• superhik
    10.2k
    Pa ovo je sve. Strašno.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zarada je glavni motiv ovog kluba. Nit se obaziru na ikog nit ih zanima itko i išta osim zarade. Doće hiljadu i po ljudi(ako i toliko) al bitno je pustit cijeli kapacitet i jebat nedužne ljude u mozak.

    Kakav jad o uprave i ljudi koji tamo sjedi i radi u ovom kriminalnom klubu.
  • über alles
    1.4k
    Zadnja stranica koda ju je nasliko Generalic
  • NitkoBitan
    11.8k
    Osobno imam i od preboljenja i od cijepljenja potvrdCaptain America

    Imam i ja od preboljenja ali dok nisam imao placao sam testove. Znam da ima dosta ljudi koji nemaju cov potvrdu i koji bi trebali platit test i bas zato mi se ne ide jer znam kak je bit u toj situaciji. Ako se ne promijeni odluka necu ni ic pa nek ih gleda 1500 ljudi bmk. U situaciji borbe za titulu njih boli k za podrsku navijaca, e pa postoji neka razumna granica toleriranja
  • superhik
    10.2k
    Brišu komentare na FB postu brzinom munje
  • Crusades1986
    9.5k
    U tome su jedino ažurni i pedantni... kad treba napravit nešto pozitivno kaj ide na ruku navijačima onda ih nema na mapi.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jel nemaju poseban mail za pritužbe ili ga ja ne vidim?
  • Infinity
    15.2k
    Zarada je glavni motiv ovog kluba.Navijač Dinama

    Ovaj put nisam siguran u to. Klub bi vise zaradio da nema covid potvrda, jer ta lova ne ide njima nego Kolindinom potrcku. Klub ovdje gubi i to je najveci problem.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Baš me zanima kaj će mi odgovoriti. Ako hoće išta. Svašta sam im napisao, ali na finjaka.
  • Eduardo
    17.2k
    Baš me zanima kaj će mi odgovoriti. Ako hoće išta. Svašta sam im napisao, ali na finjaka.Mr Anderson

    Odgovor nećeš dobiti to je sigurica. :sweat:
  • miro
    3.1k
    znam da grozno zvuči, ali ovo zaslužuje otvoreni poziv na bojkot utakmice
  • NitkoBitan
    11.8k
    Mislim da bi to i urodilo plodom, ipak cekeraš zaraduje jer se ljudi testiraju. Da mu se nitko ne testira ne bi poslovao u + i moglo bi se na tekme bez potvrde
  • Salva
    2.3k
    Ne razumijem sta ste sad svi napali upravu. Oni samo rade svoj posao, pošteno i časno. Pa bilo je 1400 ljudi u Splitu, 1000+ u Koprivnici a i nije se igralo na Maksimiru više od mjesec dana. Sigurno ocekuju posjetu iznad 12 tisuća ljudi, pa ipak je gradski derbi u pitanju a i ljudi su se zaželili Dinama. Bravo upravo, ponosu svih navijača!!
  • Keyser Soze
    8k
    Očekujem klasično isključivanje opcije komentiranja na idućim objavama.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Nek im bude vip loža i nek se jebu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.