• seljak86
    2.2k
    Thumb down mi je malo bezveze jer u dosta pogleda ubija prostora za raspravu i argumentaciju.
  • SAS1987
    13.2k
    Ovo je moj 4000 komentar na Zoni pa bi ga iskoristio za pohvale Zoni, Zonašem a pogotovo administraciji. Zona je na vrhunskom nivou a broj kvalitetnih komentara je brutalan. Stvarno se može svašta naučiti iz vaših komentara - o Dinamu, nogometu, financija, marketinga pa i nekih životnih stvari :grin:

    Naravno, posebna zahvala svima koji stavljaju fotografije u "Guzice i Sise" :hearts:
  • NORTE
    8.9k
    Kad će više block opcija?
  • Eduardo
    17.1k
    nemam pojma... Znamo samo da hoće, a kad, ne znam. Da kažem bilo što drugo lagao bih.
  • Carrasco
    4k
    Ova zadnja slika na Insta nek se izreže da se ne vidi logo Arene sport, znaju ugasit stranicu zbog toga.
  • Jurki
    8.1k
    Molim pomoc admina, ne mogu glasati u ni jednoj anketi.
  • deda
    27.3k
    Što bi, ne nudi ti opcije ili ne prima glas?
  • Jurki
    8.1k
    ne prima glas
  • deda
    27.3k
    Jel ti se pokazuju postotci koliko tko ima
  • reziser
    6.2k
    na kraju ove vrlo uspjesne sezone, htio bih zahvaliti administratori,a moderatorima, osnivačima ZONEDINAMO.
    Oni su velikim dijelom zasluzni za buđenje dinamovih navijača, za povratak na tribine i na sjeveru i na zapadu. Hvala svim članovima koji se registrirali i koji više ili manje aktivno sudjeluju u diskusijama.

    Hvala i idemo još bolji i jači u novu sezonu!
  • Jurki
    8.1k
    da kad stisnem "votes"
  • deda
    27.3k
    Ne znam, da se probaš odlogirat i ponovo logirat.
  • Jurki
    8.1k
    odlogirao sam se i ulogirao.. opet isto
  • deda
    27.3k
    Pričekaj da nam se Eduardo probudi, on je ipak stručniji za ova pitanja.
  • Infinity
    15.1k
    Kliknes votes ili vote? Votes su glasovi ljudi koji su vec klikali. Kad odabres za sta glasas onda ides na vote, a ne votes.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.