• marcio amoroso
    31.9k

    Bolje da nam se dogodi Rujevica nego da ostane ovako kako je. Šta god da naprave ja pozdravljam. Da naprave stadion na vrh Medvednice bolje je nego da novac završi u lopovskim rukama.
  • masacusec
    3k
    I tu svaka diskusija prestaje!
  • SAS1987
    13.2k
    ja sam absolutno protiv da se Dinamo preseli iz Maksimira ali ako več mora onda bi htio da se odabere neka prometno top povezana lokacija.Koliko pišu po Zoni imaju Sesvete problem sa prometom.
  • The Undertaker
    3.9k
    Još nisam čuo da se netko buni jer mu grade stadion. Meni je ideja generalno dobra i uklapa se u ono što sam ja mislio da je najbolje. Dinamo svojim novcem gradi sebi kamp sa malim stadionom a grad ili privatni investitor gradi stadion Maksimir. Samo ta lokacija u Sesvetama je stvarno van ruke a mislim i da nema prostora za kamp.
  • Sk8
    38
    Jeza me hvata kad uopce pomislim tko bi nam trebao graditi ne jedan, nego dva stadiona! Iskreno me cudi da nitko to ni ne spominje. Radi se o ekipi koja nije ni potvrdila da je Dinamo ostecen od strane medjugorske brace, vec se ponasa kao da presuda nije ni donesena, plus dvije nove parnice koje predstoje i nikome nista. A trebali bi kao pokrenuti i zavrsiti projekt od 50+ milijuna eura. Fenomenalno, gdje ces bolju podlogu za neke nove malverzacije i muljaze, i opet na racun kluba, naravno. Ali, izgleda da je samo bitno da se gradi, nevazno tko, kako i za koliko novaca.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Šta bi bilo bolje? Biti pokraden sa novom arenom ili biti pokraden sa raspadnutim Maksimirom? Pa neće stadion u Međugorje ponijeti. Samo neka ga izgrade.
    Naravno da je bitno tko ga gradi i za koliko novca ga gradi, ali ponavljam, bolje da kradu na gradnji Maksimira jer će ipak nešto ostati nego ovako.
    Ako budemo čekali na legalnu upravu dobiti ćemo muda Marjanova.
  • Sk8
    38
    Paralelu se tako moze povuci i s prodajom igraca. Tipa prodaju igraca za 10 milijuna, sebi uzmu 3, Dinamu ide 7. Znaci po tome nema veze sta njima ide 3, Dinamo je dobio 7, dobro zaradio unatoc ova 3 mil. i nema problema.
    Hocu reci da bi stadion mogao puno vise kostati od onoga sto bi trebao, a stetu ce naravno imati klub koji ce to sve (pre)platit. Iskreno bih volio da se varam, ali poznavajuci praksu tih ljudi...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ne može se povući paralela sa prodajom igrača jer nakon prodaje igrača nama ne ostaje ništa. Nakon gradnje stadiona nama ostaje stadion. O tom ti pričam.
  • SAS1987
    13.2k
    Nebi bilo bolje da se gradi mali stadion na Lanistu ili Blatu? Blize centru, avtoputu itd.
  • Sk8
    38
    ostaje da. Ali isto tako to je projekt koji se radi za sljedecih x godina i koji mora biti napravljen kako spada. I treba imati na umu da ce taj stadion ove biti tu za sljedecih puno generacija i kad se stadion izgradi, nema nazad. A sposobnost i transparentnost tih ljudi u upravi su u najmanju ruku upitni, pogledaj samo igracko-trenersku politiku zadnjih 2-3 godine i onda da oni idu gradit stadion. I to je razlog zasto sam skeptican.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma jasno je da si skeptičan i to je normalno. Pa svi smo jbg. Ljudi nas kradu godinama i normalno je da imamo strah.
  • Dino
    2.2k
    Nebi bilo bolje da se gradi mali stadion na Lanistu ili Blatu? Blize centru, avtoputu itd.SAS1987

    Meni bi to sjelo hahahaha

    Salu na stranu, stvarno ne vidim poantu gradenja stadiona u Sesvetama. Zakaj se onda taj novac ne ulozi u obnovu Kranjce il gradnje stadiona na nekoj lokaciji blizoj gradu.

    Ne vidim stvarno nikakvu poantu u stavljanju stadiona na rub grada.
  • Aggro
    588
    Ostaje da. Hvala Tuđmanu i Bandiću na novim tribinama. Glavno da su ostale.
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.