• LovroZG
    1.3k
    Nemojte me krivo shvatiti, ja ne mislim da su ovi igrači koji su tu lošiji od tih koji su otišli, ali treba im vremena da uhvate sve automatizme i zahtjeve. To se radi u reprezentativnoj pauzi, a mi u tom periodu ostanemo bez 13 reprezentativaca i ljudi koji razumiju nogomet znaju koliko to traje i kako je teško. Igramo u ritmu četvrtak-nedjelja i moramo regenerirati glavne igrače. Kako da bez njih uigravamo nešto? Uz sve to što sam nabrojao, mi smo u vrhu HNL-a s utakmicom manje, prošli smo u Kupu i drugi smo u skupini Europa lige. Kad me nakon svega toga pitate kako sam? Lud sam".ZGBhoy

    Ajme kakva jebena patetika. Većinu ekipe je imo na pripremama, a od reprezentativaca su svi osim Ristovskog u klubu već barem tri godine i on priča o tome da ne može uigrat automatizme.... Nije to naravno idealno, al nije sve ni u tim automatizmima. Nešto je i u formi, taktici, zamjenama... Zadnjih devet utakmica imamo omjer 3-4-2, gol razliku 15:12 i sam jednu tekmu nismo primili gol. Slabo je to.

    Danas mi prvenstveno nije jasno zaš smo mi igrali sam od gola do gola? Tih deset minuta od našeg gola do Genkovog je bilo odlično. Al di je ta igra bila prije našeg gola i u drugom poluvremenu?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Eto, ostali klubovi u Europi nemaju tih problema. Igrači im se ne ozljeđuju, ne moraju igrati za reprezentacije, nemaju izlazne transfere i zgusnut raspored. Također, u prijašnjim sezonama dinamu se ništa od toga nije događalo, svi igrači su uvijek bili zdravi, reprezentativni nogomet nije postojao, nikad prije nismo prodavali igrače i igrala se maksimalno jedna utakmica tjedno.

    Čovjek je zalutao na ovu razinu, ptice na granama vide da je dinamo za krznara prevelik zalogaj. Ova polusezona je užas... po svemu.

    Čovjek smatra da je uspjeh što je dinamo u vrhu HNL-a! Jel on normalan? A gdje bi dinamo trebao biti da sezona bude neuspješna? Čovjek u rukama ima momčad koja vrijedi više od ostatka lige zajedno i za njega je uspjeh to što nije iza gorice i lokomotive?

    U zadnjih 10 utakmica čovjek je uspio dobiti svega 4, od čega su dvije dragovoljac i bsk bijelo brdo (jedva)... O čemu mi pričamo više?

    Ponavljam, sasvim realan scenarij je da dinamo polusezonu završi kao 2. ili 3. u HNL-u, ispadanjem iz kupa (rijeku ove sezone nismo dobili) te zadovoljavanjem sa 3. europskom ligom, koju je iz dinamove perspektive teže ne dohvatiti.

    Strašno, jednostavno strašno.
    Ja sam spreman dati donaciju, skupit ćemo mu otpremninu i nek sam ode. ako ima i malo obraza, ako mu je iole stalo do kluba, trebao bi sam otići.
  • Crusades1986
    9.5k
    Čim se Krki na pressici počeo svađat sa izmišljenim neprijateljima, opravdavat se i tražit alibije znači da je i on sam svjestan da je odlazak pitanje trenutka i da mu gori pod nogama.

    Nadam se remiju ili porazu u Šibeniku da se ova travestija konačno prekine jer ovo nije ni blizu Dinamovog potencijala i realnosti.
  • Jaro
    5.4k
    Dodatno, ako se osvoji trece mjesto u skupini - to znaci da je dinamo 2 puta ISPAO iz euro natjecanja, a ne da je osigurao prezimljavnje. U tom slucaju, prezimljavanje je osigurala UEFA svojim sustavom natjecanja i padobranima za klubove iz LP...
  • Dudu
    2.6k
    Uprava, Izbjeglice i Krki pokušavaju stalno omalovažiti rad Bjelice, a taj isti je došao u disfunkcionalnu ekipu s luzerskim mentalitetom i u to vrijeme od noname igrača napravio vrhunsku ekipu, okosnica i dan danas tu... Mamić i Krznar imali su tu privilegiju, da samo nastavljaju i nadograđuju na odličnan kostur ekipe (Livaković, Theophile, Ademi, Oršić, Petković) što nikada nitko prije nije imao priliku i sad se frajer žali na ozljede, prodaje i slično.

    U najmanju ruku smiješno.
  • Blue98
    722
    Bjelica vrati se
  • superhik
    10.2k
    Nemojte me krivo shvatiti, ja ne mislim da su ovi igrači koji su tu lošiji od tih koji su otišli, ali treba im vremena da uhvate sve automatizme i zahtjeve. To se radi u reprezentativnoj pauzi, a mi u tom periodu ostanemo bez 13 reprezentativaca i ljudi koji razumiju nogomet znaju koliko to traje i kako je teško. Igramo u ritmu četvrtak-nedjelja i moramo regenerirati glavne igrače.ZGBhoy

    Jel on to ispod glasa kritizirao upravu da mu je dovela slabe igrače i da ima slab roster? :grin:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kakav trener takva momčad i igra. Mislim pa već nakon ždrijeba je Krznar izjavio da bi i 3. mjesto bilo ok i kadli ono upravo tako i igramo. Kao da ni sami ne znamo što želimo. Sve nešto idi mi dođi mi oću neću. Jebemti sve imaš priliku da pobijediš i plasiraš se dalje, ali ne mi ćemo se lijepo zadovoljiti bodom doma i Konferencijskom ligom jer budimo realni teško ćemo do boda u Londonu.
    Cijela situacija u i oko kluba je jebena sramota. Dinamični tri koji je kakti na vlasti (kakti jer svi znamo tko drži sve konce) svira kurcu i pušta da se ovo sve događa, nikakva odgovornost za išta.. Krznar je trebao letjeti do sada negdje, brat bratu, pet puta i lik je još uvijek trener.

    I onda mi netko govori nešto o Bjelici. Ljigavac i licemjer, ali odličan trener, za Krznara svemirski bod, a i za Bratta.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Krznar: "Moramo biti svjesni situacije u kojoj se nalazimo i koja je ove sezone vrlo teška. Ostali smo bez važnih igrača, igrali smo četiri pretekola, reprezentativci su nam se vratili umorni s Eura i na prvoj utakmici europskoj su sjedili u loži, a na kraju su morali igrati na Islandu. U devetom mjesecu smo ostali bez čitave vezne linije, otišli su Majer i Jakić, a Ademi se ozlijedio. Zamislite Real bez Modrića, Casemira i Kroosa.

    Nemojte me krivo shvatiti, ja ne mislim da su ovi igrači koji su tu lošiji od tih koji su otišli, ali treba im vremena da uhvate sve automatizme i zahtjeve. To se radi u reprezentativnoj pauzi, a mi u tom periodu ostanemo bez 13 reprezentativaca i ljudi koji razumiju nogomet znaju koliko to traje i kako je teško. Igramo u ritmu četvrtak-nedjelja i moramo regenerirati glavne igrače. Kako da bez njih uigravamo nešto? Uz sve to što sam nabrojao, mi smo u vrhu HNL-a s utakmicom manje, prošli smo u Kupu i drugi smo u skupini Europa lige. Kad me nakon svega toga pitate kako sam? Lud sam".
    ZGBhoy

    Ček jel on rekao da treba vremena za uhvatiti automatizme i zahtjeve. Ako se ne varam sezona je počela u srpnju. Pa nije li tri mjeseca dovoljno za to. Imaš osjećaj po njegovoj izjavi da su rep. pauze svaki tjedan. Mislim jel on prvi trener koji ostane bez igrača za vrijeme pauze. Samo zbog ove enormne količine gluposti koje je nadrobio je trebao dobiti otkaz.
  • Nolifer
    6.5k
    A kaj se čudite, počeo je black friday, pa je Dinamo poklonio doslovce bodove...

    A sad za ozbiljno. Jutro je uvijek pametnije od večeri...

    Nisam zadovoljan prikazanom igrom. Mi apsolutno nemamo dovoljno igrača koji će činiti prevagu u takvim tekmama. Moramo proradit na tome, o pojedincima neću proljevati žuć i ovaj put ću sačuvati živce kao i o treneru..

    Sramotno je da nismo pobjedili jedan Genk, pa da mirne glave odemo u London. Toliko...
  • The Undertaker
    3.9k
    Da ne zaboravim, Livaković konačno odličan, primjetan napredak u izlascima na centaršuteve i izvan 16.
    Franjić, po meni, uvjerljivo najgori.
  • pencilneck
    635
    Vidim da su svi već upisali Genku tri boda protiv Rapida, kao da su ovi neka trećerazredna ekipa koja je slučajno u EL. Rapid ima veliki motiv u ovoj utakmici i mene ne bi ni najmanje iznenadilo da uzmu bod ili tri u Belgiji. Pogotovo s obzirom na to da je Genk užasan na domaćem terenu u Europi.
  • superhik
    10.2k
    Sve je to uredu, ali ekipa koja je prošle sezone igrala četvrtfinale EL ne bi trebala ovisiti o zadnjoj utakmici, Rapidu, o tome da li će WH igrati sa udarnom postavom ili ne, Petković imati dan, Orša zablistati, Ademi biti spreman, Krki ne raditi glupe poteze...
  • dzg7
    243
    Jel se meni ucinilo ili jučer kad je ademi izašao van mu se skandiralo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.