali
    1.9k

    Iz pouzdanih izvora, tak mi i djeluju ovi hvalospjevi grafonacelniku...

    Sorry , al daj tom pouzdanom izvoru reci da drugi put kad mu se bude idlo na trkmu dodje na zapad gore... a ne slucajno u lozu bez pompe i pratnje
  • deda
    27.9k
    Zašto bi gradonačelnik išao na zapad gore? Ja ne bi da sam gradonačelnik.
  • SAS1987
    13.4k
    Ma ovo je ocito u sklopu pregovora oko stadiona, samo oni vec jako dugo pregovaraju, a zasad nista od toga.Nino Bule

    Izgradnja stadiona i pregovori nisu jednostavna stvar. Svake toliko procuri neka informacija i ocito se radi na projektu jer da se ne radi papirologija nebi nikad skuzili da je jedan dio parcele jos uvjek u vlastnistvu crkve.

    I ak su svi izbiljni u namjeri i da nece biti problema sa novcem stadion ce biti gotov tek za nekih 4-5 godina.
  • Nino Bule
    11.4k

    Puno je tu ako, "ako su svi ozbiljni u namjeri", "ako nece biti problema s novcem"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.