• deda
    27.4k
    Nije ti se učinilo.
  • Baneki
    713
    Mislim da se preveliki fokus daje na Krznara. To mi je kao vrijeme sad u ZG. Pada kiša, volio bi da prestane ali ne mogu baš ništa napraviti oko toga osim pričekati da prestane. Kao i pričekati da Krznar ode. I kiša će prestati i Krznar neće biti vječno trener. Nitko nikad nije.

    U međuvremenu, zadovoljan sam sa polusezonom, u vrhu smo HNLa, aktivni u kupu, dočekali proljeće u Europi. Dakle, sve je aktivno, pa nismo ispali u europi u kolovozu, u kupu u rujnu, i onda čekali sljedeću sezonu. Uskoro ćemo znati s kim igramo u Europi, bit će rasprava i zabave.
  • markoli
    1.6k
    Kad su Ademi i Oršić izlazili vidilo se po govoru tijela da nisu zadovoljni s ovih 1-1. Mislim da stvarno treba netko prodrmati malo svlačionicu i donesti novu energiju u momčad jer ovih drugih pola sata je bilo stvarno sterilno, nešto kao protiv Rapida u drugom poluvremenu. Sreća da je Livi skinuo one dvije šanse.
  • Keyser Soze
    8k
    Kad ti trener kao jedan od ciljeva postavi 3. mjesto u grupi EL i zadovoljan je 3. mjestom u HNL što očekivati? Krznar vraća Dinamu onaj luzerski mentalitet, a čini se da i on to zna samo nas jebe u mozak već pola godine. Ja osobno ovo smatram porazom, a ne osiguranim proljećem jer smatram da Dinamo ne pripada u konferencijsku ligu, bi li Barca bila zadovoljna 3. mjestom u LP i plasmanom u EL? Naravno da ne bi, ali mi imamo Krkija!
  • SAS1987
    13.2k
    I kiša će prestati i Krznar neće biti vječno trener.Baneki

    Kiša će prestati tek kada Krznar više ne bude trener Dinama. To nije kiša, tu su suze koje roni bog kada gleda ovo tugu od nogometa. Zato Krki, spasi nas novog biblijskog potopa i daj ostavku.
  • pencilneck
    635
    Mislim da ljudi nisu svjesni da je cijela priča o Keku velika predstava za javnost i da ako Krznar ode vrlo vjerojatno dolazi netko tko je još gori od njega.
  • Keyser Soze
    8k
    Ma to je jasno, ova uprava ne želi nekog s autoritetom, a to Kek je.
  • deda
    27.4k
    Ne želim više gledati jebeni slučajni nogomet. To nije igra, nego slučajnost. To nije nogomet.
  • Dudu
    2.6k


    skandiralo se dva puta, na poluvremenu i kad je izašao van
  • Ludovic IX
    5.1k
    Franjić je 30% Gvardijola.. Mišić jedno 50% Jakića a Ademija posla sezone niti nema. Ivanušec igra na mjestu Majera ali nažalost ni blizu ali zato na desnim krilu imamo Menala koji je igrača za Rijeku, nikako ne za dinamo. Petko je klasa ali ... i Oršić je 30% sebe od lani,

    S obzirom na to, mi smo još i dobri. Jer uza sve to, umjesto da idu svaku tekmu na pobjedu, oni neidu primit gol i naravno da ne može to proći. Krznar na svakog protivnika u europi i Osijeka ili Rijeku gleda kao na Tottenham.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Franjić je kriv i kod gola protiv Rapida. Krivo je postavio ofsajd zamku. Nije za toliku osudu, ali i njega kao i Gvardiola treba "istrpiti" na toj poziciji, jer eto.. pa samim time ne čudi da oni kao "fejk" bekovi ne razumiju ulogu beka koja ona sama to nosi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ali igra prema naprijed je žali bože, kako reče Deda, slučajni nogomet. Tu bi nadodao da i ovakav Dinamo ima previše iskustva, i da su igrači kao igrači dovoljno dobri da iznesu dobar dio sezone, problem je što fali tu trenerski potpis za nešto više, Krznar jednostavno nije za klupu Dinama, i to je nama svima jasno.
  • markoli
    1.6k
    Meni Franjić nije za beka. Bolje bi u vezi legao kao treća opcija uz Mišića i Ademija.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Meni Franjić nije za beka. Bolje bi u vezi legao kao treća opcija uz Mišića i Ademija.markoli

    E upravo to. On kao i Gvardiol nije bek i to je sva polemika.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni je Franjić najbolji na stoperu, al to je sad druga priča.

    Što se tiče gola, ne mogu se otet dojmu da se ne bi dogodilo ništa da je Moharrami izletio s prve stative u pomoć Franjiću, a ne osto stajat ko drvo na crti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.