• Nolifer
    6.7k
    najbolje pod zapad opet i dić glas protiv njih, jer ovo je svinjarija koja nema smisla
  • seljak86
    2.4k
    Ok. To se čak slažem. Ne možemo ukinuti potvrde kao takve. Ali mislim da pritiskom možemo utjecati na upravu u onome za što su oni nadležni. Sjeti se kak su promjenili način prodaje ulaznica za derbi u Splitu. Na to sam više mislio.
  • Somport
    556
    Korak po korak.
  • Majki2111
    2.6k
    Nemam pojma, evo čak moji starci su se išli cjepit iz razloga da budu sigurni za onaj ekstremni slučaj da ne puste u dućane bez te potvrde. Nemam ništa protiv tog necjepljenja. Svako ima svoj izbor. :smile:

    Al situacija je takva da traže, kaj možeš...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Al situacija je takva da traže, kaj možešMajki2111

    Tako su razmisljali Njemci, Talijani pa eto dobili su covid potvrde ne samo na stadione nego i u teretane, kafice, frizerske salone itd. Fala Bogu ima nas Hrvata koji ne pristajemo na te idiotizme i ne saginjemo glavu pa nismo ni imali siru upotrebu tih potvrda jer bi ekonomija propala bez nasih para
  • Tom Hanks
    2.6k
    Živim za dan da forum dobije Ignore opciju
  • superhik
    10.4k
    ajde Majki dosadan si
  • Oluja
    3.7k
    @Majki2111 ovdje nije stvar u tome tko ima ili nema potvrdu i kome je koliko komplicirano ili skupo zbog testiranja doci na tekmu. Stvar je u tome da uprava opet otvoreno radi protiv svojih navijaca i opet koristi klub da bi se nekome napunili dzepovi.
  • über alles
    1.5k


    O cemu ti pricas ? Kakvi njemci ? Bio sam u munchenu prije tjedan dana,pa tam skoro da nema nikakvih mjera vise osim maski.
  • deda
    28k
    Iskreno, meni se bljuje i ne idem na utakmicu. Žao mi je dečki na terenu, ali moju podršku ćete dobiti na gostovanju.
  • Bosna86
    11.6k
    Iskreno, meni se bljuje i ne idem na utakmicu. Žao mi je dečki na terenu, ali moju podršku ćete dobiti na gostovanju.deda

    Prijatelju, mislim da je ovo pogrešno razmišljanje… Razlog za promjene odluka u zadnje vrijeme je bila MASA ljudi…. Apsolutno se ništa neće promijeniti nedolaskom na utakmice… Ljudi koji nemaju potvrde, mogu se testirati na 100 drugih mjesta…

    Efektnija mjera je da stane par klinaca kod shopa i objasni ljudima zašto se ipak ne bi trebali tu testirati… Par utakmica s minimalnim brojem testiranih ljudi kod savjetnika bi učinilo da se pusti ljude bez potvrda
  • Salva
    2.3k
    Bilo bi zapravo cak i smijesno da nas dode 6-7 tisuca a red za testiranje pod zapadom 0 ljudi.
  • über alles
    1.5k
    Imate kod Arena Centra za 50 kn testiranja
  • Dino
    2.2k
    Pokusajte svi koji trebate, obavit test bilo di drugdje sam ne dat pare toj bagri. Ima vise lokacija gdje je cijena jednaka.
  • marcio amoroso
    32.4k
    nikakvih mjera vise osim maski.über alles

    A i one se od sutra ukidaju osim u javnom prijevozu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.