• bbb medimurje
    2.9k

    Tocno, posljednje za laku noc i prvo za dobro jutro :lol:
  • Eduardo
    17.1k
    Jedina ovako tehnicka opcija koja ne bi lose sjela je mozda “mute” za sve one (a ima nas) koji se nasekiraju na necije postove.Dino

    Ovo će doći 100%, ali ne mogu točno reći kad.

    Treba komentare i sve vezano za tovare ogranicit u temu 1.hnl i "nismo isti", i to je to. Svako nepotrebno spominjanje tovara van te dvije teme brisat i rješen problem.Nino Bule

    Ovo je dobar prijedlog kao što dečki već rekoše. Uzeli smo ga na razmatranje i imamo ga u vidu.


    neznam dal ste razmisljali da se bas napravi aplikacija danas-sutrabbb medimurje

    Mogu ti odmah reći da ništa od toga.

    Možda da bude mogućnost Forum gledat preko Taptalk Aplikacije to je moj osobni prijedlogZGBhoy

    Zona ima odličan mobilni prikaz, izgleda super, brzo se učitava... tako da nema potrebe za taptalk.
  • jp23
    2.2k
    Jel se može preko mobilnog prikaza editirati poruka? Dosad sve što sam pokušavao nije reagiralo pa ne znam jel do mog telefona ili?
  • Eduardo
    17.1k
    naravno da može. - klikneš ... ispod teksta i kad ti ponudi opcije klikneš ikonicu olovke.
  • jp23
    2.2k
    to mi radi na računalu, al na mobitelu i ne baš... tj koliko god klikćem na tri točkice, ne prikaže mi opcije za share i za edit (strelica i olovka).

    A valjd je do mog telefona
  • Eduardo
    17.1k
    prvi si koji je to prijavio, meni radi savršeno. Ima još netko taj problem?

    Daj molim te screenshot.
  • Mrvica
    3.1k
    Nisam se davno registrirao na forum (sramota ali eto).. Od prvog dana uživam u Zoni i definitivno mi je drago čitati postove forumaša, rasprave itd. stvarno uživam u ovom forumu. Kao što je napisano par komentara iznad, zona je definitivno oaza za Dinamovce jer dosta nas nije okružena ljudima koji prate nogomet ili ako prate to su strane lige, HNL je za njih banana liga.. Tako da mi je ovo leglo ko budali šamar. Trebam pohvalit forum jer ga svakodnevno posjećujem, prva stvar ujutro uz kavu odmah prolistat i vidit šta ima pametno. Što se tiče Hajduka, gdje god da se okrenem iskaču na sve strane, malo me to nervira ali iskreno takva je situacija da je prvenstvo napeto i borba je između Dinama i Hajduka tako da će biti priče o njima na izvoz.
  • jp23
    2.2k
    Eh, kak da ti screenshotam da prstom stišćem tri točkice :lol:

    Edit sa računala: Mislim da je do mog telefona, tj da na njemu to di pritisnem (jbg pao puno puta pa ekran nije toliko responzivan) ne radi kak spada. Probao sam sad sa drugog mobitela, radi kak spada :meh:
  • Krizy
    35k
    Jedan sam od prvih 15 koji su se registrirali na Zoni, na poziv @deda i @marcio amoroso.
    Ispočetka nisam puno pisao ali sam vidio da je normalna ekipa, pa sam pokušavao sve više i više sudjelovati u raznim temama, ponajviše oko statistike jer je to od djetinjstva moja slaba točka :rofl:

    Nakon nekog vremena Deda mi je ukazao povjerenje otvaranja tema, te sam sve više pisao i analizirao razne statističke podatke pa postao i moderator.
    Ne pišem ovo samo onako ali stvarno sam ponosan što sam dio ekipe na Zoni, jer ispočetka su ljudi bili dosta skeptični i dosta nas je proglašeno mamićevcima a sada, kako reče @Bosna86, sve više ljudi na poluvremenu utakmice ulazi na Zonu i komentira utakmicu.

    Nadam se da ćemo se družiti još dugo vremena. :clap:
  • NORTE
    8.9k
    Kvaliteta se defintivno smanjila, previše djece koja pišu samo da bi nešto napisalakinfa95
    Traje to već neko vrijeme, ali lijeka za to baš i nema.

    P. S. Slika na dnu zone je zastarjela godinu dana.
  • deda
    27.4k
    Riješit ćemo Norte :up:
  • Majki2111
    2.6k
    A iskreno pad kvalitete je više miskim jer mlađe generacije ne razumiju baš koncept foruma. Pa čak ova ekipa mojih godište mislim da niko ne pohađa nikskav forum. Možda to poistovjećuju s društvenim mrežama.

    Baš ima tamo na temi za tekmu protiv Šibenika primjer poruke jedne di se zapitaš čemu takva poruka tamo. Al dobro te teme za utakmice i jesu više na char strani pa imasmisla tolerirat.

    Primjerio sam da ekipa isto zna screenshot ubacit bez komentara onako. Nije mi to forumski stil.

    Tu sam 3 godine i ja već, redovan, al i ja imam dojam da sam orije češće pisao, al mislim da je to prije do mene nego do foruma. Bilo bi mi fora vidjet tako neku statistiku aktivnosti i pisanja ako moderatura ima.
  • Markelo
    2.5k
    Šteta što nema "thumb down" to bi pročistilo teme od nizanja reakcija na neki bezvezni upis. Ovako neko nešto izvali pa ga svak mora poklopit. Prst dole i ignore, to će mu dovoljno toga reći.

    Usput još, očekivao sam da će se na zoni dosad isprofilirat neki pouzani insajder iz kluba na kojeg se možemo oslonit al eto, takvog još nema
  • Mr Anderson
    5.2k
    Neko moje mišljenje kao člana od prvog dana (iako je bilo dugih perioda kad ništa nisam pisao nego samo čitao). Vidim da se neki žale na pad kvalitete, dosta mlađe ekipe koji pišu svašta, spamaju teme itd. Pitanje što se želi, masovnost ili nešto drugo. Zona gdje će pisati manji broj ljudi možda kvalitetnije.
    Ja sam u svakom slučaju za masovnost i prihvaćanje svakog navijača Dinama bilo na Zoni, bilo na tribini. Puno navijača, generacija se izgubilo u ovoj dugotrajnoj borbi protiv kriminalaca koji su okupirali klub i borba za povratak svih njih i dovođenje novih nije laka.
    Što se tiče nekih tehničkih stvari, mislim da forum radi dobro, jednostavno se koristi i na mobu i na laptopu. Moderatori su tu da upozore ili premjeste pa i obrišu postove kad to treba.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Usput još, očekivao sam da će se na zoni dosad isprofilirat neki pouzani insajder iz kluba na kojeg se možemo oslonit al eto, takvog još nemaMarkelo

    A nemamo nikoga tocno, ali pojavi se uvijek netko s necim sto zna. Kad se spominjao Ojeda, Olmic nam je javio 4-5 dana prije. Jos dosta toga je Olmic "pogodio". Svi se jave kad nesto znaju, a malo toga prode bez da netko nesto zna. Ja sam (na primjer) rekao da je potpisan predugovor s Drmicem jedno tjedan-dva prije nego je Germanijak to objavio. Dosta je slicnih primjera, tako da nije lose
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.