• marcio amoroso
    31.9k
    Dinamo u jedanaestom kolu u dobrom ozračju i nakon uvjerljive pobjede u Genku dočekuje Hrvatski Dragovoljac koji je nakon 5 bodova iz 3 utakmice pod novim trenerom u zadnjem kolu pokleknuo i izgubio od Istre sa 0-1.
    Dinamo u HNL-u ima niz od 5 pobjeda i nema nikakvog razloga da ne dođe i pobjeda broj 6.

    Do sada su Dinamo i HD odigrali 26 prvenstvenih utakmica. Plavi su dobili 20, crni 2, a 4 su završile neodlučenim ishodom. Ukupna gol razlika je 71-15. Na Maksimiru su dečki iz Sigeta samo jednom osvojili bod u 13 susreta. Dragovoljce je smatrao najsimpatičnijima Tomislav Šokota, u međusobnim susretima on im je zabio 7 golova.

    Damir Krznar nema nekih velikih problema sa ozljedama i može računati na sve igrače izuzev Jurića koji je ozlijeđen i Perića koji je još uvijek rekonvalascent.
    1. Kakav rezultat očekujete? (52 votes)
        Pobjeda Dinama
        96%
        Neriješen rezultat
          0%
        Pobjeda Dragovoljca
          4%
    2. Idete na utakmicu (52 votes)
        Da
        35%
        Ne
        65%
  • marcio amoroso
    31.9k
    Očekujem sutra dosta rotacije i neki ludi sastav tipa:

    Livaković- Moha, Šutalo, Dilaver, Leovac- Gojak- Špikić, Baturina, Tolić, Menalo- Andrić
  • deda
    27.4k
    Očekujem sutra 700 ljudi
  • marcio amoroso
    31.9k

    Deda nemoj negativu širiti :rage: :razz:
    Očekujem bar 2 tisuće. Vrijeme je prelijepo sutra u ZG i nema razloga da u lijepo predvečerje Maksimir pohodi samo 700 ljudi.
    Ajmo bar 2 tisuće. Dečki su podršku nakon Genka zaslužili
  • deda
    27.4k
    Vidiš kakav je interes po broju ovdje anketiranih. Cijela 4 čovjeka od kojih samo jedan dolazi na utakmicu
  • deda
    27.4k
    @Olmić

    Kolega tema je već otvorena, ali nam je pobjegla u "skriveni" folder :lol:
  • deda
    27.4k
    Ja očekujem i nadam se ovome:
    Horkaš
    Moha- Šutalo-Dilaver-Leovac
    Gojak-Bulat
    Špikić-Tolić-Baturina
    Andrić
  • Gelipter
    3.4k
    Volio bih tako neki sastav iako Krznar uvijek može iznenaditi. Po tradiciji bi Tolića mogao staviti u 85. minuti ili ako se još netko nedaj Bože ozljedi od prvotimaca prije. Kad vidim protivnika prvo što mi pada na pamet je idemo premašiti Rijeku po broju golova u utakmici od jučer, a opet odma se sjetim i prve utakmice protiv Slavena. U svakom slučaju, ove je sezona svaka utakmica bitna zbog konkurencije pri vrhu i to je dobro.
  • Carrasco
    4k
    Sumnjam da će biti puno promjena s obzirom da je nakon ove utakmice stanka. Bruno će sigurno biti u prvih 11, bar ja tako mislim.
  • De Oliveira
    860
    Ja bih volio vidjeti u sredini trokut Bulat-Baturina-Tolic, a na stoperskim mjestima dvojac Dilaver-Sutalo.
  • marcio amoroso
    31.9k
    BulatDe Oliveira

    Mislim da on čak vuče neku sitnu ozljedu. U Genku ga nisam vidio ni na klupi. Inače bi to volio vidjeti i ja, iako mislim da Gojak mora igrati danas jer je jednostavno preskup igrač da ne igra baš nikako.
  • De Oliveira
    860
    I ja pretpostavljam da je Gojak prvi izbor jer ga zele prodati, a da bi ga prodali mora igrati.
  • Derek Trotter
    338
    A ako bude igrao dok igrao kao što je igrao ove sezone onda ga tek neće prodati :D
  • De Oliveira
    860
    opet Tolic i Bulat na klupi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.