• seljak86
    2.3k
    Ja sam za sebe u javnom prijevozu odavno ukinuo maske :rofl:
  • miro
    3.1k
    Ma ovo je namjerno napravljeno protiv navijača, na način da nam kažu "evo vidite da možemo radit što god želimo". NIKAKVE logike ovdje nema, jer Dinamo je unatoč svemu utjecajna institucija i da želi može PU Zagrebačku pozvati prvo na razum, pa nakon toga utjecati na MUP, ukazati na nelogičnosti i usporediti situaciju s drugim stadionima - ali to im nije cilj - njihov jedini cilj je jeftino kupit i skupo prodat SVE što mogu od kineskih zastavica i upaljača, pa do Ivanušeca i Šutala i onda te pare podijelit između sebe. Jebe se njima i za stadion i za nas i u krajnjem slučaju za Dinamo, on je samo sredstvo koje im je predano u ruke
  • Gelipter
    3.4k
    Jebo ih šugavi Tomislav Madžar u mjesto cijepljenja. Kompletnu jebenu upravu skupa s vladarom iz egzila koja radi sve da ne napravi ništa, osim kad treba spriječiti i one zadnje Dinamove mazohiste koji dolaze na Maksimir. Taman kad se čovjek ponada da se neke stvari u odnosu s navijačima milimetar pomiču s mrtve točke oni nam ga ovako stave lijepo. Isprike na ružnijem riječniku kakvog jebeni šugavci iz uprave zaslužuju.
  • marcio amoroso
    32.1k

    A to svak za sebe odlučuje :rofl:
  • Nino Bule
    11.3k
    Koja se ljiga skupila, tomurad, madžar, antola. Tko ce jos izgmizat i pruzit podrsku ovoj odluci
  • superSantos
    2.6k
    Dinamo je unatoč svemu utjecajna institucija i da želi može PU Zagrebačku pozvati prvo na razum, pa nakon toga utjecati na MUPmiro

    recimo ovaj dio ti sigurno nije točan jer kolege iz PUZa ne jebu živu silu
  • seljak86
    2.3k
    Oooo.... pa dugo se njemu nije "klicalo" sa sjevera. Izgleda da je vrijeme :wink:
  • NORTE
    9k
    Službeni poziv od 18.03. za utakmicu Dinamo II i Varaždin.

    "GNK Dinamo donio je odluku da će na utakmici 21. kola Druge HNL Dinamo II – Varaždin, u nedjelju 20. ožujka s početkom u 13:00 sati na stadionu Maksimir, omogućiti dolazak navijačima na stadion uz poštivanje svih navedenih mjera i uvjeta nove odluke iz točke 3., što znači dopušten ulazak na stadion bez EU digitalne Covid potvrde te uz obavezno pridržavanje uputa i mjera stožera civilne zaštite. Kapacitet stadiona bit će smanjen za 50 posto."

    Tu se nije pozivalo na distancu od 1,5 metara.
    Uostalom, u Odluci Stožera jasno stoji da kad nije moguće održavati distancu na otvorenom od 1,5 metara, potrebno je imati masku, a zaštitarska služba na Sjeveru redovito oduzima maske.
    superhik
    Prije samo 10 dana :smile:

    Vezano uz pozive ovdje da se navijači testiraju bilo gdje samo ne kod stadiona, nebitno je gdje se testirate, poanta je u tome da testiranje i covid potvrde nisu potrebne, ali uprava ih provodi!
    Da sam u situaciji da se trebam testirat da bih ušao na stadion u nedjelju sigurno ne bih došao na tekmu.
  • BlueVelvet
    336
    Pa mislim ako je razlog takve odluke par sto testova kod stadiona za 6 banki, gdje moraš i platiti 2 3 dnevnice za ekipu koja radi onda je to stvarno bolesno. Kolko se tu može zaraditi jednom u 2 tjedna? Sića.

    Stvarno ne vidim nikakvu logiku iza ovoga.
  • rob ljubavi
    772
    Sve razumijem i ja sam očekivao 50% bez tih potvrdi, iako ju imam i ne jebe me to pošto se nju već dugo mora imat za uć' na stadion. Odvratni su, ne razmišljaju ili su glupi, ali to nije ništa čudno od ljudi koji drmaju klubom.

    Svejedno,mislim da velik postotak ljudi koji se žali na ovo i koji govori "e sad neću doć", ionako nebi došli na utakmicu , ali sad su našli priliku za jamrat( neka se nitko ne nađe u ovom , ne tiče se zonaša). Ipak, što se tiče Zone ,treba biti realan i reći da ćete svi doći na Osijek i na Hajduk za koji će biti obavezne potvrde( da , znam, to je ionako bilo za očekivati jel tak'...al svejedno).

    Na ovaj neki način "bojkota" im možda samo idete niz dlaku, činite im uslugu kaj nećete doć, umjesto da baš sad popizdite i povučete za rukav svakog sa sobom, kao što to neki rade, iako ih se ne jebe u mozak koliko oni to znaju protumačit u medijima, a svakim tim tumačenjima su sve masovniji i boli ih tuki.
    Druga stvar ako grupa pozove na kompletan bojkot tekme, svih pripadnika grupe BBB i Dinamovog navijačkog puka( koji ruku na srce po broju ljudi na stadionu u prosjeku i nije Bogzna kakav , znate i sami),pa se izorganizira neki prosvjed ili nešto, ali to je sad samo primjer, niti ideja ili neki prijedlog.

    Ne znam jesam li sve napisao i objasnio kako sam namjeravao, nije mi cilj nikog isprozivat, samo iznosim svoje mišljenje jer smatram da sa tim neodlaskom pojedinaca na tekmu će nas bit 1750 umjesto 2170, a kad bi se zainatili i popizdili bi recimo premašili tih famoznih 50% koje smo htjeli bez potvrda.
  • superhik
    10.2k
    Ma ja samo sutra čekam objavu da je ovo bila zezancija za 1. Travanj
  • ksapi
    2.1k
    Kolega Velvet je dobro napisao, to nije neka lova zbog koje bi se oni borili da ju uzmu. Mislim da sigurno ne naplate vise od 300-400 testova sto je znaci max 24k prometa, kada odbijes dnevnice i cijenu testova u nabavi.. pa to je crkavica cak i za jednog covjeka, a kamoli da ih dijeli vise njih. Nakrali su se oni puno vece love zadnjih godina :)

    Ja mislim da ih jednostavno bas briga za navijace, da ovo cak nije ni neki cin njihovog inata prema nama, nego ih jednostavno briga.
  • superhik
    10.2k
    Za sve nas koji mislimo da je ono jučer s punim kapacitetom stadiona bila zezancija i da će klub danas izjaviti da su se samo šalili, odgovor se vjerojatno krije u službenoj objavi za utakmicu s Dragovoljcem za osobe u invalidskim kolicima od 29.03.:

    "Za utakmicu 29. kola HT Prve lige Dinamo – Hrvatski dragovoljac, u nedjelju 3. travnja u 17:00 sati na stadionu Maksimir, bit će otvorene prijave za navijače u invalidskim kolicima.

    Svaki gledatelj koji dolazi na utakmicu mora imati EU digitalnu COVID potvrdu jer je ona UVJET za dobivanje ulaznice i za dolazak na utakmicu."
  • luftwaffe
    645
    Poklanjam dvije ulaznice za zapad, uvjet da dotična osoba ode sa boljom polovicom, PM
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.