• De Oliveira
    962
    Ajmo Dinamo! Stizu i Bosanci.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Koja je cijena ulaznica?
  • Pop corn
    5.1k
    Hoce li se moci testirati pred dvoranom?De Oliveira

    Testiranje će biti sutra dva sata prije utakmice ispred dvorane po cijeni od 50 kuna i odmah dobis EU Covid potvrdu na mail.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Oce biti di prijenos?
  • Deleted User
    0
    kak je tamo 38% za cibonu šta je to ljdi??! trenutno je cibona igračka jednog cigana menaždera iz srbije. pored slavena rimca koji im donese jedinu jugoslavensku titul oni dovedu menažderovo derle da se uči na ciboni. svi za DINAMO !!! nije to ona cibona ni blizu.
  • Pop corn
    5.1k
    Oce biti di prijenos?Navijač Dinama

    Youtube kanal KK Dinama Zagreb
  • flexXy
    1.9k

    Ako ces ici tom logikom zasto netko navija za Cibonu onda se mozes zapitat zasto smo mi i dalje za Dinamo dok je igracka cigana iz Medugorja.
  • Deleted User
    0
    da , nažalost u pravu si.
  • De Oliveira
    962
    Za Cibonu se nekada navijalo iskljucivo i jedino zato sto je nasa kosarkaska sekcija presla u SD Medvescak, te je Cibona u nedostatku kosarkaskog Dinama bila predstavnik plave/zagrebacke kosarke. Da je KK Dinamo nastavio raditi, KK Lokomotiva/Cibona bi imala status NK Lokomotive. Dakle nije se navijalo za Cibonu, nego za zagrebacke/plave kosarkase. Bilo je logicno da su uzeli kasnije ime Dinamo, ali nisu i sada opet imamo KK Dinamo, te nema vise nikakve osnove da Dinamovci podrzavaju Lokomotivu/Cibonu. Naravno svi imaju pravo na izbor, ali ja protiv svetog imena i grba nikada ne bih mogao navijati. Samo Dinamo!
  • xavier
    11.1k


    Nemoj me krivo shvatiti jer ja nemam ništa protiv KK Dinamo, dapače. Nekad sam stvarno jako volio i Cibonu no to se nekako s vremenom malo izgubilo. Danas sam po tom pitanju nekako "neutralan" između Cibone i KK Dinama.

    Ali ova tvoja objašnjenja stvarno nemaju smisla. Nekad prije je Zagreb volio košarku, a Cibona je bila klub za koji je većina tih ljudi navijala. Meni je potpuno razumljivo da netko navija za Dinamo i KK Dinamo, ali mi je razumljivo i da navija za Dinamo i Cibonu. Pa KK Dinamo do "jučer" nije ni postojao.

    Želim reći da ovdje nema "krivog" kluba i svatko treba navijati za onog za koga želi. Imali smo zadnjih 30 godina toliko malo problema da nam samo treba još jedan raskol i to po pitanju košarke.
  • NORTE
    9.3k

    Čovječe Cibona je bila prvak Europe, ponos Zagreba. Za navijače dinama 80-ih nk dinamo i Cibona bili su kao jedno.

    Valjda vam je svima jasno da većina navijača dinama ne navija za kk dinamo, a kako će biti u budućnosti vidjet ćemo.
  • CISCO
    161
    "Za Cibonu se nekada navijalo iskljucivo i jedino zato sto je nasa kosarkaska sekcija presla u SD Medvescak"

    Koja je to "naša" košarkaška sekcija prešla u SD Medveščak?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.