• über alles
    1.5k
    Dvoje ljudi = brojni navijaci...
  • LM1995
    1.7k
    I onda će startati džonom na KK DinamoBoogieman
    Da me netko ne bi krivo shvatio. Išao sam i na Cibonu (sad protiv Partizana) i na KK Dinamo (2-3 tekme) iako nikad nisam pratio košarku.
    Meni je samo smiješan stav da bi se odjednom trebalo birati između ova dva kluba i da se već na prvoj međusobnoj tekmi rade nekakvi tabori.
  • De Oliveira
    962
    Idemo mi polako, ali sigurno prema onom Dinamo=Dinamo. Veceras se pokazalo. 90% dvorane je navijalo za plave.
  • deda
    28k
    A ti i ja znamo par hajdukovaca koji navijaju za Cibonu :rofl:
  • LM1995
    1.7k
    osoba na svijetu koja navija za Dinamo i KK Zadarxavier
    Postoji, znam ja jednog.
  • xavier
    11.1k
    Ma dobro, to su "navijači" Zadra odnosno netko tko voli košarku i onda mu je tu KK Zadar najdraži klub. No nema šanse da pravi navijač Zadra navija za Dinamo.

    Znam da to zvuči čudno, ali Hajduk - Cibona i Dinamo - Split su tu puno češće kombinacije nego Dinamo - Zadar.
  • deda
    28k
    Gle da ne duljim. Ono što vam ja hoću reći. Skup navijači Dinama i skup navijači Cibone nisu identični. Možda se ta dva skupa u Zg preklapaju na razini 70-80%, ali mogu vam sa sigurnošću reći da to preklapanje skupova u provinciji nije više od 50%.
  • masacusec
    3.1k
    Očito je nekome percepcija same Cibone drugačija nego meni...Ja ju doživljavam kao onih godina kada je Draženov dom bio pun transparenata Dinama i naše grupe....
    I btw kak je @ZGV napisao i kak se nekoć pjevalo na tribini:
    Ja volim samo Cibonu i Dinamo!
  • xavier
    11.1k


    Sad pišeš ono što sam ja ovdje sto puta napisao. To je jasna stvar. Referirao sam se samo na ovaj dio o KK Zadru.

    Ima navijača Dinama koji su navijači Cibone, ima onih koji nisu, ali navijači Zadra su tu stvarno iznimke.
  • deda
    28k
    Dobro možda bi trebali koristiti izraz simpatizeri ili podržavači da ne bi neko mislio da govorimo o ultrasima.
  • zgšd
    156
    "BAD BLUE BOYSI NA CIBONI NAKON 17 GODINA, SKORO CIJELI DRAŽENOV DOM NAVIJAO PROTIV VUKOVA, ALI DINAMO JE PAO"

    nisam cul da je netko navijal protiv cibone, ni jednu rijec protiv cibone nisam cul... jedni su navijali glasno za dinamo, a drugi su uzivali u atmosferi i navijali za cibonu, nitko nije navijal protiv..

    nekima je to ocito tesko shvatit

    lijepo kaj su i igraci cibone poslije tekme zapljeskali i pozdravili dvoranu
  • Navijač Dinama
    7.4k
    odlomak iz glupih sportskih. A komentari još gori i gluplji.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ako je suditi po pljesku igracima, Zagreb navija za Dinamo!De Oliveira

    To si mogao zaključiti po tom što KK Dinamo ima navijačku skupinu koja je sposobna mobilizirati veliki broj ljudi dok Cibona nema organiziranu skupinu navijača. Cibona na nekim utakmicama zna rasprodati dvoranu ili imati velik broj navijača kao recimo na nekim tekmama ABA lige ili polufinalima/finalima hrvatskog prvenstva te je usađena u svakog pravog Zagrepčanina tako da čisto sumnjam da Zagreb navija za KK Dinamo jer dosta ljudi nije znalo da taj klub postoji do ove tekme s Cibonom. Meni osobno je bezveze krenuti navijati za klub bez ikakve povijesti i poveznice sa ZG sportom samo zato jer je promijenio ime i grb, sve mi se to čini nekako na silu, ali to je samo moje mišljenje.
    Bio sam na tekmi, bio mi je drag svaki Cibonin i svaki Dinamov poen, a i volim košarku pa sam guštao
  • blue heart 72
    1.4k
    Kaj ja znam, možda sam ipak prestar ali se ne mogu navući na kkd. Unatoč toga kaj su nas Božo i Novosel izbacili sa Cibone ja i dalje uvijek gledam rezultate Cibone. Isto kak i dvije Mladosti, Zagreba, Medvjeda, čak sam nekada (dok sam živjel u HR) pratil i rezultate Zrinjevca u boćanju :razz:
  • BlueVelvet
    336
    Cibona je klub koji je godinama pljačkan i uništavan i došlo je do toga da taj klib više nikoga ne zanima, ne sjećam se kad sam zasnji put pogledao njihovu utkamicu ili barem rezultate a na utakmicama dolazi valjda smao rodbina igrača.

    To je klub koji je organski umro, nije ga se na silu ugasilo.

    Nasuprot imamo kk Dinamo koji je čista suprotnost toj Ciboni, klub koji je tu zbog sporta u koheziji s navijačima, ljudi koji ga vode razumiju kaj je bit sportskog kluba i nije im glavna stvar profit.

    Nadam se da će vremenom ljudi prepoznati to kao jednu isprsvnu priču jer se u Zagrebu već godinama izgubio taj sportski naboj, od Nk dinama, košarke, rukometa.. Sve su sjebali. Dug je to proces ali podržavajući ovakve projekte i klubove možemo vratiti sport u Zagreb.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.