• Keyser Soze
    8.2k
    Znači, ako promijeniš kvartovsko ime kluba u Dinamo onda automatski svi drugi klubovi s povijesti padaju u vodu i nema smisla navijati za njih jer eto, ne zovu se Dinamo.
  • De Oliveira
    962
    KK Dinamo, zajedno sa RK i VK Dinamo.
  • CISCO
    161
    Tek sada mi nije ništa jasno.

    " 1. Za Cibonu se nekada navijalo iskljucivo i jedino zato sto je nasa kosarkaska sekcija presla u SD Medvescak, te je Cibona u nedostatku kosarkaskog Dinama bila predstavnik plave/zagrebacke kosarke.

    2. Da je KK Dinamo nastavio raditi, KK Lokomotiva/Cibona bi imala status NK Lokomotive.

    3. Dakle nije se navijalo za Cibonu, nego za zagrebacke/plave kosarkase.

    4. Bilo je logicno da su uzeli kasnije ime Dinamo, ali nisu i sada opet imamo KK Dinamo, te nema vise nikakve osnove da Dinamovci podrzavaju Lokomotivu/Cibonu.

    5. Naravno svi imaju pravo na izbor, ali ja protiv svetog imena i grba nikada ne bih mogao navijati. Samo Dinamo!"

    1. Tko je gdje prešao, nije jasno. Cibona je oduvijek bila košarkaški Dinamo.

    2. Od kuda je KK Dinamo nastavio rad, kaj su oni nekada postojali da bi nastavili svoj rad?

    3. Cibona je bila pokret za koju se navijalo izvan okvira RH, pa čak i na teritoriju bivše Juge?

    4. Tko je to trebao uzeti ime Dinamo i kako sada imamo opet KK Dinamo? Kaj smo ga imali i prije?

    Čušpajz dragi moj, čušpajz.
  • Sljeme
    1.8k
    Dakle nije se navijalo za Cibonu, nego za zagrebacke/plave kosarkase.De Oliveira

    Ovo je smiješno, blago rečeno.
  • miro
    3.2k
    Ne znam kaj treba Boysima da idu navijat kontra jednog od najvećih simbola grada Zagreba - meni je to nezamislivo. Kužim ja da možeš bit protiv ljudi koji klub upropaštavaju, dapače - moraš bit, ali po toj logici bi svi trebali bit kontra nogometnog Dinama? Blesavo je to sve skupa, iako zbilja nemam ništa protiv KK Dinamo
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ne valja mijenjati i kititi povijest i govoriti s kojom logikom bi trebalo ili više ne bi trebalo navijati za neki klub i to zato jer se pojavio KK Dinamo koji je nekad bio KK Rudeš pa zato nema logike da se više navija za Cibonu itd.
  • Pop corn
    5.1k
    Ne znam kaj treba Boysima da idu navijat kontra jednog od najvećih simbola grada Zagreba - meni je to nezamislivo. Kužim ja da možeš bit protiv ljudi koji klub upropaštavaju, dapače - moraš bit, ali po toj logici bi svi trebali bit kontra nogometnog Dinama? Blesavo je to sve skupa, iako zbilja nemam ništa protiv KK Dinamomiro

    Možda se ide navijati za jedan klub, a ne protiv jednog kluba? Jesi li o tome pomislio?
    Nemam ništa protiv ali tu po grupi jer će biti ZA taj klub i ZA te košarkaše.

    Kaj da smo izvukli Zadar, Split ili ne znam, Alkar?
  • Pop corn
    5.1k
    Valjda vam je svima jasno da većina navijača dinama ne navija za kk dinamo, a kako će biti u budućnosti vidjet ćemo.NORTE

    Valjda je jasno da smo mi već pobjedili, a tekma nije ni počela. Opet se priča o košarci, opet se najavljuje jedna tekma, dolazi na presicu (ona protiv Budućnosti Cibonina je imala nula (0) novinara), pita za kartu, pa onda i plati kartu. Zašto? Zbog onih zbog koji se sport igra - navijača.

    I nakon večeras će svi znati za KK Dinamo, vidjeti gdje je danas klub i opet će on nastaviti raditi, vrijedno, skromno, na entuzijazmu. Možda se i neku novi klinac upise u omladinski pogon. Možda se neki novi umirovljenik upise u projekt treće dobi.

    Hej, KK Dinamo je drugoligas. Igrači su amateri.
  • Gelipter
    3.5k
    Ma Cibona je pojam, tradicija, jedan od simbola Zagreba unatoč neslavnoj situaciji u kojoj se nalazi zadnjih godina kao i većina hrvatskih košarkaških klubova. KK Dinamo je simpatičan i hvalevrijedan projekt koji bi u budućnosti mogao narasti i doprinijeti barem u nekom smislu revitalizaciji zagrebačke košarke. Kaj se mene tiče, ovo će danas baš biti spektakl, nadam se dobro ispunjena "Cibona" što i nije toliko često u zadnje vrijeme, pozitiva, tko god da pobijedi bit će mi u redu. U svakom slučaju, novi "zagrebački derbi" i radost loptanja pod obručima. Heja, Heja Cibosi! Volim te Dinamo!
  • deda
    28k
    Život je proces. Budućnost će pokazati kuda će taj proces voditi. U Zagrebu nije ozbiljnije zaživio model SD u komunistička vremena jer je to bilo protivno željama vlasti. HAŠK je nastavio živjeti kroz Akademičar i Mladost bez nogometne sekcije, dok je Građanski nastavio kroz Dinamo, ali bez okrupnjavanja SDa zbog navedenih razloga. Ipak je nogomet taj koji uvijek najviše ljudi loži. Tko zna što sutra nosi i što nose nove generacije. Možda će mladi Zagrepčani navijati za Hajd.u.k. i Split.
  • Baneki
    730
    Nekome poput mene koji je bio školarac kad je Cibona u rodnom gradu osvajala prvenstva Europe je nezamislivo navijati protiv te Cibone. Trenutno, ne znam osim Prkačina i Gnjidića nabrojati nikoga jer ne pratim košarku, ali bez obzira na to, emocije koje su se ugradile u školsko doba traju i dalje. KK Dinamo je drugoligaš kako je netko napisao, ne mogu navijati niti protiv tog kluba i zbog podrške navijača. Znači, nek bude dobra košarka, i ako potakne neku djecu da upišu školu košarke to je super stvar. Čekaj, i to je već netko napisao, heh...a nek ostane da ne brišem.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Imal negdje info koliko je otp.prodano ulaznica, odnosno koliko se navijača očekuje?
  • Nolifer
    6.7k
    Za nas kaj nemremo u dvoranu ili na tekme, tu je link

  • De Oliveira
    962
    Ako je suditi po pljesku igracima, Zagreb navija za Dinamo!
  • Oluja
    3.7k
    Ako je suditi po ovome sto cujem u prvim minutama tu jedva da ikoga ima od gledatelja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.