• superhik
    10.2k
    Procjepljenost u Zg je 50%, ali bez obzira na to, ovo što je rekao @marcio amoroso
  • Navijač Dinama
    7.3k
    CmrečnjakMajki2111

    Tele kao i Miho, eto sto je.
  • Majki2111
    2.6k
    A pa tu potvrdu jedino i imam radi tekmi, iskoristit ću je ako ću ić na Dragovoljac, ne smeta mi. :meh: Fakat ne vidim razlog za dramu. Sumnajm da bi brojka bila puno veća sa ili bez tih potvrda.
  • seljak86
    2.3k
    Ljudi moj, pa oni nas već mjesecima traže potvrdu na jebenom otvorenom prostoru. Krajnje je vrijeme da se dignemo protiv toga
  • Salva
    2.3k
    Vjerovatno i ne bi, ali ako je moguce doci na stadion bez toga onda cemu potvrde? I bas zbog toga sta su lopovluk i nesposobnost uprave jedini razlozi nemogucnosti dolaska na utakmicu bez potvrde na stadionu nece biti 500 ljudi. Pa nisu ljudi debili. Ja prvi s potvrdom i 3 doze cjepiva u sebi ne dolazim, jer ovo nema veze s vezom. Kreteni na kvadrat, taman kad pomislimo da su se normalizirali oni nas moraju podsjetiti ciji su pijuni.
  • Somport
    556
    Dižemo li se protiv toga, u istom smo brodu kao i ovi kaj su općenito se bunili oko covid potvrda. Vladu jednostavno boli briga, sve dok se zarađuje nema frke.
  • Majki2111
    2.6k
    Vidim da ekipa ovdje priča o principima. Šteta, nisam čovjek od njih. Prilagaodit ću se... :roll:
  • Salva
    2.3k
    Kakvi principi? Neka svatko vjeruje u ko sta oce, potvrde, cjepivo bilo sta. Znam masu ljudi koji od pocetka pandemije ne dolaze na stadion IZ PRINCIPA.
    Ali kad te netko namjerno tjera da daš xy novaca za nešto sto uopce nije potrebno da bi bio na stadionu onda si, oprosti, debil.
  • seljak86
    2.3k
    Ne kužim te kaj želiš reć
  • Captain America
    13.3k
    Glavna stvar i problem je da s omikronom potvrde gube svaki smisao. Ovo pišem ko student medicine tako da mogu objektivno sagledat stvari. Mogo sam se cijepit i jesam ko prioritetna grupa dok se to još preko veze rješavalo prošlo proljeće. Bio sam kontakt zaraženog deltom i tu je cjepivo pokrilo, za omikron nije meni pomoglo i još ogromnom broju ljudi koje poznajem. Znači potvrde nemaju nikakvog smisla dok ne dođe učinkovito cjepivo za omikron.

    Ova svinjarija je napravljena samo da nosač državnog cekera spremi lovu u džep. Nije mu dosta što ima monopol za tečaj prve pomoći u AŠ (koji je blago rečeno užas), nudi "povoljnije" liječničke preglede za AŠ, lani je na Zrću okrenuo lovu na testovima, navodno ima dogovor i s Hajdukom za testove... Ne bi se uopće čudio da dijeli lovu s članovima uprave našeg kluba pa su zato donijeli ovakvi odluku,
  • Majki2111
    2.6k
    Pa ne, ono ako imaš potvrdu-ne vidim razloga za dramu. Onaj ko nema neka se prilagodi, ko neće ne mora. Ja sam se cjepio u rujnu prošle godine. Za ući u stadion nisam potrošio za ništa osim ulaznice. Cjepio sam se jer je tražilo za ulaz na stadion i radi popisa jer nisam mogo popisivač bit. Imam sreće kaj mi vrijedi još potvrda ta, jel.
  • Somport
    556
    Ne želim zvučat kao pesimist, ali nekakva pobuna sada, da nas je 10000 (teško karikiram) je trud uzalud. Ista stvar će se dogodit kao i sa prosvjedima ovim nedavnim protiv covid potvrda ak mi sad idemo zbog ovoga se pobuniti. (Po mom mišljenju.)
  • seljak86
    2.3k
    Ok, tebe boli ona stvar za necjepljenje. To kužim. Ali ima nas puno koji se nismo niti ćemo se cijepiti. Ovo pregledavanje potvrda od početka nije imalo smisla jer smo na otvorenom prostoru i tu je svakoj priči kraj. Zato kmečimo.
  • superhik
    10.2k
    jhubllr9qh05mcr6.jpg

    Izvor: Dinamomania
  • Somport
    556
    Jednostavno ne vidim izlaz iz ovih govana, imaju nas u šaci svi skupa i jedino kaj možemo je da se sagnemo i čekamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.