• Krizy
    35.4k
    Iako je sljedeća 2 tjedna reprezentativna pauza, otvaramo temu kako se upisi ne bi razvodnili po drugim temama.

    U 29. kolu Dinamo dočekuje posljednju momčad HNL-a - Hrvatski Dragovoljac. Jako je bitno osvojiti nova 3 boda i s time ostati na prvome mjestu.

    Dosad smo s HD odigrali 28 utakmica u HNL-u te ostvarili 22 pobjede, 4 neriješene te 2 poraza. Gol razlika je 81-15.
    Kući smo HD pobijedili u 13 utakmica te jednom remizirali, uz gol razliku 49-7.

    Ni Dinamo, ni HD nemaju suspendiranih igrača.

    U slučaju da dobiju žuti karton, sljedeću utakmicu će propustiti: Franjić, Šutalo, Theophile Catherine, Štefulj, Menalo, Gojak, Ivanušec, Andrić i Jurić.

    Zadnju utakmicu protiv Istre, HD je igrao u sastavu:

    Šubarić - Smolčić, Galešić, Vulikić - Majstorović, Brtan, Hodža, Jurišić - Frigan, Perić, Karrica
    1. Kakav rezultat očekujete? (68 votes)
        Pobjeda Dinama
        99%
        Neriješeno
          0%
        Pobjeda HD-a
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (68 votes)
        Da
        62%
        Ne
        38%
  • xyz
    840
    Sad kad vidim da Ivanušec ima dva žuta, ne znam zašto nije bio u zapisniku u Koprivnici da dobije žuti na klupi i da se očisti.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Sad kad vidim da Ivanušec ima dva žuta, ne znam zašto nije bio u zapisniku u Koprivnici da dobije žuti na klupi i da se očisti.xyz

    Mislim da bi ga onda novčano kaznili jer je namjerno to uradio.
  • deda
    27.5k
    Nisam siguran baš da je trenutno u stanju hodati i sjediti.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Napokon na tekmu bez covid potvrda :love:
  • miro
    3.1k
    jesi siguran, ne znam jel bilo što službeno od strane kluba?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ovaj vikend se moglo pogledat Dinamo 2 - Varazdin bez covid potvrde na Maksimiru, pretpostavljam da ce se moc i na tekmu s Dragovoljcem jer interes nije toliki da se popuni preko 50%
  • Salva
    2.3k
    Uz zatvaranje zapada gore, sjevera gore i juga, kapacitet ostatka stadiona je pretpostavljam manji od 50 posto? Ako je tako, u tom slucaju covid potvrde ne bi bile potrebne a dvije tribine su sasvim dovoljne.

    Ispravite me ako se varam.
  • miro
    3.1k
    e super onda, nisam znao za ovu tekmu, hvala za info
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sve ispod bar 3:0 je neuspjeh.
  • Infinity
    15.2k
    Ne. Svaka tribina smije biti 50% ispunjena tako da ako otvoris samo zapad dolje i sjever dolje imas dozvoljeni kapacitet od nekih 5500 mjesta. Ako otvoris cijeli stadion imas 12000, ali tih 12000 mora biti rasporedjeno na svim tribinama.
  • Bosna86
    11.5k
    Kakav smo mi pomodan narod, da pustiš tih 5500 i razglasis da karte nestaju, tražio bi se dodatni kontigent
  • Salva
    2.3k
    A ništa, neka onda otvore zapad dolje i sjever dolje, taman kako si i napisao - cca 5500 kapacitet, više od toga nije ni potrebno a kako je kolega ispod napisao, možda bude i navala za ograničenim brojem karata.
  • deda
    27.5k
    Trenutak je da se okrenemo utakmici u nedjelju. Nažalost uvjeti neće biti baš idealni, ali mislim da je došlo vrijeme za posjetu od 3.000
  • rob ljubavi
    772
    Baš zbog tih uvjeta se bojim da neće biti ni 2000. S druge strane, gledajući brojke u Splitu,Koprivnici, bio bi red za 3000+.
  • Nolifer
    6.5k
    1732 gledatelja

    3-1 za Dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.