• Infinity
    15.2k
    Na instagramu vec jesu.
  • NORTE
    9k
    Zarada je glavni motiv ovog kluba. Nit se obaziru na ikog nit ih zanima itko i išta osim zarade.Navijač Dinama
    Naravno da je zarada glavni motiv kluba, ali ne u ovom slučaju. Naprotiv, ovime si klub smanjuje posjetu.

    Umjesto stotina pozitivnih komentara i poziva navijačima da je ulaz na stadion bez ograničenja ulaska, oni ovime navlače bijes.

    Imaju ugovor s poliklinikom (Hdz) i sad je glavni cilj da njima uprihode još koju kunu, iako HD nije mamac niti se većina ljudi, od tih par tisuća koje dolaze, treba testirati jer već imaju potvrdu. Nastavljaju dalje po starom i ne obaziru se na nove blaže mjere koje ne ograničavaju navijače na svim našim stadionima.

    Mislim da bojkot nije opcija.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Imaju ugovor s poliklinikom (Hdz) i sad je glavni cilj da njima uprihode još koju kunuNORTE

    Ova odluka kluba nije posljedica nikakvog ugovora nego dogovora. Dajem ruku u vatru da je klub mogao pustit 50% bez covid potvrda bez ikakvih financijskih penalizacija ili pravnih posljedica
  • NitkoBitan
    11.8k
    I više nego smiješno opravdanje
  • miro
    3.1k
    da, da...ziher će i u Osijeku bit razmak i u Splitu i Rijeci...ovo je groteska samo takva
  • flexXy
    1.9k

    Problem im je sudski postupak kad se radi o drzanju distance a nije kada im pola uprave zavrsi na sudu jer su krali pare od kluba.
  • superhik
    10.2k
    Službeni poziv od 18.03. za utakmicu Dinamo II i Varaždin.

    "GNK Dinamo donio je odluku da će na utakmici 21. kola Druge HNL Dinamo II – Varaždin, u nedjelju 20. ožujka s početkom u 13:00 sati na stadionu Maksimir, omogućiti dolazak navijačima na stadion uz poštivanje svih navedenih mjera i uvjeta nove odluke iz točke 3., što znači dopušten ulazak na stadion bez EU digitalne Covid potvrde te uz obavezno pridržavanje uputa i mjera stožera civilne zaštite. Kapacitet stadiona bit će smanjen za 50 posto."

    Tu se nije pozivalo na distancu od 1,5 metara.
    Uostalom, u Odluci Stožera jasno stoji da kad nije moguće održavati distancu na otvorenom od 1,5 metara, potrebno je imati masku, a zaštitarska služba na Sjeveru redovito oduzima maske.
  • Keyser Soze
    8k
    Ja i dalje mogu komentirati, moguće da su vas blokirali :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Ma ne mogu s privatnog.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Samo jeben je shitstorm na platformama. Baš je maksimalan hejt na ovu sramotnu i jadnu mjeru.
  • Majki2111
    2.6k
    Neću ulazit u razloge zašto i kako, ali kaj nije da hrpetina i veeelika većina ima te potvrde. Da oni koji nisu preoboljeli ili nisu cijepljeni su baš endemska vrsta kak je Cmrečnjak rekao?

    Mislim meni vrijedi još pola godine, ja sam miran...
  • Keyser Soze
    8k
    Daj se sam odjavi sa foruma.
  • marcio amoroso
    31.9k

    I da jedan jedini nije prebolio glupo ga je praviti budalom ako se ne mora.
  • Nolifer
    6.5k
    sam da ne seru sa maskama da trebaju i maske, jer zadnji put su srali da se ne moze sa maskom uci uopce, hahahhaa, pa ko je tu lud? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.