• Eduardo
    17.3k
    Molim pomoc admina, ne mogu glasati u ni jednoj anketi.Jurki

    Prije nego klikneš plavi gumbić Vote Now moraš glasati na svaku od ponuđenih opcija u anketi. npr. ako imaš tri pitanja, a odgovorio si na jedno ili dva, a na treće nisi tad ti neće prihvatiti glasanje.
  • Jurki
    8.5k
    Attachment
    IMG_4421 (576K)
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Vidim imas iPhone, dosta razlicito izgleda forum. Jesi mozda prije mogao normalno glasati ako si imao android?
  • NORTE
    9k
    Možete li blokirati linkove teletovarportala?
  • Infinity
    15.2k
    Mozemo, ali nema potrebe. Jednostavno svi zajedno prestanite toliko srati o Hajduku i rijesen problem!
  • Jurki
    8.5k
    da prije sam mogao glasat
  • Jurki
    8.5k
    ne kuzim stvarno po čemu je magarad zavrijedila tolko prostora, vremena i upisa o tovarima tu na Zoni. Ko im jebe mater nisu stvarno vrijedni spomena. Oni su za mene bili i ostali provincijski klubic. Puni kompleksa
  • KlasicZg
    515
    Povratak prediction lige iduce sezone?
  • Infinity
    15.2k
    Predictor je uvijek opcija, ali i jedna ogromna obaveza. Sigurno da ce biti na razmatranju, ali ne kazem da ce se i igrati.

    S obzirom da sam to ja vodio jednu sezonu rucno, znam koliko je tesko. Onda smo dvije sezone imali online aplikaciju, ali je kolega koji ju je napravio napustio forum, te bi opet trebalo sve rucno raditi. Mozda bi mogla biti neka skracena verzija bez FD, a drugu momcad se svakako ukida.

    Ja sam pokusao naci negdje neku besplatnu online aplikaciju u kojoj svatko moze organizirati svoj predictor i da tako igramo, ali bez uspjeha.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Probaj na zonu ici preko google chromea a ne safari
  • Jurki
    8.5k
    probao jbg ne radi ni tamo
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Probaj ovako. Jako je nezgodno tako koristiti forum ali brzo se promjeni s normalnog na desktop mode i obrnuto, pa promjenis samo kad ides glasati. Ako radi naravno
    Attachment
    Screenrecorder-2022-05-23-19-05-27-866 (5M)
  • Eduardo
    17.3k
    daj probaj obrisati "cache" u pregledniku i ponovno učitaj stranicu. Čini se da preglednik ne uspijeva učitati dio CSS-a koji je potreban za prihvaćanje glasa u anketi.
  • Jurki
    8.5k
    Ne znam kaj je, ni dalje ne radi.. nema veze.. tnx
  • Eduardo
    17.3k
    prvi si koji je prijavio taj problem. Daj se probaj ulogirati s nekog drugog mobitela pa javi radi li.

    Ima još netko isti problem?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.